Coin24: Handluj i wymieniaj ponad 50 kryptowalut natychmiastowo bez rejestracji na giełdach kryptowalut

Handluj ponad 50 parami kryptowalut bezproblemowo, tanio i bez długich procesów rejestracji na platformie natychmiastowej wymiany kryptowalut.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy w branży kryptowalut odnotowano wzrost liczby nowych inwestorów w tej dziedzinie – zarówno instytucjonalnych, jak i detalicznych – w miarę zbliżania się do trzeciej połowy Bitcoina. Wraz z rozwojem pola scentralizowane giełdy zwiększają środki zgodności, a Poznaj swojego klienta szczegółowo opisuje platformy, odstraszając niektórych użytkowników, którzy muszą handlować anonimowo.

Ponadto niektórzy klienci muszą dokonywać tylko szybkich wymian kryptowalut bez konieczności przechodzenia przez męczący proces rejestracji na giełdach scentralizowanych. Aplikacja Coin24 to giełda kryptowalut, która oferuje takim użytkownikom platformę do „anonimowego”, natychmiastowego i bezpiecznego handlu bez konieczności podawania adresu e-mail lub tworzenia konta na wielu scentralizowanych giełdach kryptowalut, takich jak Binance, OKEx, Bitfinex i Kraken.

Dylemat scentralizowanej wymiany

W ciągu ostatnich kilku lat rynek kryptowalut był silnie skoncentrowany jako składnik aktywów różnicujących portfele inwestorów. Podczas premiery Bitcoin dziesięć lat temu celem kryptowalut było zapewnienie użytkownikom swobody korzystania z ich aktywów w ramach scentralizowanego organu lub instytucji. Jednak ostatnio zmieniło się to, ponieważ scentralizowane giełdy koncentrują się na zgodności z przepisami, pokonując cel kryptowalut.

Coin24 umożliwia jednak szybką i natychmiastową wymianę tych kryptowalut, oferując użytkownikowi wygodę i łatwość użycia. Użytkownicy chcą tych szybkich i natychmiastowych funkcji oferowanych na giełdach, ale bez obowiązku oddawania swoich danych scentralizowanej giełdzie. Tutaj pojawia się aplikacja Coin 24 – aby rozwiązać dylemat scentralizowanej wymiany.

Jak wspomniano wcześniej, Coin 24 pozwoli użytkownikom cieszyć się obiema stronami handlu na bezpiecznej, prywatnej i niepobieralnej giełdzie. Niezależnie od tego platforma ma na celu umożliwienie handlu na platformie ponad 50 parami kryptograficznymi.

W kolejnych sekcjach skupiamy się na omówieniu aplikacji Coin24, różnych typach par kryptograficznych do handlu, obsługiwanych giełdach, q oraz sposobie korzystania z platformy do natychmiastowej wymiany kryptowalut.

Wprowadzenie do aplikacji Coin24

Czym jest aplikacja Coin24?

Coin24 to platforma do natychmiastowej wymiany kryptowalut, która agreguje ceny z najlepszych giełd, zapewnia najlepsze ceny transakcyjne i łączy handlowców, aby bezproblemowo wymieniać te kryptowaluty. Witryna umożliwia również porównanie opłat na innych giełdach, aby uzyskać najlepszą cenę i śledzić, w jaki sposób Twoje zamówienie jest realizowane w czasie rzeczywistym. Do tej pory na swojej platformie ma ponad 45 000 par kryptowalut.

Monety obsługiwane na giełdzie?

Platforma swapowa handluje ponad 50 kryptowalutami na platformie, w tym kryptowalutami o dużej kapitalizacji, takimi jak Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Bitcoin Cash (BCH) i Binance Coin (BNB); monety o średniej kapitalizacji, w tym Monero (XMR), Chainlink (LINK), Dash (DASH) i Tron (TRX); i jeszcze mniejsze monety kapslowe, takie jak Ziliqa (ZIL), Polymath (POLY), Qtum (QTUM).

Na giełdzie oferowane są również stabilne monety, w tym Tether (USDT), USD Coin (USDC) i True USD (TUSD).


Giełdy obsługiwane przez Coin24

Platforma obsługuje dowolny portfel z giełd handlujących dowolnymi z ponad 50 kryptowalut akceptowanych na platformie.

Jak korzystać z aplikacji Coin 24

Po otwarciu konta na Coin 24 są to pliki kroki możesz śledzić, aby dokonać wymiany kryptowalut na platformie:

 1. Wybierz parę kryptograficzną, którą chcesz zamienić, np. Para Bitcoin i Litecoin (BTC / LTC).
 2. Wpisz kwotę BTC lub LTC, którą chcesz wymienić;
 3. Sprawdź kurs wymiany na podanych zakładkach (pokazanych powyżej) i jeśli jesteś zadowolony, wprowadź adres portfela odbiorcy w dostępnej zakładce. To jest adres, na który zostanie przelane BTC.
 4. Giełda oferuje również adres portfela odzyskiwania, na który monety zostaną wysłane, jeśli nie uda się na pierwszy adres. Wprowadź adres zwrotu, aby odzyskać zwrot LTC. Pamiętaj, że wysyłanie monet na zły adres portfela nie zostanie zwrócone.
 5. Potwierdź adresy.
 6. Kliknij „Rozpocznij transakcję”;
 7. Adres wpłaty ETH i kod QR zostaną wygenerowane przez Coin24. Kliknij Rozpocznij transakcję.
 8. Wyślij LTC ze swojego portfela;
 9. Poczekaj na zakończenie przesyłania. Prosty!

Dlaczego aplikacja Coin24?

 • Łatwy w użyciu

Z łatwością utwórz konto i wybierz preferowaną kryptowalutę, którą chcesz handlować, zdeponować, wprowadź adres odbiorcy (upewnij się, że sprawdziłeś) i natychmiast wyślij swoje środki.

 • Prosty interfejs użytkownika

Giełda Coin 24 oferuje bardzo uproszczony interfejs, z którego może korzystać każdy, niezależnie od tego, czy jest ekspertem od kryptowalut, czy nowym inwestorem w tej dziedzinie. Platforma eliminuje skomplikowany interfejs handlowy stosowany na większości giełd, oferując uproszczoną platformę do wymiany kryptowalut jednym kliknięciem.

 • Niskie opłaty handlowe

Coin 24 pobiera również stosunkowo niskie opłaty za swap kryptograficzny, stosując opłatę w wysokości 0% – 0,49% za każdą transakcję dokonaną na platformie. Kurs zmienia się w zależności od rodzaju swapu kryptograficznego i opłat pobieranych przez odpowiednie scentralizowane giełdy w ramach swapu.

 • Szybko i bezpiecznie

Giełda niezwiązana z powiernictwem zapewnia, że ​​nie przechowuje żadnych funduszy użytkowników, co zapobiega ich ogromnej utracie w przypadku zhakowania. Zapewnia to również szybkie zakończenie wymiany na platformie.

 • Całodobowa obsługa klienta

Zespół Coin24 zapewnia również, że zapytania klientów i problemy na platformie są szybko rozwiązywane przez 24-godzinny zespół wsparcia. Zespół zapewnia szybką i dokładną obsługę wszystkich obsługiwanych giełd i transakcji kryptowalut.

Program partnerski Coin24

Giełda oferuje również użytkownikom program partnerski dla dodatkowych użytkowników zaproszonych na platformie. Platforma oferuje użytkownikom 100% całkowitej prowizji. Wypłaty są dokonywane codziennie od 15:00 do 20:00 (UTC + 11:00).

Często zadawane pytania (FAQ)

 1. Czy stawki mogą ulec zmianie podczas transakcji?

W przeciwieństwie do zwykłych pieniędzy ceny kryptowalut są bardzo zmienne, więc kurs może się zmieniać. Może się zdarzyć, że kurs altcoin, który widzisz przed transakcją jest inny (wysoki lub niski) po zakończeniu transakcji.

 1. Czy Coin24 ma maksymalną kwotę do wymiany?

Nie. Wymiana umożliwia wymianę dowolnych kwot, ale użytkownicy będą musieli najpierw pokryć koszt transakcji, więc jeśli kwota jest zbyt mała, może nie zostać sfinalizowana. Ponadto niektóre giełdy oferują ograniczenia dotyczące kwoty, którą możesz wypłacić. To nie jest problem z Coin24, ale konkretne giełdy.

 1. Co to jest Blockchen?

Blockchen firmy Coin24 to eksplorator łańcuchów bloków Bitcoin, który umożliwia użytkownikom wyszukiwanie dowolnej transakcji i portfela na Bitcoin.

Skontaktuj się z Coin 24

Aby uzyskać więcej informacji na temat aplikacji Coin24 i tego, jak możesz uzyskać maksymalne korzyści z programu partnerskiego, możesz skontaktować się z [e-mail chroniony] lub zadzwoń pod numer +82 070-4647-3033. Możesz dotrzeć do nich również w mediach społecznościowych Facebook i Świergot.

Zastrzeżenie Przedstawione treści mogą zawierać osobistą opinię autora i podlegają warunkom rynkowym. Przeprowadź badanie rynku, zanim zainwestujesz w kryptowaluty. Autor lub publikacja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobistą stratę finansową.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector