Margex: Przyszłość handlu instrumentami pochodnymi kryptowalut z dźwignią sięgającą 100 razy!

Kiedy na początku roku rynek kryptowalut osiągnął kapitalizację rynkową o wartości 1 biliona dolarów, do akcji wkroczyła fala inwestorów – a wszystko to w poszukiwaniu powierzchownych stóp wzrostu. W poszukiwaniu jeszcze większych zysków, handel z dźwignią kryptograficzną również poszedł w górę, ponieważ handlowcy próbują zwiększyć potencjalne zyski ze swoich pozycji. 

W tym artykule skupiamy się na Margex, jednej z najszybciej rozwijających się giełd krypto pochodnych, która oferuje czystą, przyjazną dla użytkownika i wysoką dźwignię platformy dla profesjonalnych handlowców – pozwalając im w pełni wykorzystać swój handel kryptowalutami.

Co to jest Margex?

Margex jest platformą do handlu instrumentami pochodnymi opartą na Bitcoinie, która daje traderom możliwość handlu z dźwignią do 100X. Platforma ma na celu pozbycie się złożonej struktury handlowej w kryptowalutach, zapewniając jednocześnie przyjazną dla użytkownika, tanią i bezpieczną platformę do realizacji transakcji. 

W wyjątkowy sposób Margex zapewnia platformę nowej generacji zbudowaną jako pierwsza giełda kierowana przez społeczność, która pozwala użytkownikom głosować i wybierać z zestawu funkcji, a nawet sugerować nowe. Dzięki temu handlowcy mogą uczestniczyć w budowaniu ich wymarzonej platformy handlowej, powiedział rzecznik firmy. 

Giełda z siedzibą na Seszelach została uruchomiona w 2019 r., Zapewniając handlowcom dostęp do globalnych rynków kryptowalut i zapewniając nowy poziom komfortu handlowcom. Użytkownicy mogą handlować kontraktami terminowymi na Bitcoin z dźwignią na sześciu parach tokenów, w tym ETH, LTC, XRP, EOS, YFI i BTC. 

Dlaczego Margex?

Pomimo tego, że Margex jest stosunkowo nowy na rynku, plasuje się jako jedna z najlepszych giełd krypto-pochodnych. Istnieje kilka powodów, dla których warto przyjrzeć się i wypróbować platformę.

 • Prywatność: Giełda ceni prywatność danych i nie ujawnia żadnych danych osobowych. Ponadto na giełdzie nie ma KYC. 
 • Bezpieczny handel: Margex wykorzystuje najbardziej praktyczny i wysoce skalowalny typ infrastruktury, który nawet podczas szczytowej aktywności rynkowej umożliwia handlowcom nieprzerwany handel. Środki są przechowywane w zimnym portfelu, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa.
 • Przezroczystość: Przejrzysty pulpit nawigacyjny wszystkich transakcji, zleceń i egzekucji jest dostępny, dzięki czemu masz kontrolę nad swoimi środkami w dowolnym momencie. 

System MP Shield

Pomimo osiągnięcia rynku wartego bilion dolarów, pole kryptowalut jest nadal w powijakach, stąd duża zmienność na rynku. Niezależnie od tego manipulacje na rynku kryptowalut są nadal silnie doświadczane na rynku globalnym. Doprowadziło to do tego, że kilku regulatorów i rządów wezwało do ustanowienia większej liczby przepisów i zasad rządzących rynkiem. 

Jednak Margex zapewnia unikalne i ekskluzywne rozwiązanie – tarczę MP – mające na celu ochronę przed ryzykiem manipulacji na rynku i zapobieganie nieuczciwej likwidacji transakcji. Jak więc działa tarcza MP?

Jak wspomniano wcześniej, Margex polega na ponad 12 różnych dostawcach płynności, którzy wyruszają w kierunku ruchów cen kryptowalut. Dzięki technologii algorytmicznej opartej na sztucznej inteligencji Margex konsekwentnie śledzi ceny od każdego dostawcy płynności, aby zapewnić, że nie ma na nich żadnej manipulacji. 


W szczególności Margex koncentruje się na zapewnieniu uczciwych i równych szans handlowych wszystkim traderom poprzez ciągłe monitorowanie podejrzanych działań handlowych. Giełda nie wymienia również niepłynnych aktywów kryptograficznych, które są czasami zawyżane i manipulowane w ramach programów typu „pump and dump”. 

Dźwignia handlowa i marża

Jak wspomniano, Margex oferuje użytkownikom wysoką dźwignię finansową do 100-krotności ich pozycji, zwiększając ich potencjalne zyski z handlu. Poniżej znajduje się pełna tabela specyfikacji dźwigni finansowej dla wszystkich aktywów w Margex:

Zdjęcie: Margex / opłaty

Platforma oferuje minimalną dźwignię 5X dla każdego zbywalnego aktywa przy minimalnej wielkości zamówienia ustawionej na 1 USD wartości aktywa.

Funkcje Margex

Oprócz systemu ochrony MP Shield i zaawansowanego handlu dźwigniami, Margex oferuje również szereg funkcji na swojej platformie, w tym: 

 • Brak zgodności Know-Your-Customer (KYC) dla handlowców. 
 • Rynki o dużej płynności wspierane przez 12 dostawców płynności.
 • Błyskawiczna realizacja zleceń. 
 • Konkurencyjne opłaty handlowe.
 • Przyjazny interfejs użytkownika.
 • Wskaźniki wszystkich transakcji (opłaty transakcyjne, finansowanie, PnL itp.) Są na ekranie dostępne w czasie rzeczywistym dla każdej transakcji.
 • Regulowana, izolowana dźwignia finansowa do 100X na wszystkich zbywalnych aktywach. 
 • Jednoczesne użycie stop-loss / take profit dla każdej transakcji
 • System MP Shield

Opłaty handlowe, wypłaty i depozyty 

Wpłaty i wypłaty 

Jednak kanały depozytów i wypłat Margex są ograniczone tylko do Bitcoin, co stanowi wadę dla nowych użytkowników, którzy chcą kupować krypto-pochodne za pomocą fiat. Giełda zapewnia również opcję zakupu kryptowalut za pomocą karty kredytowej za pośrednictwem strategicznego partnera zewnętrznego, firmy Changelly.

Wypłaty są również ograniczone do jednego dnia o godzinie 13:00 czasu UTC, ponieważ ze względów bezpieczeństwa wszystkie środki są przechowywane w portfelu chłodni. Wypłaty są naliczane na poziomie 0,0005 BTC plus zmienna opłata sieciowa. 

Opłaty

Margex oferuje wysoce konkurencyjne prowizje we wszystkich instrumentach handlowych z prowizjami Producenta i Takera wynoszącymi odpowiednio 0,019% i 0,06%. 

Giełda oferuje również stopy finansowania overnight, które są oparte na wielu czynnikach, takich jak zmienność rynku, globalny stosunek otwartych transakcji długich / krótkich, i odpowiednio się zmienią. Koszty finansowania są naliczane co 8 godzin.

Dostępna jest pełna struktura opłat tutaj.

Dodatki 

 • Program Polecający

Margex oferuje również klientom program polecający i partnerski, dając im szansę na zarabianie pasywnego dochodu ze swoich transakcji. W przeciwieństwie do innych giełd, Margex dzieli uczciwe i stałe 40% prowizji handlowych, które zarabiasz na poleceniu. Płatności są dokonywane codziennie w Bitcoin z przejrzystym systemem analitycznym zapewniającym śledzenie twoich prowizji. 

 • Live Demo

Chcesz nauczyć się handlować krypto pochodnymi bez ryzyka? Możesz udać się na platformę Margex Live Demo, która oferuje wirtualne fundusze do ćwiczenia lewarowania i handlu z depozytem zabezpieczającym. 

 • Funkcje kierowane przez społeczność 

Margex pozwoli użytkownikom sugerować i głosować na funkcje, które chcieliby zobaczyć na platformie – w ramach pierwszej tego rodzaju wymiany „kierowanej przez społeczność”. Ma to na celu stworzenie idealnej platformy handlowej dla traderów. 

Czy Margex to legalny projekt?

Istnieje wiele projektów oszustw pojawiających się w branży kryptowalut, ale można śmiało powiedzieć, że giełda Margex z pewnością nie jest jedną z nich. Giełda oferuje legalną i regulowaną platformę, która jest zbudowana na zamówienie przez doświadczony zespół programistów, co zabija wszelkie wątpliwości, czy projekt jest fałszywy. 

Wniosek

Margex stopniowo przejmuje rynek kryptowalut dzięki swojej unikalnej i przyjaznej dla użytkownika platformie. Pomimo konkurowania z już istniejącymi giełdami, takimi jak Binance, Deribit i Huobi, doskonałe funkcje giełdy dają jej prawo do bycia jedną z najlepszych giełd krypto pochodnych na świecie. 

FAQs

 • Co to jest MARGEX?

Margex to oparta na bitcoinie giełda instrumentów pochodnych (platforma handlowa), która daje traderom możliwość handlu z dźwignią do 100x.

 • Czy przelew bankowy jest dostępną metodą wpłaty w Margex?

Nie. Jednak użytkownicy mogą używać swojej karty kredytowej do wpłacania środków na swoje konto transakcyjne na instrumentach pochodnych Margex. 

 • Czy inwestorzy z USA są dozwoleni w Margex?

Obecnie żaden inwestor z USA nie może handlować na platformie. 

Zastrzeżenie Przedstawione treści mogą zawierać osobistą opinię autora i podlegają warunkom rynkowym. Przeprowadź badanie rynku, zanim zainwestujesz w kryptowaluty. Autor lub publikacja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobistą stratę finansową.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector