Recenzja Polkastarter – kompilacja DEX dla międzysieciowych pul tokenów

Polkastarter to zdecentralizowana giełda (DEX) zbudowana w celu ułatwienia interoperacyjności między różnymi protokołami blockchain. Jest to protokół DeFi, który umożliwia firmom gromadzenie funduszy w międzyłańcuchowej puli tokenów w zdecentralizowanym i bezpiecznym środowisku. 

W tej recenzji Polkastarter badamy projekt, przeprowadzając szczegółową analizę fundamentalną projektu, a także sprawdzając tokenomikę jego natywnego tokena. 

Czym jest Polkastarter?

Polkastarter to zdecentralizowana giełda (DEX) oparta na koncepcji DeFi. Jego warstwa infrastruktury umożliwia wielu protokołom blockchain współdziałanie ze sobą w sposób zdecentralizowany. Współczynnik interoperacyjności umożliwia interakcję międzyłańcuchową łańcuchów bloków zbudowanych w różnych ekosystemach łańcucha bloków. Projekt Polkastarter jest budowany w sieci Polkadot. 

Polkastarter umożliwia zdecentralizowanym platformom pozyskiwanie kapitału poprzez swoją sieć. Firmy lub organizacje mogą wystawiać swoje natywne tokeny na platformie DEX. Polkastarter umożliwia również firmom pozyskiwanie funduszy na aukcjach holenderskich i aukcjach zamkniętych.  

Użytkownicy mogą uczestniczyć i wymieniać aktywa bez wiązania się z żadnym konkretnym standardem łańcucha bloków, takim jak ERC 20. Użytkownicy mogą również wykonywać międzyłańcuchowe zamiany tokenów, korzystając z szybszego przetwarzania transakcji. 

Plusy i minusy Polkastarter

Projekt DeFi ma zalety i ryzyko związane z dostępem do jego ekosystemu.

Plusy

 • Współdziałanie z różnymi protokołami blockchain.
 • Bezprawna lista tokenów.
 • Cross-chain zamienia między tokenami.

Cons

 • Ograniczone dane dotyczące członków zespołu. 
 • Zmienność cen jest wysoka w jego natywnym tokenie.

Jakie funkcje oferuje Polkastarter?

Do unikalnych funkcji oferowanych przez ekosystem Polkastarter DEX należą

 • Funkcjonalność- Ułatwiając interoperacyjność w różnych łańcuchach bloków, Polkastarter ułatwia dostęp do tokenów wymiany należących do dowolnej sieci. Wykorzystuje technologię shardingu do przełączania się między różnymi protokołami blockchain. 
 • Szybkość transakcji- Platforma Polkastarter jest zbudowana w sieci Polkadot, która ma dużą zdolność przetwarzania transakcji. Dzięki Polkadot Polkastarter może przetwarzać 160 000 transakcji na sekundę (TPS) i może osiągnąć nawet milion TPS. 
 • Zarządzanie- Dzięki natywnemu tokenowi POLS użytkownicy mogą uczestniczyć w ekosystemie Polkastarter. Jego natywny token POLS umożliwia użytkownikom głosowanie na funkcje produktu, użyteczność tokenów i rodzaje aukcji. 
 • Udostępnianie danych- Oprócz transakcji międzyłańcuchowych Polkastarter ułatwia również udostępnianie danych między protokołami należącymi do różnych sieci blockchain. 

Ocena Polkastartera i POLS

Rodzimym tokenem Polkastarter jest POLS. Całkowita podaż tokena POLS wynosi 100 milionów, a początkowa podaż w obiegu wynosi prawie 18 milionów POLS.

Token Utility

Natywny token POLS jest tokenem użytkowym w ekosystemie Polkastarter. Jego zastosowanie w sieci Polkastarter przebiega na trzy różne sposoby:


 • Zarządzanie- Posiadacze tokenów mogą uczestniczyć w rozwoju produktu poprzez głosowanie społeczności.
 • Stakowanie- Użytkownicy mogą obstawiać token POLS na nagrody puli, które będą dystrybuowane poprzez zapewnienie płynności ekosystemowi Polkastarter. 
 • Wydobywanie płynności- Program wydobywania płynności to sposób na udział w codziennych nagrodach w postaci tokenów, 

Dystrybucja POLS

Dystrybucja tokena POLS obejmuje następujące metryki:

 • 15% na sprzedaż nasion
 • 27,5% na sprzedaż prywatną
 • 22,5% dla funduszu płynności, który będzie dostarczał płynność do Uniswap i innych giełd
 • 15% na rozwój ekosystemu, który obejmuje marketing, świadomość, partnerstwa i giełdy
 • 10% dla Zespołu i Doradców
 • 10% do Rezerwy Fundamentalnej

Zgodnie z oficjalnym dokumentem tokeny zespołu, doradcy i fundacji są zablokowane na co najmniej 1 rok.

Wykorzystanie funduszy

Zebrane środki zostaną rozdzielone między następujące sektory

 • 45% dla zespołu programistów
 • 20% na działania marketingowe, w tym partnerstwa, świadomość i strategię wejścia na rynek
 • 5% na kwestie prawne i księgowe
 • 30% na zaopatrzenie giełd w płynność

Analiza fundamentalna Kontrola Polkastarter

Podstawy projektu

Projekt Polkastarter zapewnia czynnik użyteczności do integracji i interakcji z wieloma protokołami. Od czasu popularności DeFi i ekosystemu kryptowalut, różne projekty są budowane w różnych sieciach blockchain, które obejmują wiele przypadków użycia. Na przykład, nawet w ekosystemie DeFi, jeden użytkownik ma dostęp do wielu przypadków użycia pożyczek, pożyczek, stablecoinów. W związku z tym jeden użytkownik współdziała z wieloma protokołami opracowanymi w różnych sieciach blockchain. Polkastarter zapewnia pojedynczą platformę, która umożliwia interoperacyjność między tymi ekosystemami blockchain. Dzięki wymianie tokenów międzyłańcuchowych użytkownicy mogą natychmiast konwertować z jednego tokenu na inny. Ponadto dzięki sieci Polkadot użytkownicy mogą szybciej przetwarzać transakcje. 

Drużyna

W projekcie brakuje wystarczających danych o członkach zespołu. Obecnie na jej stronie są wymienione tylko dwa nazwiska założycieli. Nie ma żadnych szczegółów dotyczących deweloperów, szefa marketingu, szefa prawnego ani żadnego innego działu projektu. Oprócz założycieli, projekt Polkastarter wymienia dwóch doradców do swojego projektu. 

Zespół Polkastarter

Chociaż profile LinkedIn zawierają szczegółowe informacje o założycielach, jej witryna internetowa nie zawiera żadnych informacji na temat ich odpowiednich doświadczeń. Dalsze badania sugerują również, że chociaż założyciele mają doświadczenie w różnych projektach, niekoniecznie jest to w domenie kryptowalut. 

Mapa drogowa

Biała księga Polkastarter zawiera szczegółowe informacje na temat szczegółowej mapy drogowej zdefiniowanej do ostatniego kwartału 2021 r. Ostatni kwartał 2020 r. Obejmuje funkcje, w tym wykaz bez pozwolenia, prywatne pule, oszustwa związane z tokenami i antyspam na ostatni kwartał 2020 r. Jego plan działania sugeruje zaawansowane cechy dynamicznej wymiany wskaźników i aukcji ofert zamkniętych na rok 2021. 

Czy Polkastarter to oszustwo?

Nie. Szczegółowa analiza nie sugeruje, że projekt jest oszustwem. Ma obszerny plan i dokładne badania, które można zobaczyć na jego mapie drogowej. Oferuje również unikalne funkcje w ramach swojego ekosystemu DEX, które spełniają potrzeby najbliższej przyszłości. 

Jednak projekt musi zostać zaktualizowany i podać więcej szczegółów na temat członków zespołu. Niepokój budzi również brak doświadczenia założycieli w projektach kryptowalutowych. Ponadto projekt jest jeszcze w fazie rozwoju. Analiza wyników projektu i jego cech w ciągu najbliższych kilku miesięcy pozwoli uzyskać więcej szczegółów na temat tego, jak Polkastarter odpowiada swoim oświadczeniom. Ponadto jej witryna internetowa ani źródła zewnętrzne nie zawierają informacji na temat jej inteligentnego kontraktu sprawdzonego przez dostawców usług. 

Czy istnieje ryzyko związane z Polkastarterem?

Tak. Podobnie jak każdy inny projekt DeFi w ekosystemie, Polkastarter również wiąże się z własnym zestawem zagrożeń i wyzwań. Jedno z zagrożeń obejmuje wykorzystanie kodu inteligentnego kontraktu. Atakujący lub haker może manipulować kodem inteligentnego kontraktu Polkastarter, aby pozwolić sobie na nieuczciwe działania. Może to mieć negatywny wpływ na token POLS i cały projekt. Ważne jest, aby wcześniej przeprowadzić odpowiednią kontrolę audytu kodu inteligentnego kontraktu, aby znaleźć wszelkie luki. 

** Średnia ocena: 8/10

Ocena Polkastarter

Wniosek

Jeden z pierwszych projektów w niedawno uruchomionej sieci Polkadot, Polkastarter zawiera podstawy przechowywania, które spełniają potrzeby najbliższej przyszłości. Zawiera również szczegółowy plan działania i kolejne działania mające na celu realizację ich planów. Wraz z rosnącą liczbą aplikacji blockchain tworzonych w różnych sieciach, Polkastarter z pewnością jest liderem w dostarczaniu platformy integrującej wiele projektów.

Jednak Polkastarter ma przed sobą długą drogę. Większość planów jest nadal w fazie rozwoju i nie zostały jeszcze wdrożone w terenie. Ale ten projekt DeFi jest z pewnością jedną z platform, na które należy zwrócić uwagę w nadchodzących latach. 

Odpowiedzi na kluczowe pytania dotyczące Polkastartera.

Gdzie mogę znaleźć oficjalny dokument Polkastarter?

Biała księga firmy Polkastarter jest dostępna na jej stronie internetowej. Możesz również to kliknąć połączyć aby uzyskać bezpośredni dostęp do jego białej księgi. 

Na których giełdach jest wymieniony projekt?

Dostęp do tokena POLS można uzyskać za pośrednictwem ETH i USDT z Uniswap, Gate, MXC, Poloneix i Bilaxy. 

Jakie są statystyki społeczności projektu?

Od października 2020 istnieją 4 kanały mediów społecznościowych Polkastarter. Obejmuje to Medium, Telegram, Twitter i LinkedIn. 

Czy są jacyś konkurenci projektu Polkastarter??

Tak. Istnieją projekty, które są obecnie w fazie rozwoju, koncentrując się na interoperacyjności między protokołami blockchain. Jednym z nich jest Alpha Finance. 

Zastrzeżenie Przedstawione treści mogą zawierać osobistą opinię autora i podlegają warunkom rynkowym. Przeprowadź badanie rynku, zanim zainwestujesz w kryptowaluty. Autor lub publikacja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobistą stratę finansową.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map