Upland.Me: gra handlująca nieruchomościami wirtualnymi odwzorowana na adresy w świecie rzeczywistym

Oparta na EOS zdecentralizowana gra o nieruchomościach i przedmiotach kolekcjonerskich w porównaniu z Monopoly oferuje graczom wartość edukacyjną i pieniężną.

Oparta na EOS zdecentralizowana gra o nieruchomościach i przedmiotach kolekcjonerskich w porównaniu z Monopoly oferuje graczom wartość edukacyjną i pieniężną. Gra jest obecnie dostępna na wielu platformach, tj. W Internecie i na Apple iOS App Store i Android Sklep Play.

Jest opisywany w podobnych tonach jako mieszanka Monopoly (handel nieruchomościami) i Pokémon Go (w oparciu o adresy w świecie rzeczywistym), bardzo popularnej gry planszowej / kolekcjonerskiej, ale różni się podstawową konstrukcją i przedmiotami. Upland.me, zdecentralizowana platforma do gier zbudowana na blockchainie EOS, pozwala graczom zbierać unikalne fragmenty ziemi i nieruchomości zamiast ulic w Monopoly i słynnych Pokémonach.

Właściwość niezmienności w łańcuchach bloków pozwala na wieczne pozostawanie pod kontrolą użytkowników zakupionych nieruchomości. Mógłby Upland.me być kolejną rewolucją dla kolekcjonerskich platform do gier, gdy w 2020 roku zadebiutuje na rynku masowym?

W świetle rozwoju Upland.me w niedawnej przeszłości, przyjrzymy się bliżej zdecentralizowanemu projektowi gier. Bliższe spojrzenie na wytyczne dotyczące artykułu:

  • Przedefiniowanie tradycyjnych ekonomii gier.
  • Wirtualne właściwości na blockchainie EOS.
  • Uruchomienie otwartej wersji beta
  • Zdecentralizowana „prawdziwa własność” wirtualnej własności.
  • Upland pozyskuje ponad 2 miliony dolarów na fundusze Venture Capital.

„Ponowne zdefiniowanie tradycyjnych gospodarek gier”

Tradycyjny rynek gier pozwala użytkownikom grać i kupować tokeny w grze, które niestety można wydać tylko w grze. Oznacza to, że żetony oferowane w większości tych gier są pozbawione „prawdziwej własności”, ponieważ nie można ich sprzedać ani przekazać innemu graczowi. Upland.me ma na celu rozwiązanie tego problemu w wirtualnej, zdecentralizowanej grze kolekcjonerskiej opartej na technologii blockchain EOS.

„Jednym z problemów z obecnym modelem zakupów w aplikacji jest to, że gracze tak naprawdę nie posiadają ani nie kontrolują swoich towarów cyfrowych. Nie mogą ich sprzedawać ani wymieniać, a te towary zwykle nie mają wartości poza grami ”- powiedział Dirk Lueth, współzałożyciel Upland.me.

Platforma Upland.me tworzy niezamienialne tokeny (NFT), które są unikalne dla określonych obszarów i właściwości w grze, dodatkowo zapewniając użytkownikom rynek do kupowania, handlu i sprzedaży tych NFT. Pozwala to na aspekt monetyzacji gry, gdy rynek rośnie. Ceny będą początkowo ustalane na podstawie cen w świecie rzeczywistym.

 „Upland opracowuje wirtualną grę kolekcjonerską, która reprezentuje nieruchomości; początkowo w San Francisco, a później w innych miastach i regionach na całym świecie. […] Posiadanie własności na Wyżynie jest niezależne od posiadania nieruchomości w prawdziwym życiu ”.

Idan Zuckerman, współzałożyciel Uplandme, Inc..

Wirtualne właściwości Upland.me w łańcuchu blokowym EOS.

Połączenie gry w stylu Pokémon i Monopoly daje podobne wrażenie, ponieważ pozwala użytkownikom gromadzić ogromne bogactwa poprzez kupowanie nieruchomości, zarabianie na nich, a następnie sprzedawanie ich z zyskiem (wszystkie opłaty są obliczane w UPX, rodzimej walucie gry). Lub mogą udać się na poszukiwanie skarbów, aby wygrać UPX w nagrodę. UPX ma stałą stawkę w dolarach amerykańskich i można ją kupić bezpośrednio w Internecie za pomocą kart kredytowych i debetowych, systemu PayPal lub kryptowalut. Ponieważ Upland jest dostępny w sklepach z aplikacjami, możliwe są również zakupy w aplikacji. Firma ogłosiła, że ​​pracuje również nad możliwością odstąpienia od umowy jeszcze w tym roku, która pozwoli graczom sprzedawać NFT innym graczom na rynku Upland za prawdziwe pieniądze.. 


Po zakupie UPX użytkownik wyszukuje nieruchomości w różnych miastach, a każda nieruchomość ma unikalny tytuł. Dobra są rzadkimi zasobami: każda nieruchomość jest wyjątkowa i może być w posiadaniu tylko jednego gracza w danym momencie.

Uruchomienie otwartej wersji beta Upland.me

Firma pomyślnie zakończyła zamkniętą wersję beta w sieci głównej EOS w połowie 2019 roku. Od początku 2020 roku gra jest również dostępna jako otwarta beta za pośrednictwem Wyżynny. W chwili pisania tego posta użytkownicy mogą polować na ekskluzywne cyfrowe nieruchomości w San Francisco. 

W najbliższych miesiącach zespół planuje wystartować w Nowym Jorku. Zespół ma na celu włączenie i aktywację systemu podróżnego, aby użytkownicy mogli wysyłać swoje elementy gry zwane „eksploratorem bloków” z San Francisco do Nowego Jorku i odwrotnie. Gracze posiadający paczki na lotnisku SFO (lotnisko w San Francisco) lub JFK (lotnisko im. Johna F. Kennedy’ego w Nowym Jorku) skorzystają z opłat, które gracze muszą uiścić, gdy chcą podróżować między miastami. Krajowe paczki terminali SFO były sprzedawane w większości w ciągu kilku minut po wystawieniu na sprzedaż. Wkrótce paczki JFK wejdą na rynek. Można się spodziewać, że część z nich również szybko się sprzeda. 

W raporcie czytamy,

„Przewidujemy, że otwarcie Nowego Jorku nastąpi w drugiej połowie 2020 roku”.

Zdecentralizowana „prawdziwa własność” wirtualnej własności.

Kiedy zarejestrujesz się w Upland, otrzymasz bonus za rejestrację UPX. Stajesz się gościem, który ma wizę, którą należy odnawiać co 7 dni, aby uniknąć recyklingu wszystkich aktywów. Skorzystaj z eksploratora bloków, aby odkryć nieruchomości dostępne do zakupu. Gdy zgromadzisz 10 000 UPX, Twoje konto gościa zmieni się na „Uplander”, obywatela platformy. Następnie możesz również kupować i sprzedawać na rynku Upland.

Bycie Uplanderem oferuje graczowi zdecentralizowaną „prawdziwą własność” wirtualnej własności. Gracze są właścicielami praw własności na zawsze i mogą kupować, sprzedawać, utrzymywać lub handlować nieruchomością na zawsze.

Jeśli nie podoba ci się miejsce, w którym Eksplorator Bloków zabrał cię do miasta, funkcja „Wyślij Eksploratora” pozwala ci wysłać swój mały element gry w inne miejsca za pomocą następujących funkcji;

·     Wyślij do mojej nieruchomości

Wyślij swojego Eksploratora do dowolnej posiadanej nieruchomości, kiedy tylko chcesz! Wysyłanie Explorera do własnych nieruchomości jest bezpłatne i nieograniczone.

·     Wyślij do innych nieruchomości

Możesz także wysłać swojego Odkrywcę do nieruchomości należących do innych graczy. Wysłanie Explorera do innych posiadanych nieruchomości będzie kosztować opłatę UPX, płaconą właścicielowi nieruchomości, a funkcja jest ograniczona do trzech wysyłek dziennie.

Poszukiwanie skarbów 2.0.0

Upland wypuszcza w maju 2020 najnowszy aktualizacja słynnej serii Treasure Hunt, w której gracze mogą doświadczyć nowych funkcji, w tym; ściganie się z czasem i nowe konkurencyjne typy odkrywania skarbów. Trwają również wydarzenia na Wyżynie. Ostatnim z nich było polowanie na jajka wielkanocne, z którego społeczność Upland bardzo się ucieszyła.

Rozwijaj nieruchomości

W perspektywie, którą założyciele przedstawili podczas AMA, ogłosili również, że Uplanders będą w stanie zagospodarować posiadane grunty. Wyżynni będą mogli prowadzić wszelkiego rodzaju biznesy, takie jak salon gier lub żłobek, pozwalający innym graczom na zakup wirtualnych roślin, które poprawią wygląd ich obiektów..

Jaka jest stawka?

100 miliardów puli UPX. Kwota ta jest podzielona na dwie główne pule;

1. Basen Wyżyny

Połowa puli przeznaczona jest na sprzedaż graczom UPX dla fiatów i kryptowalut. Dochody te są wykorzystywane do finansowania działalności Upland.me, Inc., spółki stojącej za Upland. Aby zapewnić finansowanie ciągłego rozwoju i wzrostu platformy, pula Upland otrzyma zmienną ilość UPX na aktywnego gracza (nowo utworzonego przez system menniczy Upland), gdy Upland wyjdzie z wersji beta.

2. Pula społeczności

Druga połowa, 50 miliardów UPX, została wybita, aby napędzać i podtrzymywać gospodarkę. Ta pula charakteryzuje się wieloma przychodzącymi i wychodzącymi strumieniami UPX. Niektóre strumienie napływu obejmują cotygodniowe wybijanie UPX w systemie menniczym Upland, opłaty z transakcji w grze między graczami i wpływy z początkowej sprzedaży nieruchomości. Niektóre wypływy obejmują powtarzające się i zwiększone zarobki za posiadanie nieruchomości, jednorazowe nagrody za ukończenie kolekcji i misji, a także kampanie marketingowe.

Rozwój zdecentralizowanych platform do gier

Platforma umożliwia użytkownikom kupowanie, sprzedawanie i handel natywnym tokenem w grze, UPX, który jest zbudowany na oprogramowaniu EOSIO i działa w sieci głównej EOS, jak wspomniano powyżej. Zdecentralizowane platformy do gier zajmują znaczący udział w przestrzeni łańcucha bloków inteligentnych kontraktów. Jednak ekspansywny wzrost wolumenu nie przekłada się jeszcze na codzienną aktywność użytkowników.

Świat gier jest liderem na rynku zdecentralizowanych aplikacji, a Upland.me ma na celu odegrać znaczącą rolę w tym wzroście. Upland.me wkracza na rynek gier we właściwym czasie, ponieważ branża gier dApp na EOS obecnie boryka się z problemami i jest kluczem do możliwego wzrostu liczby codziennych aktywnych użytkowników do poziomów ostatnio obserwowanych w styczniu 2020 r. Odkąd Upland został utworzony z Mając na uwadze przyjęcie na rynek masowy, ma potencjał, aby przenieść nie tylko EOS, ale nawet cały ekosystem blockchain na wyższy poziom.

Nowe rozwiązania: Upland.me zbiera 2 miliony dolarów w rundzie serii A.

Chcąc dalej rozwijać grę, Upland zebrał 2 miliony dolarów w rundzie finansowania Serii A prowadzonej przez Finlab EOS VC Fund w czerwcu 2019 roku. Współzałożyciel Upland.me, Idan Zuckerman powiedział,

„Blockchain oferuje tak wiele ekscytujących możliwości dla gier, umożliwiając całemu ekosystemowi wokół unikalnych towarów cyfrowych. Uprościliśmy doświadczenie, ujęte w znanym kontekście, aby w zabawny i przystępny sposób zademonstrować korzyści płynące z technologii blockchain ”.

Do tej pory twórca gier blockchain nawiązał współpracę z Second Life Creator, Linden Lab, aby umożliwić graczom sprzedawanie swoich przedmiotów w grze za walutę fiducjarną w prawdziwym świecie. Platforma będzie używać Tilia Pay zarabiać na działaniach związanych z handlem wirtualnymi nieruchomościami Upland.

„Wspaniale jest pracować z partnerem takim jak Upland, który podziela naszą wizję prawdziwej ekonomii w grach i prawdziwej własności” – powiedział Aston Waldman, dyrektor generalny Tilia i dyrektor finansowy Linden Lab. „Doceniamy wizję Upland, aby wprowadzić korzyści płynące z technologii blockchain do głównego nurtu i zmienić sposób, w jaki własność dóbr cyfrowych jest obsługiwana w grach”.

Upland.me przeciwko COVID-19

Wreszcie Upland też ma się dobrze. Świat kontynuuje walkę z pandemią wirusa COVID-19, a społeczność kryptowalut wspiera walkę z rozprzestrzenianiem się wirusa i łagodzeniem skutków jego skutków. Upland.me, zgodnie, odgrywa swoją rolę, mając przekazał 100% wpływów ze sprzedaży polowania na jajka wielkanocne do NYC COVID-19 Response and Impact Fund.

O Upland.me

Uplandme, Inc. to firma z Doliny Krzemowej założona w 2018 roku przez Dirka Leutha, doktora z European Business School, Idana Zuckermana i Mani Honigsteina. Ten zespół seryjnych przedsiębiorców ma duże doświadczenie i doświadczenie w dziedzinie blockchain, fintech i gier. Misją firmy jest wzmocnienie gospodarki rynkowej, w której rzeczywistość i technologie cyfrowe łączą się w jeden świat, oferując wszelkiego rodzaju nowe możliwości zarobkowania.

Łączność

Jeśli masz więcej pytań na Upland.me dotyczących gry, procesu rejestracji lub sposobu uzyskania premii za rejestrację, możesz skontaktować się z zespołem na Niezgoda, Średni, Telegram, Facebook lub Świergot.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź https://upland.me/.

Zastrzeżenie Przedstawione treści mogą zawierać osobistą opinię autora i podlegają warunkom rynkowym. Przeprowadź badanie rynku, zanim zainwestujesz w kryptowaluty. Autor lub publikacja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobistą stratę finansową.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector