Przegląd giełdy Bithoven – niezawodny i prosty handel kryptowalutami

Podczas gdy 2018 był trudnym rokiem dla kryptowalut, wertykalna giełda kryptowalut nadal się rozwijała. W branży pojawił się napływ nowych giełd kryptowalut, ale niewiele giełd było w stanie się wyróżnić. Wraz z nadejściem 2019 – roku, który ma być świetny dla kryptowalut – na scenę wkroczyła nowa giełda, która obiecała zaoferować odpowiednią mieszankę funkcji potrzebnych każdemu handlowcowi i inwestorowi, aby zarabiać na handlu kryptowalutami. Tak, mówimy o Bithoven.

O Bithoven – niezawodnej platformie do kupowania i sprzedawania kryptowalut

Bithoven to nowy dzieciak na bloku w świecie kryptowalut. Ta powstająca platforma wymiany kryptowalut pozwala użytkownikom szybko, bezpiecznie i korzystnie kupować i sprzedawać altcoiny i tokeny. Giełda, w przeciwieństwie do wielu innych, nie ogranicza ani nie nakłada żadnych ograniczeń na liczbę dziennych wypłat lub wpłat. Zapewnia odpowiednie połączenie funkcji, które obejmują nienaganną dyspozycyjność, odporność na awarie i zaawansowaną funkcjonalność, wzbogacając w ten sposób wrażenia użytkownika, jednocześnie umożliwiając mu osiąganie zysków.

Kluczowe cechy

  • Rozszerzona ochrona: Wymiana jest całkowicie zaszyfrowana, co zapewnia użytkownikowi pełne bezpieczeństwo i ochronę. Giełda zapewnia również weryfikację dwuetapową, zwaną również uwierzytelnianiem dwuetapowym (2FA). Jest to dodatkowa warstwa ochrony, która jest szczególnie istotna w kontekście handlu online.

  • Najwyższa płynność: Giełda ma wystarczającą liczbę funkcji, które przyciągnęłyby różnych traderów i inwestorów, przyciągając w ten sposób większość traderów w przestrzeni kryptograficznej, umożliwiając najwyższy poziom płynności
  • Szybka wydajność: Giełda jest wyposażona w doskonałą technologię i infrastrukturę, dzięki czemu doświadczenie jest płynne i szybsze. Giełda twierdzi, że zapewnia niezrównaną prędkość przy prawie zerowym oczekiwaniu na zamówienia.
  • Pełna kompatybilność: Giełda zapewnia wymagane aplikacje i interfejsy, do których można uzyskać dostęp z systemu operacyjnego lub urządzenia, umożliwiając użytkownikom dostęp do rynków w dowolnym czasie iz dowolnego miejsca.
  • Terminowe wsparcie: Giełdy szczycą się obsługą klienta i zapewniają całodobową obsługę klienta. Giełda zapewnia obsługę klienta za pośrednictwem czatu na żywo i formularza kontaktowego online, gdzie ich odpowiedź jest już 2-3 minuty na czacie na żywo i poniżej 8 godzin za pośrednictwem formularza kontaktowego online. Firma posiada również obszerną stronę z często zadawanymi pytaniami, która zawiera odpowiedzi na najczęściej spotykane problemy, z którymi boryka się większość klientów.
  • Dostępnych jest wiele monet: Giełda zapewnia wszystkie główne monety i tokeny, zapewniając użytkownikowi opcję handlu ponad 100 altcoinami z jego jednego konta handlowego.

Co wyróżnia: USP

Chociaż giełda ma wszystkie cechy, które posiadają jej konkurenci, istnieją pewne cechy, które dają tej nowej giełdzie przewagę. Obejmują one

Silna drużyna: Giełda jest założona przez związek profesjonalistów z branży blockchain, handlu i finansów, którzy mają głęboką wiedzę na temat każdego aspektu handlu kryptowalutami, co pozwala im dostarczyć produkt, który byłby dostosowany do potrzeb każdego tradera.

Różnorodne produkty: Giełda rozumie, że każdy użytkownik ma inne wymagania i planuje odpowiednio zainwestować. W związku z tym giełda starała się uwzględnić jak najwięcej kryptowalut, aby mogła być miejscem kompleksowej obsługi dla handlowców i inwestorów. Chociaż giełda ma do zaoferowania różnorodne produkty i monety, specjaliści od finansów i kryptowalut na giełdzie starannie wybierają monety i tokeny, które znajdują się tutaj..

 Niezrównana technologia zamówień: Mechanizm dopasowywania transakcji giełdy oparty jest na innowacyjnych algorytmach, które pozwalają traderom zawsze zawierać najlepsze transakcje i unikać zmienności.

Zaawansowane i przydatne narzędzia: Aby zapewnić inwestorowi praktyczne doświadczenie w analizie, giełda oferuje wiele narzędzi handlowych, które ułatwiają wykonywanie transakcji. Należą do nich wykresy świecowe, instrumenty, księga zamówień i przegląd rynków

Prowizja handlowa: Giełda ma stały procent prowizji handlowej, który wynosi 0,1% od wartości obrotu. Bithoven.com dokłada wszelkich starań, aby proces handlu był jak najłatwiejszy i priorytetowo traktował zadowolenie klienta.

Bithoven Doge

Kampania promocyjna – monety DOGE do zgarnięcia


W ramach oferty wprowadzającej giełda prowadzi kampanię promocyjną, w której każdy unikalny zarejestrowany użytkownik ma szansę otrzymać 100 monet DOGE. Aby kwalifikować się do udziału w akcji promocyjnej, nowy użytkownik spełnił wymagania zawarte w niniejszym Regulaminie:

  • Użytkownik ma być nowo zarejestrowanym pojedynczym użytkownikiem z jednym kontem.
  • Dla wszystkich uczestników kampanii promocyjnej próg wypłaty dla monet DOGE jest dostępny, gdy saldo konta przekroczy 100 DOGE. Każda kwota powyżej progu 100 DOGE może zostać wypłacona.
  • Liczba monet promocyjnych DOGE jest ograniczona.

Giełda, mimo że w jej początkach, zaznacza wszystkie właściwe pola, aby inwestor lub inwestor mógł przyciągnąć do siebie. Funkcje i bezpieczeństwo giełdy wyglądają schludnie, a dzięki kampanii promocyjnej rejestracja na giełdzie wygląda kusząco.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector