Recenzja NapBots: Najlepszy bot handlowy Crypto

Zautomatyzowane boty handlowe są obecnie popularnym tematem i nabierają rozpędu! NapBots to oparta na chmurze, algorytmiczna platforma handlowa, która ma wiele atrybutów i obsługuje najważniejsze giełdy kryptowalut.

NapBots oferuje różne strategie handlowe, z których mogą korzystać profesjonalni handlowcy, a nawet ktoś, kto w ogóle nie wie, jak handlować. Cała platforma została opracowana tak, aby była łatwa w użyciu. NapBots zapewnia doskonałe wsparcie za pośrednictwem poczty e-mail, chatbota i ma bardzo wspierającą społeczność w Telegramie, w której nawet jego dyrektor generalny poświęca czas na udzielenie odpowiedzi i interakcję z członkami grupy.

Ocena NapBots 4,5 gwiazdek ★★★★ ✫

Strategie NapBots

NapBots polega na tym, aby handel był mniej skomplikowany i dąży do demokratyzacji handlu algorytmicznego, koncentrując się na najbardziej płynnych kryptowalutach (BTC, ETH, BCH, XRP, EOS, BNB i LTC). 

Obecnie zapewnia bezpośrednią ekspozycję na 20 algorytmicznych strategii handlowych w prostej i wolnej od ryzyka atmosferze, z różnymi horyzontami czasowymi. Najstarsza strategia handlowa ma ponad 3 lata i zwróciła się w ponad 100% w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Pomimo obecnych zawirowań na rynkach, większość strategii kryptograficznych NapBots osiągnęła ostatnio nowe rekordy wszech czasów.

Istnieją trzy rodzaje strategii:

 • Cotygodniowe: handel z niską częstotliwością, co tydzień otwieraj pozycję skupiającą się na łapaniu dużych ruchów na rynku.
 • Codziennie: Otwieraj pozycję codziennie, niektóre z tych strategii mają niesamowitą skuteczność.
 • Godzinowe: handel o wysokiej częstotliwości, otwieranie pozycji co godzinę.

Jakie są obsługiwane giełdy kryptowalut?

Platforma obsługuje Binance, Bitstamp, Bitpanda Pro, Bitfinex, OKEx, BitMex, Phemex, Kraken i planujemy wkrótce dodać więcej giełd. 8 takich giełd zapewnia wszystkie potrzebne pary kryptograficzne i wolumen. Niektóre zostały wybrane ze względu na ich zademonstrowane bezpieczeństwo, inne ze względu na płynność, która jest istotną funkcją handlową. Łączenie Napbotów z giełdą odbywa się za pomocą jednej prostej czynności. Na wybranej giełdzie wystarczy opracować API + Secret ze swojego konta i wypełnić go na platformie Napbots.

Ceny i możliwości wyboru NapBotów

napboty

NapBots ma do wyboru trzy plany:

 • Plan Srebrny / 7 € miesięcznie

Srebrny plan od NapBots obejmuje korzystanie z cotygodniowych botów handlowych z limitem budżetowym 1 tys.euro. Jednak ten plan nie obejmuje dostosowywania alokacji, ani dziennych i tygodniowych botów.

 • Plan Gold / 39 € miesięcznie

Ten plan obejmuje strategie tygodniowe i dzienne z ważnymi funkcjami, takimi jak dźwignia finansowa, alokacja niestandardowa. Obejmuje również limit budżetowy do 3 tysięcy euro.

 • Plan Platinum / 99 € miesięcznie

Ten plan zapewnia dostęp do wszystkich dostępnych botów handlowych i wszystkich funkcji platformy.


Plan NapBots freemium umożliwia symulację botów handlowych z fikcyjnymi pieniędzmi przy zerowych kosztach.

Każdy plan ma limit budżetu i jeśli chcesz handlować więcej niż wynosi limit, będziesz musiał zapłacić dodatkową opłatę.

Napboty

Instrukcje: zakładanie konta w serwisie NapBots

Założenie konta w NapBots jest łatwe. Zacznij od utworzenia konta na stronie początkowej, wprowadź swoje imię i nazwisko, a następnie podaj NapBots adres e-mail, którego chcesz używać w usłudze i wybierz hasło.

Po wprowadzeniu wszystkich danych należy sprawdzić skrzynkę odbiorczą poczty e-mail w celu potwierdzenia konta. 

Rejestracja konta

Jeśli masz jakiekolwiek problemy lub nie otrzymałeś wiadomości e-mail z potwierdzeniem, sprawdź folder ze spamem. Ponadto możesz skontaktować się z pomocą techniczną NapBots, wysyłając wiadomość e-mail na adres [e-mail chroniony] w razie potrzeby lub dołączając do naszego Grupa telegramów.

Rozpocznij handel z NapBotami

Po otwarciu konta w NapBots będziesz musiał połączyć je ze swoją giełdą kryptowalut przez API. Pamiętaj, że to API będzie miało prawo tylko do wykonywania zleceń, a nie do wypłacania środków, więc Twoje fundusze będą pod Twoją pełną kontrolą.

Wybierz zwycięskie boty

Po podłączeniu giełdy kryptowalut będziesz musiał wybrać strategie, które bot ma kopiować, na przykład BTC / ETH / USD AR może być doskonałą opcją. Możesz wybrać dowolną strategię, którą obsługuje Twoja giełda kryptowalut i plan.

Zatwierdź i zapłać

Wybór planu będzie zależał od rodzaju wybranych botów handlowych. 

Możesz zapłacić kartą kredytową / debetową lub kryptowalutami.

Po dokonaniu płatności należy natychmiast aktywować i zasilić konto, jeśli płacisz krypto, jest wolniejszy, ponieważ transakcje na łańcuchu blokowym Ethereum trwają dłużej, aby zweryfikować te dni..

Zautomatyzowany handel ma wspaniałe zalety

Handlowcy muszą radzić sobie z dużym stresem, a zautomatyzowane systemy transakcyjne mogą być bardzo pomocne. Oprócz ciągłej aktywności, zautomatyzowane boty handlowe usuwają emocje z handlu, ponieważ jest to najczęstszy błąd u ludzi. Żaden system transakcyjny nie jest idealny, a każdy rodzaj podejścia do handlu może generować straty w krótkim okresie, cała idea polega na tym, że w dłuższej perspektywie osiąga lepsze wyniki niż aktywa bazowe.

Boty nie śpią; pracują 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Przebywanie na terminalu handlowym przez cały dzień nie jest zdrowe. Nie tylko inwestor byłby zmęczony, ale także możliwość dokonywania świetnych transakcji spada wraz z pojawieniem się stresu i niepokoju. Duże instytucje finansowe mają traderów, którzy działają na każdym rynku, ale świat kryptowalut nie śpi, działa 24/7.

Boty handlowe mogą automatycznie śledzić, co dzieje się na rynku, i nigdy nie muszą się wstrzymywać. NapBoty pozostają w chmurze, co oznacza, że ​​są połączone z każdą obsługiwaną przez nie wymianą w czasie rzeczywistym.

Płacenie mniej niż filiżankę kawy za pełnoetatowego asystenta handlowego wydaje się dobrą okazją, nawet jeśli dokonuje transakcji co kilka dni. Opierając się na rozmiarze konta, pojedyncza zwycięska transakcja może uzasadniać cenę bota każdego miesiąca, a czas zaoszczędzony przez inwestora jest olbrzymi.

Czy NapBots jest odpowiedni dla Ciebie?

Istnieje wiele alternatyw dla handlowców kryptowalut i inwestorów, którzy chcą zautomatyzować swój handel. NapBoty absolutnie podnoszą poprzeczkę i wypełniają niszę; nie jest też zbyt drogie.

Pierwszą rzeczą do przemyślenia jest to, ile handlujesz i czy czułbyś się komfortowo, pozostawiając wszystko w rękach algorytmu. NapBots oferuje strategie wielokrotne, więc warto eksperymentować z połączeniem alokacji, aby zmniejszyć ryzyko.

Poza tym bardzo dobrze jest widzieć, że NapBoty dają swoim użytkownikom możliwość wykorzystania swojej platformy w symulacji, zanim za nią zapłacą. W każdej chwili możesz wpłacić prawdziwe pieniądze na swoje konto i przejść na płatną subskrypcję.

Wykonaj działanie rozwiązania handlowego?

Istnieje wiele obaw dotyczących tego, jak wydajne mogą być zautomatyzowane systemy transakcyjne. Należy pamiętać, że dostępnych jest kilka rodzajów zautomatyzowanych systemów transakcyjnych, a każdy z nich z pewnością będzie miał swoje zalety.

System opracowany przez NapBots jest prosty i dość prosty w użyciu, replikując ich wymianę bezpośrednio na giełdę kryptowalut. Najważniejszą korzyścią jest to, że jeśli jesteś pro-traderem, może być świetnym dodatkiem do Twojego handlu lub jeśli jesteś noobem, może pomóc Ci wyrównać swoją strategię inwestycyjną. Warto również wspomnieć, że żaden system transakcyjny nie będzie działał przez cały czas, więc upewnienie się, że jest używany regularnie, jest naprawdę niezbędne.

Zespół odpowiedzialny za NapBots jest dość solidny, co potwierdza zespół profesjonalnych handlowców ilościowych z ponad 20-letnim doświadczeniem w R&D projektujący skuteczne strategie handlowe i założony przez wielomiliardowych zarządzających aktywami w bankach poziomu 1.

NapBots zapewnia system dla każdego typu inwestora.

Okazuje się, że NapBots stworzyły niesamowity automatyczny system transakcyjny dla inwestorów kryptowalutowych. Interfejsy handlowe wydają się być złożone, ale NapBots stworzyły łatwy i nieskomplikowany. Nowi użytkownicy nie powinni mieć problemu z zapoznaniem się z platformą NapBots, a także dołączeniem jej do swoich kont wymiany kryptowalut. Warto również wspomnieć, że NapBoty mogą zarabiać zarówno w zmiennych warunkach rynkowych, zarówno zwyżkowych, jak i niedźwiedzi.

Końcowe przemyślenia

Jeśli szukasz sposobu na zautomatyzowanie handlu kryptowalutami, NapBots jest prawdopodobnie najlepszą opcją. Jest łatwy w użyciu, całkowicie zautomatyzowany, własne strategie handlu kryptowalutami i można go zatrzymać w dowolnym momencie.

Algorytmy handlowe, których NapBots używa w swoim systemie, są prawdopodobnie jednymi z najbardziej użytecznych, a ich boty handlowe są dość łatwe do włączania i wyłączania. 

Świat handlu kryptowalutami szybko się rozwija i rozwija. Roboty, które NapBots zbudowały dla swoich użytkowników, mogą mieć znaczenie dla inwestorów kryptowalut, a także pomóc im generować zyski pomimo trendów na rynku.

NapBots Pros

 • Łatwa instalacja i prosty interfejs.
 • Rynek sygnałów domowych.
 • Kompatybilny ze znaczącymi giełdami kryptowalut.
 • Możesz łączyć wszystkie strategie i tworzyć własne alokacje.
 • Pełna kontrola nad swoimi funduszami.
 • Wsparcie 24/7
 • Wspierająca społeczność.
 • Stworzony przez doświadczony zespół traderów.
 • Platforma oparta na chmurze

Wady NapBots

 • Nowa platforma.
 • Tylko tryb symulatora.
 • dźwignia finansowa do 1,5x.

Ważne linki NapBots

Stronie internetowej: https://www.NapBots.com

Bot Crypto Trading: https://napbots.com/strategies

Telegram: Grupa telegramów.

Świergot: https://twitter.com/Napbots

Facebook: https://www.facebook.com/Napbots/

Zastrzeżenie Przedstawione treści mogą zawierać osobistą opinię autora i podlegają warunkom rynkowym. Przeprowadź badanie rynku, zanim zainwestujesz w kryptowaluty. Autor lub publikacja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobistą stratę finansową.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector