Recenzja PrimeBit: nowy sposób handlu kryptowalutami

Osiąganie znacznych zysków w branży inwestycji w kryptowaluty niekoniecznie zależy od tego, czy handlujesz od lat, czy jest to Twoja pierwsza transakcja. Wybierając wiarygodną platformę wymiany kryptowalut i będąc połączonym ze źródłem informacji, które zapewnia aktualne informacje o trendach w świecie inwestycji kryptowalutowych, wyprzedzasz stado.

PrimeBit jest jedną z szybko rozwijających się firm zajmujących się wymianą kryptowalut P2P, która zapewnia użytkownikom platformę do zawierania umów wieczystych. Uruchomiona w 2019 roku giełda szybko zyskuje na popularności dzięki następującym unikalnym cechom:

 • To platforma przyjazna dla początkujących
 • Zintegrowany Metatrader 5
 • Wartość punktu stałego
 • Niskie przejrzyste opłaty

Proces rejestracji w PrimeBit

 PrimeBit umożliwia prawie każdemu dostęp i handel na swojej platformie. Witryna zawiera również łatwy w użyciu interfejs użytkownika, który jest wygodny zarówno dla nowych, jak i doświadczonych użytkowników. Utworzenie konta jest łatwe i szybkie. Oto główne kroki, które należy wykonać.

Krok 1

Pomimo integracji złożonych programów, które pomagają w efektywnym działaniu strony internetowej, interfejs jest jednym z najbardziej przyjaznych dla użytkownika, z jakim kiedykolwiek się zetkniesz. Pojedyncze kliknięcie linku „zarejestruj się / zaloguj” przenosi Cię do menu, w którym wymagane będą Twoje dane, takie jak imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail i hasło.

Krok 2

Wpisz swój kod polecający, jeśli go posiadasz, a następnie poczekaj na zarejestrowanie e-maila aktywacyjnego, który zostanie do Ciebie wysłany. Zajmie to tylko kilka minut.

Krok 3

Sprawdź i kliknij wysłaną do Ciebie wiadomość e-mail aktywacyjną. Otrzymasz sześciocyfrowe hasło. Będziesz musiał to zmienić i ustawić hasło, które jest łatwe do zapamiętania, ale trudne do skopiowania przez nikogo.

Teraz Twoje konto PrimeBit jest gotowe. Ale zanim zanurzysz się w świat handlu kryptowalutami, oto kilka rzeczy, które mogą Cię zainteresować w PrimeBit, których inni konkurenci w branży jeszcze nie osiągnęli.

 • Metatrader 5
 • Program partnerski
 • Wysoka dźwignia do 200x
 • Profesjonalne wykresy
 • Korzystne opłaty


Zaktualizowano konta Web Trader i nowe konta Tether

Na wypadek, gdybyś to przegapił, PrimeBit ma świeżo zaprojektowaną aplikację Web Trader uruchomioną w marcu zeszłego roku. Możesz to potwierdzić, odwiedzając app.primebit.com i logując się na swoje konto przy użyciu istniejących danych. 

To powiedziawszy, nowa platforma jest bezpieczniejsza, szybsza i bardziej wyposażona w zaawansowane funkcje handlowe. Oto niektóre z nowych narzędzi:

 • Konfigurowalny układ wykresów z funkcją zrzutu ekranu
 • Funkcja podglądu do sprawdzania głębokości rynku 
 • Najnowsze transakcje
 • Księga zleceń dla wszystkich Twoich transakcji
 • Obszerny obszar dostępu do wszystkich funkcji PrimeBit

Po nadaniu WebTraderowi nowego wyglądu, PrimeBit dodał również Tether do swojej listy obsługiwanych altcoinów. Co więcej, możesz wpłacać i wypłacać swoje środki za pomocą Tether, aby uzyskać następujące korzyści:

 • Aby chronić swoje fundusze przed niestabilnymi rynkami
 • Dla wygody
 • Szybkie płatności za pomocą protokołów Omni i ERC-20 Tether

Jak dotąd PrimeBit ma trzy pary handlowe dla Tether: BTC, ETH i LTC. Z czasem lista będzie aktualizowana. Ale w międzyczasie są to pary do użycia.

PrimeBit Leveraging Trading

Oprócz powyższych funkcji, PrimeBit oferuje najbardziej lukratywny handel lewarowany do 200x. Oznacza to, że inwestorzy mogą kupować kontrakty, które są warte do 200 razy więcej niż jeden fundusz. Oznacza to po prostu, że dzięki PrimeBit masz pewność większej ekspozycji na wzrost lub spadek ceny różnych kryptowalut bez konieczności posiadania wymaganych aktywów.

Najwyższe bezpieczeństwo

Działalność związana z inwestycjami w kryptowaluty jest bardzo wrażliwa na kwestie bezpieczeństwa ze względu na związane z tym ryzyko. PrimeBit oferuje bezpieczną i wygodną platformę, która do tej pory utrzymywała długą i czystą historię handlową od czasu jej uruchomienia.

PrimeBit wykorzystuje jeden z najbardziej innowacyjnych systemów zabezpieczeń dostępnych obecnie na rynku. Na przykład 99% depozytów użytkowników jest przechowywanych w zimnym portfelu, który jest obecnie najbezpieczniejszą i najbezpieczniejszą metodą zabezpieczenia środków przed nieautoryzowanym dostępem. Zimny ​​portfel okazał się odporny na włamania, chyba że włamanie online zostanie uzupełnione fizycznym atakiem, który jest prawie niemożliwy.

Oprócz tego PrimeBit integruje uwierzytelnianie dwuskładnikowe, które dodaje dodatkową warstwę bezpieczeństwa. W niektórych przypadkach inwestorzy PrimeBit zmieniają swoje główne urządzenia, być może z Androida na urządzenia iPhone. Uwierzytelnianie dwuskładnikowe zapewnia, że ​​konto przedsiębiorcy pozostaje bezpieczne i nikt nie może uzyskać dostępu do konta bez dwóch danych weryfikacyjnych.

Opłaty i umowy PrimeBit

PrimeBit jest uważany za dość hojny w odniesieniu do opłat. Wpłaty na stronie są całkowicie bezpłatne, a wypłaty są obciążone standardowym kosztem 0,0001 BTC. Poza tym obrót instrumentami pochodnymi wiąże się z opłatami uczestnika rynku i animatora rynku.

Opłata producenta– przedsiębiorca składający zlecenie w arkuszu zleceń nazywany jest animatorem rynku. Ponieważ twórcy przyczyniają się do całej płynności, PrimeBit płaci producentom 0,025% za składanie zleceń, z których korzystają przyjmujący.

Opłata za przyjęcie– takers to traderzy, którzy wyprowadzają z rynku płynność umieszczoną przez makerów poprzez składanie zleceń odpowiadających cenie wywoławczej wskazanej przez producenta.

Z dala od opłat, kontrakty PrimeBit nie mają ustalonego czasu wygaśnięcia, co oznacza, że ​​handlowcy mogą przechowywać kontrakty tak długo, jak chcą, o ile mogą uiścić opłatę za finansowanie.

Program partnerski PrimeBit

Firma prowadzi lukratywny program partnerski, którego głównym celem jest nagradzanie swoich klientów 20% udziałem w przychodach z każdego polecenia. Oto opis działania programu.

 1. Uzyskaj link polecający

Każdy trader na PrimeBit ma dostęp do linku polecającego, którym może udostępniać znajomym lub na swoich platformach społecznościowych, aby przyciągnąć nowych handlowców.

2. Zbuduj sieć

Aby trader mógł skorzystać z programu, trzeba stworzyć dobrą sieć nowych traderów, którą zainicjował na stronie PrimeBit. Co ciekawe, możesz zarabiać pośrednio na podmiotach stowarzyszonych, których Twoi partnerzy zainicjowali w PrimeBit. Nagroda, którą zarabiasz, to 20% opłaty partnerskiej. Oznacza to, że im więcej generują twoi partnerzy, tym większy uzyskasz dochód.

Obsługiwana waluta

Platforma stale dodaje kolejne kryptowaluty do listy kryptowalut akceptowanych na platformie. Obecnie platforma akceptuje Bitcoin jako jedyną opcję płatności, która stawia witrynę jako ekskluzywną platformę handlową kryptowalutami. Jednak handel może być prowadzony w BTC / USD, LTC / USD i ETH / USD, które są sprzedawane jako kontrakty wieczyste.

Metatrader 5 (MT5)

PrimeBit integruje innowacyjną technologię MT5, która jest powszechnie stosowana w handlu na rynku Forex. MT5 zapewnia łatwą w użyciu platformę, która standaryzuje platformę na światowym poziomie. Niektóre specyfikacje, które platforma MT5 zapewnia handlowcom PrimeBit obejmują;

 • Niestandardowa platforma wykresów zapewnia przydatne narzędzia, które zapewniają zaawansowane wykresy. Co ciekawsze, możesz dostosować ramy czasowe i typ wykresu do preferencji użytkownika. Jest to zdecydowanie przydatna aplikacja dla handlowców kryptowalut.
 • Layouts – dla traderów, którzy mogą chcieć dostosować wygląd swojego interfejsu, MTF5 ma mnóstwo opcji. Na przykład, można dostosować wykresy dla rynku, na którym handluje, aby były większe niż inne. Symbole okienek informacyjnych można również dostosować, aby pasowały do ​​widoku pożądanego przez użytkownika.
 • Typy zleceń – dzięki platformie MT5 możesz dostosować swój typ zlecenia. Na początek możesz ustawić zlecenia końcowe i ustawić limity. Zaletą trailing jest to, że są to zlecenia stop-loss, które pozwalają traderom osiągać zyski na szybko zmieniającym się rynku.

Obsługa klienta

Platforma oferuje całodobową obsługę klienta. Możesz skontaktować się z nimi za pośrednictwem poczty elektronicznej, Twittera lub platformy Facebook. W przypadku jakichkolwiek pytań skontaktuj się z agentami obsługi klienta PrimeBit. Możesz również przejrzeć sekcję FAQ na platformie, aby uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania, które możesz mieć.

Dodatkowe informacje

PrimeBit oferuje istotne wskaźniki przydatne w analizie technicznej. Takie wskaźniki obejmują średnie kroczące, wstęgi Bollingera i Ichimoku. Ponadto platforma oferuje narzędzia do zarządzania ryzykiem, które są przydatne, jeśli chodzi o ograniczanie strat handlowych. Takie narzędzia obejmują przyjmowanie zleceń zysku i zatrzymywanie strat. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem, czy ekspertem, takie narzędzia ostrzegają traderów PrimeBit przed dokonywaniem ekstremalnych strat.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector