Przegląd DueDEX – platforma handlowa instrumentami pochodnymi ze 100-krotną dźwignią

Kontrakty terminowe typu futures, forward, opcje i swapy to jedne z najpopularniejszych instrumentów w świecie inwestycji kryptograficznych. Jednak tak wielu osobom trudno jest znaleźć dobrą platformę do handlu instrumentami pochodnymi.

Wiele witryn do handlu kryptowalutami jest przepełnionych problemami ze skalowalnością, manipulacjami cenowymi, wysokimi opłatami transakcyjnymi i słabą obsługą klienta. Ale dzięki DueDEX, szybko rozwijająca się platforma handlu instrumentami pochodnymi.

Uzbrojony w silnik dopasowywania zamówień, który przetwarza 100 000 transakcji na sekundę, DueDEX posiada narzędzia i funkcje potrzebne do rozwiązywania problemów wielu handlowców kryptowalut.

 • Weryfikacja KYC nie jest wymagana
 • Dźwignia do 100X
 • Bonus powitalny do 70 $
 • Bezpieczeństwo: DueDEX obsługuje weryfikację 2FA, obsługuje szyfrowanie SSL i przechowuje kryptowaluty w portfelach z wieloma podpisami
 • Obliczenia uczciwej ceny: giełda oblicza ceny transakcyjne w oparciu o średnią ważoną z najlepszych giełd kryptowalut

Giełda kryptowalut ma więcej funkcji.

 • Handel na marży z Bitcoinem jako zabezpieczeniem
 • Głęboka płynność: współpracuje z wieloma czołowymi animatorami rynku, aby zapewnić inwestorom dużą płynność
 • Uczciwe i przejrzyste: giełda oferuje wszystkie informacje potrzebne handlowcom. Jej personel nie może handlować z klientami i ma fundusz ubezpieczeniowy, który dodatkowo chroni handlowców
 • System, który często śledzi ceny indeksów bazowych kryptowalut pod kątem dokładności
 • Profesjonalna obsługa klienta 24/7
 • W przypadku likwidacji DueDEX wykorzysta fundusze ubezpieczeniowe do agregacji pozycji rynkowych i spróbuje zamknąć wszystkie otwarte transakcje. W rezultacie giełda użyje narzędzia automatycznego delewarowania, aby zmniejszyć zadłużenie różnych inwestorów.

DueDEX – dedykowana platforma do handlu swapami

Duedex

Od momentu powstania, głównym celem DueDEX było ułatwienie handlu swapami. Dla niewtajemniczonych swapy to kontrakty pochodne, które umożliwiają dwóm handlowcom lub firmom wymianę instrumentów finansowych po wcześniej uzgodnionej cenie.

W umowach bezterminowych ceny są jednak obliczane w czasie rzeczywistym i oparte na średnich ważonych określonej waluty. Istnieją cztery główne typy swapów: stopy procentowe, walutowe, towarowe i na zwłokę w spłacie kredytu.

DueDEX oferuje swapy walutowe na Bitcoin i dolara amerykańskiego. Ale w przeciwieństwie do tradycyjnego handlu, nie musisz ponosić wysokich opłat, aby wymienić swoje dolary na Bitcoin. DueDEX pobiera następujące opłaty od animatorów rynku i takerów.

Przewaga Opłata za twórcę Opłata za uczestnika
BTC / USD 100X -0,025% 0,075%

Animatorzy rynku nie płacą opłat transakcyjnych, ponieważ zapewniają płynność giełdzie DueDEX. Zamiast tego otrzymują rabat w wysokości 0,025% za każdą transakcję.

Dla porównania, najlepsze giełdy Bitcoin mają następujące opłaty dla animatorów rynku i biorców.

Wymieniać się Market Maker Market Taker
Binance 0,1% (BNB) 0,02% (BNB)
Deribit -0,02% 0,05%
BitMEX -0,025% 0,075%
Okex 0,02% 0,05%

Szybki proces rejestracji

 • Zarejestruj konto

  Duedex

Odwiedź witrynę DueDEX i zarejestruj konto. To prosty proces obejmujący podanie adresu e-mail i ustawienie silnego hasła. Następnie musisz zweryfikować swoje konto e-mail, klikając łącze weryfikacyjne. Po drugie, musisz podać kod weryfikacyjny wysłany na Twój adres e-mail.

Możesz również utworzyć konto, używając swojego numeru telefonu. Jest to nawet prostsze niż rejestracja e-mailowa, ponieważ wystarczy podać kod wysłany SMS-em.


 • Zaloguj się i odbierz swój bonus

Zaloguj się na swoje nowo zarejestrowane konto. Pojawi się zakładka pokazująca, co zrobić, aby ubiegać się o bonus powitalny. Zwykle musisz śledzić konto na Twitterze DueDEX i ponownie przesłać przypiętą wiadomość do konta. Następnie uzupełnij nagrodę, aby odebrać premię w wysokości 10 USD.

 • Zasil swoje konto

Chociaż DueDEX umożliwia handel BTC / USD, możesz zasilić swoje konto tylko za pomocą BTC. Ale to w porządku. Po dokonaniu pierwszej wpłaty otrzymasz nagrodę w wysokości do 60 $. Jeśli wpłacisz 0,05 BTC, otrzymasz 15 $ bonusu. Otrzymasz 30 $, gdy doładujesz 0,1 BTC i 60 $, jeśli wpłacisz 0,2 BTC.

Platforma handlowa DueDEX – prosta zarówno dla początkujących, jak i ekspertów

Duedex

Ponieważ DueDEX jest platformą do handlu instrumentami pochodnymi, nie możesz wykrywać transakcji. Zamiast tego platforma handlowa ma funkcje „kupuj długo” i „sprzedawaj krótko”. Możesz przejść długie lub krótkie zlecenie limitowane lub zlecenie rynkowe.

Zlecenie z limitem oznacza, że ​​zgadzasz się kupić lub sprzedać walutę w przyszłości po wyznaczonej cenie. Aby to zilustrować, posłużmy się tym przykładem.

Uważasz, że do lutego 2020 r. Bitcoin zyska na wartości z 7 300 do 8 000 USD. Możesz wprowadzić zlecenie z limitem upoważniające DueDEX do sprzedaży kryptowalut, gdy BTC osiągnie 8 000 USD. Możesz nawet użyć dźwigni, aby zwiększyć swoje potencjalne zyski.

Zlecenie rynkowe pozwala w przyszłości kupować lub sprzedawać kryptowaluty po obowiązujących cenach rynkowych. W ten sposób nie musisz czekać, aż cena BTC wzrośnie z 7300 USD do 8000 USD. Możesz zrealizować swoje zamówienie w dogodnym dla siebie czasie.

Narzędzia handlowe

DueDEX daje traderom swobodę konfigurowania swojej platformy handlowej według własnych upodobań dzięki wielu narzędziom i funkcjom. Na początek platforma oferuje publiczną sieć testową, za pośrednictwem której nowi handlowcy mogą dowiedzieć się, jak handlować kryptowalutami.

Bardzo niewiele platform handlowych ma publiczną sieć testową, co sprawia, że ​​DuDEX jest jedną z najlepszych platform do nauki o handlu kryptowalutami. Jest również darmowy i prosty w użyciu.

Dla doświadczonych traderów DueDEX zapewnia stop limit i stop market, aby pomóc w szybkim zamykaniu pozycji. Te funkcje znajdują się obok ikon limitów i handlu rynkowego.

Doświadczeni handlowcy mogą również skorzystać z funkcji handlu API. Będąc bezpiecznym systemem, mogą mieć pewność, że oprogramowanie innych firm nie może nielegalnie wycofać ich kryptowalut. DueDEX obsługuje również dźwignię finansową, jak wspomnieliśmy. Możesz dostosować go od 1X, 2X, 5X, 10X lub aż do 100X.

Z drugiej strony wykres handlowy zawiera szeroką gamę narzędzi, które pomogą Ci dostosować platformę do Twoich potrzeb. Możesz wybrać wskaźniki, dostosować czas, a nawet dostosować kolory wyświetlane przez świece. Możesz skonfigurować skale, zmienić tło, strefę czasową lub zmienić czcionki.

Co więcej, możesz użyć funkcji przeciągnij i upuść, aby bez wysiłku modyfikować swoje pozycje. Kolejna pomocna funkcja znajduje się na dole wykresu handlowego. DueDEX pokazuje podgląd liczby otwartych pozycji, aktywnych zamówień i historii zamówień.

Obsługa klienta 24/7

DueDEX zapewnia obsługę klienta kilkoma kanałami; Twitter, telegram i e-mail. Zawsze możesz sprawdzić jego przewodniki pomocy, aby znaleźć odpowiedzi na typowe problemy. Ale jeśli chcesz skontaktować się z zespołem DueDEX, prześlij zgłoszenie za pośrednictwem jego systemu biletowego lub skorzystaj z jego sieci społecznościowych.

DueDEX ma imponującą obecność w mediach społecznościowych i ma prawie 14 000 obserwujących na Twitterze. Na podstawie recenzji online firma obsługuje również klientów profesjonalnie. Co więcej, startup zapewnia wsparcie w wielu językach.

Opłacalny program partnerski

Oprócz przyznawania bonusów powitalnych, DueDEX daje Ci szansę na zarabianie pieniędzy, sprzedając swój produkt handlowy swoim znajomym i fanom mediów społecznościowych. Otrzymujesz 30% prowizji za każdego nowego tradera, którego polecisz DueDEX. A jeśli Twoi poleceni handlowcy przyciągną więcej klientów, otrzymasz dodatkowe 10% prowizji.

Wniosek

DueDEX to platforma handlu instrumentami pochodnymi uruchomiona na początku tego roku. Jest zarejestrowany w Belize, ale składa się z zespołu rozproszonego w wielu krajach na świecie. Chociaż nie jest to jedyna giełda, na której handluje się instrumentami pochodnymi, jest to jedyna platforma zobowiązana do „braku wewnętrznego działu handlowego”, który stawia handlowców na pierwszym miejscu!

Rozpoczęcie pracy na DueDEX zajmuje mniej niż dziesięć minut. Handel na platformie jest również satysfakcjonujący, ponieważ po zasileniu konta otrzymujesz do 70 $ premii. Możesz wpłacać tylko za pomocą BTC, chociaż start ma w planach obsługę większej ilości kryptowalut.

Jeśli chodzi o tworzenie pozycji, możesz zajmować pozycje długie lub krótkie, używając limitu lub zlecenia rynkowego. A ponieważ DueDEX oferuje umowy wieczyste bez dat wygaśnięcia, zamykasz transakcje w dogodnym dla siebie czasie.

Zarejestruj się za pomocą DueDex dziś i odbierz swój bonus w wysokości 70 $ już dziś!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector