Recenzja kryptowalut: Przenieś „anonimowo” Bitcoin na Blockchain za pomocą BitcoinMixer.org

Jedna z najbardziej przyjaznych dla użytkownika, opłacalnych i najbardziej nieznanych usług miksera dostępnych obecnie na rynku..

Jeśli chodzi o miksery Bitcoin, BitcoinMixer.org oferuje jedną z najbardziej przyjaznych dla użytkownika, opłacalnych i najbardziej nieznanych usług dostępnych obecnie na rynku.

Bitcoin, najstarsza kryptowaluta na świecie, obiecuje szybki sposób przenoszenia wartości z jednego portfela do drugiego na całym świecie – pseudonimowo.

Wiem, że większość z was może się zastanawiać, dlaczego „pseudonimowe, a nie anonimowe” – jak być może słyszeliście wcześniej. Cóż, Bitcoin nie jest tak anonimowy, jak kiedyś reklamowano go w całej społeczności. W przeszłości dobrze opracowane badania transakcji Bitcoin na określonych portfelach ujawniły powiązania między transakcjami na określonym portfelu a portfelem powiązanym z właścicielem – skutecznie pokazując rodzaj luki w obietnicy anonimowości BTC.

Chociaż jest to dobre dla przejrzystości łańcucha bloków, prywatni użytkownicy wolą, aby ich transakcje były anonimowe.

Wyjaśnienie „Pseudonimowych” wyzwań Bitcoina, łaska lub zagrożenie?

Publiczny łańcuch bloków Bitcoin pozwala każdemu śledzić transakcje na określonym portfelu, uzyskując wszystkie szczegóły dotyczące transakcji, jak wyjaśniono wcześniej. Chociaż charakter publiczny zapewnia odpowiedzialność w łańcuchu, nie zapewnia całkowitej anonimowości obiecanej w białej księdze. Wielu użytkowników ucieka z systemów bankowych i bankowych do Bitcoin w poszukiwaniu prywatności w sieci, starając się trzymać swoje zakupy i aktywność portfela z dala od oczu hakerów i władz państwowych..

Ta słabość Bitcoina spowodowała, że ​​pierwsi użytkownicy szukający ekstremalnej prywatności przestawili się na bardziej prywatne kryptowaluty, takie jak Monero (XMR), Dash (DASH) i Zcash (ZEC).

Jednak płynność Bitcoina i ogólna dominacja na rynkach sprawiają, że jest on bardziej atrakcyjny dla użytkowników, zmuszając ich do używania waluty pomimo słabych punktów anonimowości. Tacy użytkownicy mogą teraz z łatwością przeprowadzać transakcje na swoich monetach BTC prywatnie i anonimowo za niewielką opłatą na Bitcoin Mixerach, które przesłaniają BTC użytkowników, czyniąc je „czystymi i anonimowymi”.

Bitcoinmixer.org – anonimowe wysyłanie / odbieranie bitcoinów

Jak widać powyżej, połączenie z portfelem Bitcoin może łatwo ujawnić prawdziwą tożsamość transakcji, ale mieszanie Bitcoinów zapewnia niejasność transakcji. Jak dokładnie?

Załóżmy, że masz trochę bitcoinów na giełdzie zgodnej z KYC, dlatego Twoje dane są powiązane z kontem. Niektóre analizy adresu Twojego portfela ujawnią Twoje informacje. Biorąc pod uwagę twoje powinowactwo do monety, decydujesz się „wyczyścić” monety za pomocą miksera – dodając warstwę anonimowości.

Po wysłaniu do miksera monety zostaną zmieszane z tysiącami innych transakcji, rozpuszczając transakcję w jedną dużą pulę. Po zmieszaniu pula odsyła pełną kwotę BTC (pomniejszoną o niewielką opłatę) do preferowanego (teraz odłączonego) portfela.

„Bierzemy monety od wszystkich naszych klientów, mieszamy je i wysyłamy zupełnie nowe monety do wybranego portfela”. – Bitcoinmixer.org stronie internetowej


Jednak w porównaniu do innych mikserów, Bitcoinmixer.org oferuje użytkownikom wiele możliwości wyboru puli, do której chcesz wysłać swoje monety BTC. Pamiętasz trudną analizę przeprowadzoną na łańcuchu bloków, aby ujawnić prawdziwe tożsamości? Jeśli ta analiza zostanie przeprowadzona, wszystko, co będzie widoczne, to Twoja transakcja na adres i wiele różnych transakcji wysłanych z tego adresu. Twoja transakcja i BTC są teraz ukryte, co zapewnia tak bardzo potrzebną prywatność w Twoich dokumentach finansowych.

Uwaga: Pamiętaj, że trzymanie monet w centralnym adresie portfela zmniejsza szanse na zachowanie anonimowości transakcji.

Dlaczego Bitcoinmixer.org?

 • Duże / Wiele puli do wyboru: Jednym z najważniejszych aspektów miksera Bitcoin jest dostępność wielu transakcji wchodzących i wychodzących z puli, aby w znacznym stopniu zaciemniać transakcje. Bitcoinmixer.org oferuje użytkownikom pięć adresów, na które mogą wysyłać swoje BTC.
 • Funkcja opóźnienia: Mikser pozwala również użytkownikom na natychmiastowe wysłanie transakcji (za pomocą przycisku „Szybkie”) lub ustawienie opóźnienia od kilku minut do godzin przed zakończeniem transakcji. Funkcja opóźnienia między momentem wpłaty a wypłatą również zwiększa anonimowość transakcji.
 • Witryny o zwiększonej prywatności: Dla użytkowników, którzy chcieliby jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo swoich transakcji, Bitcoinmixer.org oferuje stronę internetową z przeglądarką Tor. Znajdziesz go tutaj>> btcmixnqyq7kljrr.onion.
 • Polityka braku logów: Martwisz się, że FBI lub inne władze rządowe mogą wybić drzwi Bitcoinmixer.org z prośbą o udostępnienie akt? Cóż, firma stosuje politykę braku logów, która automatycznie usuwa każdy dziennik transakcji z ostatniego tygodnia. Chcesz szybciej? Platforma oferuje również funkcję ręcznego usuwania natychmiast po zakończeniu transakcji.
 • Doskonała funkcjonalność użytkownika: Platforma oferuje również przyjazną dla użytkownika platformę, dzięki której każdy może łatwo i szybko wymieszać swoje Bitcoiny.

Proste kroki w użyciu miksera

 1. Iść do Bitcoinmixer.org stronie głównej, rozpocznij nową składankę

 1. Na wyświetlonej stronie wprowadź adres portfela odbiorczego (na który chcesz wysłać BTC).
 2. Z menu rozwijanego po prawej stronie pola „adres” wybierz, czy chcesz transakcję „szybką” czy „opóźnioną”..

Uwaga: Funkcja opóźnienia zapewnia większą anonimowość transakcji. Możesz ustawić dowolny opóźniony okres od 1 godziny do 12 godzin.

 1. Wprowadź kod Captcha i naciśnij Kontynuuj.
 2. Na następnej stronie skopiuj swój identyfikator miksu. To jest bardzo ważne. Powinieneś skopiować swój identyfikator miksu przed wysłaniem jakiegokolwiek BTC do Bitcoinmixer.
 3. Wyślij BTC, które chcesz wymieszać, na adres depozytu. (Pamiętaj, że błędnego wpisania adresów portfela i nieprawidłowych adresów nie można cofnąć, sprawdź adresy portfela dwukrotnie przed wysłaniem.)
 4. Pomyślnie wymieszałeś swój BTC.

Jeśli wyślesz szybką transakcję, BTC zostanie wysłany na wybrany adres w ciągu kilku minut. W przypadku transakcji opóźnionych sprawdź swój BTC w adresie portfela wejściowego po upływie ustawionego czasu.

Często zadawane pytania (FAQ)

· Do czego służy identyfikator Mix ID?

Użyj swojego identyfikatora miksu, aby sprawdzić stan miksu lub przywrócić miks, jeśli przeglądarka ulegnie awarii po wysłaniu depozytu. Zawsze zapisuj swój identyfikator miksu, dopóki miks nie zostanie ukończony i nie otrzymasz nowych bitcoinów.

· Jaka jest minimalna ilość BTC, którą mogę wymieszać?

Najmniejsza ilość BTC Bitcoinmixer.org obecnie dozwolona w mikserze to 0,0002 BTC. Każda kwota mniejsza niż ta jest traktowana jako darowizna.

· Opłaty za mieszanie?

Bitcoinmixer.org pobiera opłatę serwisową w wysokości 0,25% plus opłatę transakcyjną za każdą transakcję i dodatkowe 0,000001 BTC na adres płatności.

Wniosek

Bitcoin został stworzony, aby oferować ludziom kontrolę nad własnymi pieniędzmi, kontrolując niezrównoważone praktyki władz finansowych, rządów i korporacji. Co więcej, prawo do prywatności finansowej to kolejna wielka obietnica ze strony łańcucha bloków, a miksery bitcoinów dążą do tego, aby stało się to rzeczywistością.

Podsumowując, pytania o to, czy mieszanie BTC jest włączone Bitcoinmixer.org nielegalne pojawiły się w przeszłości. Krótka odpowiedź na to pytanie brzmi: nie. Ale jeśli będziesz mieszać BTC z nielegalnego źródła lub planujesz wykorzystać mieszane BTC do nielegalnych celów, złamiesz prawo.

Zastrzeżenie Przedstawione treści mogą zawierać osobistą opinię autora i podlegają warunkom rynkowym. Przeprowadź badanie rynku, zanim zainwestujesz w kryptowaluty. Autor lub publikacja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobistą stratę finansową.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector