Przegląd Bityarda – złożone kontrakty, prosty handel

Wiodąca na świecie giełda instrumentów pochodnych kryptowalut, zapewniająca najbezpieczniejsze, najprostsze i najszybsze usługi handlu kryptowalutami w ponad 150 krajach.

Niezależnie od tego, czy lubisz handlować bitcoinami, czy altcoinami, możesz korzystać z niewiarygodnie dużej liczby giełd kontraktów kryptograficznych. Jest ich tak wiele, że znalezienie odpowiedniej, niedrogiej i prostej w użyciu witryny internetowej może być pewnym wyzwaniem.

Ale oto nadchodzi Bityard, szybko rozwijająca się platforma kontraktów kryptograficznych, której celem jest uproszczenie procesu handlowego dla początkujących. Rejestracja jest bezpłatna, działa na urządzeniach mobilnych i ma poparcie mistrza Tajlandii Buakawa Banchameka.

Aby rzucić okiem, oto, o co chodzi w Bityardzie:

  • Handel kontraktami kryptograficznymi przyjazny dla początkujących
  • Codzienne monety BYD – pomagają obniżyć opłaty handlowe
  • Program partnerski – do 60% prowizji
  • Baza wiedzy dotycząca handlu kontraktami
  • Niskie opłaty za otwarcie i zamknięcie
  • Dźwignia do 100X

Przegląd Bityardu

Rozpoczęty w kwietniu tego roku, Bityard to stosunkowo nowa witryna wymiany kontraktów kryptograficznych. Ma siedzibę w Singapurze i jest licencjonowany przez Singapore Accounting and Corporate Regulatory Authority (ACRA). Posiada również licencję australijskiego AUSTRAC.

W Europie firma posiada licencję od estońskiego regulatora brokerów forex, MTR. Po drugiej stronie Atlantyku Bityard jest regulowany przez Financial Crimes Enforcement Network (FinCEN).

Licencje te stanowią dowód, że Bityard jest ważną firmą, której można zaufać, oferując handel kryptograficzny. Do świadczenia swoich usług wykorzystuje bezpieczną, responsywną witrynę internetową. Ale to nie wszystko, z czego znany jest Bityard.

Handel bityardowy – uproszczone doświadczenie użytkownika

Kiedy się nad tym zastanowić, wiele witryn wymiany bitcoinów nie jest zaprojektowanych dla początkujących. Są skierowane do profesjonalistów i agencji. Bitmex jest najlepszym przykładem. Jest to jedna z najpopularniejszych platform handlowych, ale jest skierowana do doświadczonych traderów za pośrednictwem tych usług: indeksów, kontraktów futures, automatycznego delewarowania, zrzucania obciążenia i marż.

Kiedy jesteś nowym inwestorem, nie chcesz wskakiwać w indeksy, krzyżowe marże, zautomatyzowaną dźwignię lub kontrakty wieczyste. Zamiast tego potrzebujesz prostego interfejsu, który pozwala handlować Bitcoinami i Litecoinami za pomocą waluty, którą rozumiesz.

I tu do gry wkracza Bityard. Platforma z siedzibą w Singapurze używa USDT – stabilnej monety powiązanej z walutami fiducjarnymi – jako waluty bazowej. Oznacza to, że Twoje 10 USD jest równoważne 10 USDT. Jeśli chcesz zamienić 1000 USD na Ethereum, wszystko, czego potrzebujesz, to przekonwertować je na USDT, a następnie sfinalizować transakcję.

Kopiuj funkcję handlu

Czy jesteś początkującym traderem, chcesz handlować i nie masz czasu na śledzenie rynku, czy chcesz zyskownej strategii od najlepszych traderów? Bityard’s Copy Trade funkcja oferuje łatwy sposób handlu na giełdzie poprzez śledzenie i powielanie strategii stosowanych przez najlepszych ekspertów zajmujących się handlem kryptowalutami na platformie.

Funkcja Copy Trade na Bityard.com pozwala na replikację najlepszych inwestorów na giełdzie. (Źródło: Bityard.com)

Funkcja Copy Trade, uruchomiona w 2020 roku, oferuje pełną listę najlepszych traderów – uszeregowanych na podstawie wyników – oferujących ponad 160% zysków w ostatnim miesiącu. Platforma umożliwia również wyszukiwanie dostosowywalnej strategii handlowej do naśladowania, w tym stylu, stopy zysku i okresu handlu.

„Kopiowanie handlu umożliwia bezpośrednie kopiowanie i inwestowanie w strategie innych inwestorów. Jeśli trader wykorzysta 60% swoich funduszy w portfelu do zakupu Bitcoinów, Twój portfel automatycznie się zbilansuje, aby skopiować transakcję. ”

Udaj się do Bityard Copy Trade zacząć zarabiać na strategiach najlepszych traderów!

Funkcja handlu spot

Jeśli nie chcesz handlować „bardziej ryzykownymi” krypto pochodnymi, takimi jak depozyty zabezpieczające, swapy, kontrakty futures lub opcje na Bityardzie, giełda zapewnia Handel spot rynek. Rynek Bityard Spot Trading jest obsługiwany przez Binance, największą giełdę kryptowalut, jako głównego dostawcę płynności. Dowodzi to, że giełda jest dobrze finansowana z głębokimi, płynnymi rynkami, co zapobiega poślizgom i awariom portfela zamówień.

Funkcja Bityard.com Spot Trade (źródło: Bityard.com)

Giełda zapewnia ponad 50+ par kryptograficznych na swoim rynku spot, w tym tokeny BTC, ETH, ADA, LTC i zdecentralizowane finanse (DeFi), takie jak między innymi Compound (COMP), BAND, LINK, KNC, UNI, YFI i MKR. Użytkownicy mogą ustawiać zlecenia limitowane lub rynkowe w swoich transakcjach spot z pełną historią złożonych zleceń i zakończonych transakcji dostępną odpowiednio w zakładkach „Historia zleceń” i „Historia transakcji”.

Jak handlować na Bityardzie

  1. Zacznij od zarejestrowania konta

Odwiedź Bityard.com i kliknij „Rozpocznij”, aby utworzyć konto. Podaj prawidłowy adres e-mail, ustaw hasło i wypełnij prosty obraz captcha. Kod zostanie wysłany na Twój adres e-mail lub numer telefonu. Wpisz go, a natychmiast zalogujesz się na swoje konto.

  1. Wpłać Crypto

Następnie należy zasilić swoje konto handlowe. Do wpłaty możesz użyć siedmiu kryptowalut: token USDT, Bitcoin, Ripple, EOS, TRX, Ethereum lub Huobi. Będąc walutą bazową platformy, USDT jest najlepszą walutą do wpłat. Uwaga: minimalny depozyt to 15 USDT lub 0,002BTC.

  1. Handel – prosty interfejs

Interfejs handlowy Bityard precyzyjnie oddaje misję firmy. Jest to prosta cena rynkowa typu „kup i sprzedaj”. Jeśli chcesz kupić Ethereum, wybierz ETH / USDT z lewego panelu altcoin.

Bityard pokaże wtedy ostatnią cenę 1 ETH w USD Tether. Cue, to ta sama cena w dolarach amerykańskich. W interfejsie kupna i sprzedaży dostosuj ilość Ethereum, którą chcesz kupić lub sprzedać.

  1. Dostosuj dźwignię – do 100X

W przypadku Ethereum dźwignia jest ograniczona do 80X. W przypadku BTC możesz powiększyć swoje transakcje 100X. W przypadku innych altcoinów, takich jak Bitcoin Cash, dźwignia jest ustawiona na maksimum 50X. Innymi słowy, musisz sprawdzić maksymalną przewagę handlową każdego krypto przed zakończeniem transakcji.

Sprawdź również opłatę handlową dla każdej transakcji. Jest obliczany w USD i wyświetlany pod dowodem transakcji.

Zaawansowane funkcje handlowe

Chociaż Bityard został zaprojektowany z myślą o początkujących traderach, zapewnia również funkcje handlowe, takie jak handel nocny i stop loss, take profit. Co więcej, istnieje konfigurowalny wykres handlowy z celownikami, świecami, słupkami i regulacją oświetlenia nocnego.

Innymi słowy, Bityard zapewnia łatwość użytkowania, której brakuje konkurentom, takim jak Bitmex, ale także rywalizuje z nimi w zaawansowanych funkcjach handlowych. Oznacza to, że jest to doskonała platforma do nauki handlu i korzystania z niej, gdy zostaniesz już doświadczonym traderem.

Bityard ma własny token, który może pomóc obniżyć opłaty transakcyjne nawet o 10%. Otrzymasz do 16 tokenów BYD po zarejestrowaniu konta i aktywowaniu go. Aby zarobić więcej tokenów, odwiedź stronę promocyjną w witrynie.

Do 60% prowizji dla partnerów

Bityard ma jeden z najbardziej hojnych programów partnerskich w branży. Wynosi do 60% prowizji za polecenie. Program jest podzielony na poziomy, tak aby nowi marketerzy zarabiali 40% i zwiększali swoje stawki, jeśli polecą więcej osób. Płatność dokonywana jest w tokenach BYD, które następnie można wymienić na USDT.

Obsługa klienta

W duchu „Klienci są wszystkim” Bityard zapewnia niezawodne wsparcie za pośrednictwem poczty elektronicznej, [e-mail chroniony]. Możesz również znaleźć odpowiedzi na często zadawane pytania lub skontaktować się z platformą za pośrednictwem Twittera, Facebooka, LinkedIn i innych sieci społecznościowych.

Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj przewodnik dla początkujących lub przewodnik dotyczący kontraktu opublikowany na stronie internetowej Bityard. Dowiesz się, jak poruszać się po platformie handlowej, na czym polega handel kontraktami i jak robić to poprawnie.

Podsumowanie

Bityard to witryna handlowa kontraktami kryptograficznymi z siedzibą w Singapurze. Jest zupełnie nowy, pojawił się w kwietniu tego roku, ale ma wszystkie podstawy wspaniałej wymiany. Na początek podlega on regulacjom w czterech jurysdykcjach: Singapurze, Estonii, Australii i Stanach Zjednoczonych.

Jeśli chodzi o handel, Bityard jest dostosowany do początkujących traderów. Osoby, które chcą łatwo handlować, używając języka, który rozumieją. Z tego powodu używa USDT jako waluty bazowej do wymiany innych monet.

Jest szybki, zapewnia niskie opłaty i posiada szereg narzędzi, które mogą poprawić doświadczenia handlowe zarówno nowych, jak i zaawansowanych traderów.

■ Bityard Telegram Group: https://t.me/BityardEnglish

■ Twitter: https://twitter.com/Bityardofficial

■ Facebook: https://www.facebook.com/Bityardofficial/

■ Linkedin: https://www.linkedin.com/in/bityard/

■ Youtube: https://www.youtube.com/c/BityardOfficial/

Zastrzeżenie Przedstawione treści mogą zawierać osobistą opinię autora i podlegają warunkom rynkowym. Przeprowadź badanie rynku, zanim zainwestujesz w kryptowaluty. Autor lub publikacja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobistą stratę finansową.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me