Stratus – jeden ekosystem mediów społecznościowych, który rządzi wszystkimi

Platformy mediów społecznościowych istnieją już od dawna jako sposób na interakcję z osobami w skali globalnej. Są jednymi z głównych przypadków użycia internetu, oferując dostęp do mediów cyfrowych, ułatwiając komunikację i rozmowy telefoniczne, przedstawiając ludziom możliwości, ścieżki marketingowe i nie tylko. 

Obecnie, Statystyka pokazują, że ponad 3,4 miliarda osób jest aktywnych w mediach społecznościowych, z czego ponad 95% na co najmniej czterech platformach mediów społecznościowych. Ludzie na całym świecie spędzają w takich witrynach średnio około 3 godzin dziennie. Facebook, Świergot, LinkedIn, Instagram i Youtube należą do najczęściej używanych platform społecznościowych. Ponad 90% użytkowników uzyskuje dostęp do tych witryn za pośrednictwem telefonów komórkowych. Ponad 90% marketerów korzysta z tych sposobów budowania świadomości marki za pośrednictwem sponsorowanych stron. 

Jakie są wady obecnych platform społecznościowych?

Jest jasne jak światło dzienne, że platformy mediów społecznościowych mają pozostać. Entuzjaści technologii Blockchain na całym świecie rozumieją potrzebę zmian poprzez badanie aktualnych problemów nękających te platformy.

  • Istniejące platformy medialne są pełne uprzedzeń widocznych w nadawaniu treści i uzyskiwaniu wyników wyszukiwania. Przez zestaw wybór algorytmiczny, Platformy wybierają to, co Ty jako użytkownik zobaczysz w każdym kanale. Dlatego przedstawiają to, co zakładają, że możesz chcieć zobaczyć, zgodnie z tym, jak postrzegają cię jako osobę. Problem polega na tym, że zamiast algorytmów komputerowych powinieneś zdecydować, co jest dla Ciebie najlepsze.
  • Brak bezpieczeństwa to druga kwestia, którą należy wziąć pod uwagę, ponieważ platformy te są łatwo dostępne dla cyberprzestępców. Najbardziej widocznym dowodem na ten czynnik jest najbardziej masowy atak na Twitterze zdarzyło się to niedawno, narażając konta najbardziej znanych osobistości w dziedzinie finansów i technologii. Bitcoin posiadacze ponieśli duże straty w wyniku oszustwa. Również YouTube miał wpływ na zezwalanie na fałszywe reklamy na różnych kanałach. To nie jedyne rozbieżności występujące na platformach, jeśli chodzi o bezpieczeństwo.
  • Inne kwestie obejmują zbieranie informacji od użytkowników w celu stworzenia reklamy opinii. Jest to pośredni sposób na wpływanie na decyzje konsumentów w kwestiach dotyczących ludzi na całym świecie lub przekazywanie złych dyrektyw ludziom dla korzyści platform. 

Co to jest Stratus?

Apollo Fintech jest firmą fintech, która stoi na czele rozwoju odpowiednich rozwiązań obecnych i przyszłych problemów w każdym sektorze. Platforma mediów społecznościowych Stratus będzie najbardziej integracyjnym ekosystemem na świecie, oferującym możliwości wszystkich działających obecnie platform mediów społecznościowych. Koncepcja wokół tego brzmi skomplikowanie i możesz się zastanawiać: „Jak mam to wszystko obejść?” To jest proste; Stratus tworzy przyjazne dla użytkownika środowisko dla wygody dostępu.

Jako platforma mediów społecznościowych wykorzystująca blockchain, Stratus wykorzysta blockchain Apollo, aby zapewnić wszystkim użytkownikom niezbędne funkcje. Dyrektor generalny Apollo Fintech, Steve McCullah, wspomina, że ​​platformy Stratus będą dostępne za pośrednictwem centralnej witryny i aplikacji.

Cechy platformy Stratus

Apollo ma nadzieję rozpocząć fazę 1 w trzecim kwartale 2020 roku jako Stratus 1.0. W pierwszej fazie zostaną zintegrowane komponenty Facebooka, Twittera, Średni, i Paypal. Ponadto szeroki wachlarz funkcji, których można się spodziewać, obejmuje: znajomych w pobliżu, pobieranie danych, połączenia audio i wideo, transakcje peer-to-peer, uniwersalne portfele i konta, tryb dzienny i nocny, historie, fora, artykuły, rynek, wydarzenia , strony, grupy, aplikacje, siatkówka, niebieska plakietka, hashtagi, wzmianki, komentarze w chmurze słów i nie tylko.

Druga faza zapoczątkuje funkcjonalność Instagrama, Coinbase, Robinhood i YouTube. Trzecia faza z kolei wprowadzi TikTok, LinkedIn, WhatsApp i Telegram. Wreszcie możesz spodziewać się wydajności Travelocity, Idź Tato, Upwork i Envato

Z obszernych funkcji wymienionych powyżej, Stratus będzie scentralizowaną siecią społecznościową opartą na blockchain, zastępującą znane obecnie w Internecie. Ponadto ma nadzieję na wyeliminowanie problemów w działających platformach medialnych.

Zalety ekosystemu Stratus

  • Pierwszą i najważniejszą zaletą Stratusa jest wygoda poprzez dostępność każdej usługi w jednym miejscu. Oprócz tego, że jest platformą społecznościową, Stratus oferuje inne usługi, takie jak finanse i bankowość, podróże, zakupy i inne. Dlatego użytkownicy mogą nawigować po każdej usłudze za pośrednictwem jednego konta, pulpitu nawigacyjnego i portfela. 
  • Bezpieczeństwo i prywatność są najwyższym priorytetem dla Apollo Fintech. Technologia Blockchain zapewnia bezpieczne środowisko do prowadzenia wszystkich działań bez obawy o włamania, utratę danych i nie tylko. Ponadto eliminuje szanse sprzedaży danych konsumenckich innym podmiotom, zachowując wiarygodność systemu. 
  • Użyteczność systemu nie budzi wątpliwości. Stratus oddziela czynności według ich różnych kategorii. Użytkownik może utworzyć inny profil w każdej grupie. Mimo to mają dostęp do ogólnego kanału w głównym kanale. W przypadku płatności Stratus obsługuje zarówno wymianę kryptograficzną, jak i walutową za pośrednictwem domeny Portfel Apollo i portfel fiat. 
  • Stratus pracuje nad wizją wolnego ekosystemu, aby mówić wszystko, co przyjdzie Ci do głowy. W takim przypadku jest to środowisko wolne od cenzury z bezstronnymi algorytmami. Niemniej jednak nie pozwoli na nielegalne treści na platformie ze względu na bezpieczeństwo użytkowników i konserwację regulacyjną. 

Notka autora

To rewolucyjny świat, w którym żyjemy, czego dowodzi Apollo Fintech. Firma poświęca się popychaniu technologii blockchain do granic jej możliwości, zapewniając odpowiednie bramy do różnych problemów nękających społeczeństwo. Platforma mediów społecznościowych Stratus to scentralizowana sieć mediów społecznościowych działająca w ramach łańcucha blokowego Apollo, która ma nadzieję objąć wszystkie funkcje obecnie popularnych hubów społecznościowych.

W przeciwieństwie do większości popularnych witryn, Stratus ma na celu zapewnienie niezawodności, bezpieczeństwa i środowiska wolnego od cenzury. Ponadto ujawnia wady innych platform, przewidując lepsze jutro dla Internetu, usług i interakcji. Więcej ma nadejść, gdy platforma będzie z czasem aktualizowana.


Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map