Recenzja Bitcoin of America: Kup Bitcoiny bezpośrednio z ponad 500 lokalizacji bankomatów w USA

Bitcoin of America to wirtualna giełda aktywów, która posiada i obsługuje szeroką sieć bankomatów Bitcoin w Stanach Zjednoczonych, oferując wysoki poziom zgodności – współpracując z władzami w celu zapewnienia zgodności z KYC / AML co do joty.

Globalna pandemia COVID-19 i dystrybucja pakietu US CARE sprawiły, że inwestorzy w całym kraju szukają alternatywnych aktywów, w które można by zainwestować – Bitcoin i kryptowaluty na czele. Niezależnie od tego, czy znajdziesz bankomat Bitcoin w swoim lokalnym sklepie, czy chcesz kupić bezpośrednio na ich stronie internetowej, Bitcoin of America oferuje użytkownikom obie opcje szybkiego handlu.

W kolejnych sekcjach artykułu skupimy się na historii Bitcoin of America, aktywach i metodach płatności oferowanych na platformie, środkach zgodności oraz zaletach i wadach korzystania z platformy – zarówno lokalnie, jak i online.

Przegląd: platforma Bitcoin of America

Bitcoin of America to amerykańska cyfrowa giełda aktywów i operator bankomatów Bitcoin, umożliwiająca użytkownikom szybki i bezpieczny zakup i sprzedaż BTC i Litecoin (LTC) za pomocą fiat. Platforma z siedzibą w Chicago, uruchomiona w 2015 r., Obecnie obsługująca od 15 do 50 pracowników, jest zarejestrowaną firmą świadczącą usługi finansowe (MSB) w Departamencie Skarbu Stanów Zjednoczonych (FinCEN)..

Platforma jest w pełni zgodna z zasadami Know Your Customer (KYC) i Anti-Money Laundering (AML), zachowując wysokie standardy w całej swojej działalności związanej z wirtualnymi aktywami.

„Korzystając z solidnego systemu monitorowania transakcji w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy i doskonałych, przyjaznych dla użytkownika funkcji płatności, zapewniamy szybkie i bezpieczne transakcje po najlepszych stawkach na rynku”.

Bitcoin of America działa bezpośrednio ze swoimi klientami i opinią publiczną – za pośrednictwem lokalnych bankomatów lub online – za pośrednictwem swojej platformy cyfrowej, eliminując wszystkich pośredników. Możesz bezpośrednio zasilać Bitcoiny i Litecoiny do swojego zewnętrznego portfela lub wybrać portfel kryptograficzny dostarczony przez firmę.

Bitcoin of America BTM

Bitcoin of America to jeden z najpopularniejszych operatorów bankomatów Bitcoin z ogromną siecią bankomatów kryptograficznych w całych Stanach Zjednoczonych. Firma mocno zainwestowała w swoje lokalne bankomaty kryptowalut, instalując bankomaty Bitcoin w głównych miastach i miasteczkach w kioskach, centrach handlowych i sklepach w całym kraju.

Według Statista od 2015 roku liczba bankomatów Bitcoin na całym świecie wzrosła z 348 do ponad 10500 maszyn. Liczby te nie wykazują żadnych oznak spowolnienia, ponieważ rośnie zainteresowanie kryptowalutami na całym świecie.

BOABłyskawiczny wzrost bankomatów Bitcoin na całym świecie (Zdjęcie: Statista)

Według Coin ATM Radar, platformy agregującej, Stany Zjednoczone stanowią ponad 80% wszystkich bankomatów Bitcoin na świecie. Bitcoin of America jest jednym z największych

Lokalizacje Bitcoin of America BTM


Oto lista niektórych stanów i miast, w których znajdują się BTMy Bitcoin of America:

 • Kalifornia
 • Las Vegas
 • Arizona
 • Teksas – Huston
 • Floryda
 • Nowy Jork
 • Denver
 • Alabama
 • Luizjana
 • Karolina Południowa
 • Karolina Północna
 • Indiana
 • Mississippi
 • Ohio
 • Tennessee
 • Kentucky
 • Detroit
 • Oklahoma
 • Waszyngton itp.

Więcej lokalizacji w Stanach Zjednoczonych jest dostępnych pod tym linkiem tutaj.

Jak współpracować z Bitcoin of America

Stopniowy wzrost BTM Bitcoin of America jest możliwy dzięki rozwojowi sieci partnerskiej firmy z firmami w całym kraju. Usługa „Partner With Us” firmy Bitcoin of America umożliwia firmom prowadzenie cyfrowej wymiany walut w Twojej firmie w celu uzyskania pasywnego dochodu. Koncert pozwala kupcom, firmom, kioskom i sklepom uzyskać nowy strumień przychodów i być świadkiem zwiększonego ruchu na ich straganach.

Bitcoin of America poniesie koszty instalacji i wszelkie koszty operacyjne – żadne ryzyko nie zostanie przeniesione na biznes.

„Po umieszczeniu Twojej lokalizacji w Internecie, ludzie z Twojej okolicy szukający Bitcoinów odwiedzą Twoją firmę. Ci nowi użytkownicy zwykle stają się stałymi klientami Twojej lokalizacji i dokonują innych zakupów ”. – Witryna internetowa Bitcoin of America.

Jeśli chcesz dodać bankomat Bitcoin do swojej firmy, postępuj zgodnie z tym połączyć i masz szansę na zarabianie pasywnego dochodu w wysokości do 500 $ każdego miesiąca.

Platforma handlowa online Bitcoin of America

Podczas gdy bankomaty Bitcoin oferują najszybsze i najtańsze opcje zakupu BTC i LTC od Bitcoin of America; użytkownicy, którzy chcą kupić swoje aktywa w zaciszu swojego komputera lub smartfona, mogą wejść na stronę platformy i bezpośrednio kupić BTC lub LTC. Platforma akceptuje kupowanie i sprzedawanie kryptowalut za pomocą przelewów bankowych, przelewów bankowych i przedpłaconych kart debetowych.

Opcja tabletu Bitcoin of America

Bitcoin of America oferuje również bezpośredni punkt sprzedaży Bitcoin od sprzedawców i kiosków. Znana również jako opcja BTC bez recepty, kasjerzy / tablety bezpośrednio zasilają BTC do Twojego portfela w zamian za gotówkę. Zmniejsza to liczbę błędów, które zdarzają się przy zakupie BTC online, takich jak pomylenie adresu. Przypomina bankomat bitcoin, ale jest mniejszy i obsługiwany przez kasjera.

Wniosek

Rozwój rynku kryptowalut otwiera drogę dla firm takich jak Bitcoin of America do oferowania szybszych i bezpieczniejszych opcji zakupu Bitcoinów. Dzięki silnej strukturze zgodności i regulacji na platformie, w tym intensywnym procedurom KYC / AML, całodobowej obsłudze klienta i niedrogim opcjom zakupu kryptowalut, Bitcoin of America jest sposobem na zdobycie kryptowalut w USA..

Zastrzeżenie Przedstawione treści mogą zawierać osobistą opinię autora i podlegają warunkom rynkowym. Przeprowadź badanie rynku, zanim zainwestujesz w kryptowaluty. Autor lub publikacja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobistą stratę finansową.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector