Recenzja B2BinPay: bezpieczna, zautomatyzowana brama płatności kryptograficznych

Odpowiednia bramka płatności może pomóc Twojej firmie w bezpiecznym i terminowym odbiorze kryptowalut. Co ważniejsze, może pomóc Ci skupić się na podstawowej usłudze. Ale w branży, w której bramki płatności Bitcoin są narażone na niezabezpieczone systemy, wysokie koszty i słabą obsługę klienta, gdzie można znaleźć niezawodną bramę płatniczą?

B2BinPay ma rozwiązanie. Zaprojektowany, aby zapewnić wiele produktów kryptograficznych, B2BinPay to coś więcej niż procesor płatności Bitcoin. Zawiera procesor płatności i portfele kryptograficzne zarówno dla altcoinów, tokenów, jak i stabilnych walut wirtualnych.  

Bramki płatności

B2BinPay oferuje bezpieczną, łatwą w obsłudze bramkę płatności, odpowiednią zarówno dla start-upów, jak i firm internetowych o ugruntowanej pozycji. Procesor płatności obsługuje ponad 20 kryptowalut, w tym Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Monero, NEO i EOS.

 Ułatwia również transakcje za pośrednictwem tokenów i stabilnych altcoinów, takich jak USDT, BNB, Gemini Dollar i True USD. Co więcej, B2BinPay umożliwia wypłacanie pieniędzy na konto bankowe za pośrednictwem SWIFT lub SEPA.

Dodatkowo rozwiązanie oferuje następujące korzyści:

 • Niskie opłaty manipulacyjne w wysokości 0,5%
 • Kursy walut w czasie rzeczywistym
 • Bezpieczna płatność
 • Brak ukrytych opłat
 • Kompleksowe raporty sald i historii transakcji
 • Zapewniona piaskownica

 B2BinPay oferuje dwa plany dla firm zainteresowanych procesorem wielowalutowym: rozwiązania handlowe i dla przedsiębiorstw. Oferty zawierają stałe opłaty manipulacyjne, podczas gdy te ostatnie różnią się w zależności od dochodu uzyskanego przez Twoją firmę. 

Rozwiązanie handlowe Rozwiązanie dla przedsiębiorstw
500 $ do 1000 $ Opłaty jednorazowe Opłata jednorazowa w wysokości 2500 USD
0,5% opłaty za transakcję przychodzącą Minimalna opłata w wysokości 500 USD miesięcznie
Zero opłat za transakcje wychodzące 0,05% do 0,4% opłat manipulacyjnych dla kryptowalut
1% opłat za stabilne monety i tokeny 0,1% do 1% opłat za stabilne monety i tokeny
0,5% prowizji za wypłatę SEPA 350 USD miesięcznej opłaty za tokeny niepłynne
1,5% opłaty za przelew SWIFT

Podobnie jak wiele niezawodnych bramek płatniczych, B2BinPay oferuje przyjazny dla użytkownika interfejs API, który firma może pomóc w integracji z Twoją firmą. Dla niewtajemniczonych API pomaga zautomatyzować cały proces pobierania płatności. 

Z kolei możesz skupić się na marketingu i zarządzaniu swoim biznesem, nie martwiąc się o to, czy Twoi klienci mogą z powodzeniem sfinalizować zakupy. Jeśli chodzi o wypłaty, możesz spieniężyć swój dochód ręcznie lub upoważnić B2BinPay do automatycznego dokonywania płatności na Twoje konto bankowe. 

Wielowalutowa wymiana kryptowalut

Jednym z najtrudniejszych ograniczeń wielu płatności kryptograficznych jest wymiana płatności otrzymanych za pośrednictwem altcoinów na waluty BTC lub FIAT. Musisz skorzystać z zewnętrznej platformy transakcyjnej, aby wymienić swoje krypto lub napotkać opłaty eksploatacyjne.

 B2BinPay obejmuje wewnętrzną giełdę, za pomocą której możesz wymieniać szeroką gamę kryptowalut po wyjątkowo niskich opłatach. Firma umożliwia wymianę wszystkich obsługiwanych altcoinów, w tym Ether, Cardano, Bitcoin Cash, Ripple i EOS. 

Usługa wymiany B2BinPay działa w niezwykle prosty sposób. Jest również zautomatyzowany, co gwarantuje, że otrzymasz kryptowalutę dokładnie tak, jak chcesz. Domyślnie system jest zaprogramowany do przyjmowania płatności przy użyciu różnych altcoinów.

 Ale po otrzymaniu monet B2BinPay konwertuje je na:

 • USD / EURO / GBP możesz wypłacić na swoje konto bankowe
 • BTC / ETH / XRP itp.
 • USD / USDC / USDT / PAX / GUSD itp.

Aby uzyskać najlepsze wrażenia, B2Bin PAY zaleca sprzedawcom korzystanie z tych trzech narzędzi do integracji płatności:

 • Woo COMMERCE
 • Magento
 • PrestaShop

Gorące, zimne i ciepłe portfele

Po uruchomieniu w czasie, gdy firmy kryptowalutowe są narażone na szalejące włamania, B2BinPay jest uzbrojony w trzy portfele dostosowane do różnych okazji. Zawiera gorące portfele, które pomagają tymczasowo przechowywać altcoiny natychmiast po otrzymaniu ich od kupujących. 

Następnie przenosi twoje monety do zimnych portfeli, które zapewniają żelazne, odporne na włamania zabezpieczenia. Aby jednak zapewnić szybką i wygodną wypłatę pieniędzy, B2BinPay oferuje również ciepłe portfele. Dokładniej mówiąc, ciepłe portfele zapewniają większe bezpieczeństwo niż gorące portfele, ale pozwalają na szybsze płatności w porównaniu z portfelami zimnymi.

Będąc dostawcą usług B2B, B2BinPay zapewnia specjalne korzyści handlowcom, którzy wykorzystują jej portfele. To są:

 • Automatyczne wypłaty na autoryzacji
 • Liczne altcoiny, w tym tokeny i stabilne monety
 • Przejrzyste opłaty
 • Rekordy historii transakcji
 • Zabezpieczony interfejs API z piaskownicą
 • Kompleksowe zapisy w czasie rzeczywistym
 • Wyjątkowo niskie opłaty

Portfele firmy obsługują ponad 888 monet. A z nimi wszystkimi B2BinPay oferuje niezrównane niskie opłaty transakcyjne. Jest również bardzo szybki, chociaż prędkości płatności różnią się w zależności od krypto. 

Co ważniejsze, B2BinPay zapewnia dużą wygodę firmom, które używają zarówno głównych, jak i mniejszych kryptowalut. Właściciele firm mogą używać Bitcoin, NEO i Ethereum do przesyłania pieniędzy, które zamierzają wypłacić na swoje konta bankowe. Ale jeśli chcą przechowywać gotówkę za pomocą kryptowalut, które nie podlegają częstym fluktuacjom, mogą użyć stabilnych monet.

Pierwsze kroki w B2Bin PAY

Aby otrzymać bramkę płatności B2BinPay, musisz wysłać wniosek, wypełniając krótki formularz online. Podajesz swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu i preferowany język kontaktowy. Dla porównania firma obsługuje język angielski, hiszpański, arabski, rosyjski i chiński.

Po podaniu szczegółów i wysłaniu aplikacji B2BinPay skontaktuje się z Tobą za pośrednictwem Twojego numeru telefonu w celu uzyskania dalszej pomocy. Firma zapewnia możliwość bezpośredniego kontaktu z procesorem płatności, portfelami i usługą wymiany.

Komunikacja i wsparcie

B2BinPay zapewnia spersonalizowaną obsługę klienta od momentu złożenia wniosku o skorzystanie z jego usług. Otrzymujesz telefon od profesjonalnego agenta, który przeprowadzi Cię przez cały proces integracji Twojego biznesu z systemem. 

Firma oferuje spersonalizowane wsparcie w wielu językach, jak wspomniano wcześniej. Jego głównym kanałem komunikacyjnym są rozmowy telefoniczne. Możesz jednak skontaktować się z agentami wsparcia za pośrednictwem poczty e-mail pod adresem [e-mail chroniony]

Jeśli wolisz kontaktować się z firmami za pośrednictwem ich kont w mediach społecznościowych, możesz skontaktować się z B2BinPay na Facebooku, Twitterze lub LinkedIn. Niezależnie od kanału komunikacji firma zapewnia indywidualne wsparcie, aby zapewnić Ci wysokiej jakości pomoc. 

Wniosek

B2BinPay to kryptograficzna bramka płatności z różnicą. Umożliwia handlowcom przyjmowanie płatności przy użyciu wielu altcoinów i tokenów za pośrednictwem bezpiecznego interfejsu API i po niewiarygodnie niskich opłatach. B2BinPay pomaga również właścicielom firm wymieniać krypto i wypłacać je na ich konta bankowe. W przypadku jakichkolwiek problemów firma zapewnia całodobową obsługę klienta.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me