Recenzja Bitbuy | Wszystko, co musisz wiedzieć o BitBuy, najlepszej kanadyjskiej giełdzie kryptowalut

Co to jest Bitbuy?

Bitbuy.ca jest jedną z najstarszych i najpopularniejszych giełd kryptowalut w Kanadzie. W 2013 roku Adam Goldman założył giełdę o nazwie „Instabit” z siedzibą w Toronto, która ostatecznie została przemianowana na Bitbuy w 2016 roku. W 2013 roku kryptowaluty, a nawet Bitcoin, nie były w połowie tak popularne jak obecnie. Tak więc rozpoczęcie wymiany, na której ludzie mogliby wtedy kupować i sprzedawać kryptowaluty, zdecydowanie nie było łatwe, chyba że kryje się za tym silna wizja.

Od samego początku Bitbuy świadczy wysokiej jakości usługi kupna, sprzedaży i handlu Bitcoinami i innymi głównymi kryptowalutami w Kanadzie. Musisz pamiętać, że wszystkie usługi oferowane przez Bitbuy są ograniczone do obywateli Kanady lub stałych mieszkańców ze względu na obowiązujące lokalne przepisy. W ciągu ostatnich siedmiu lat Bitbuy osiągnął wiele kamieni milowych i wykazał wykładniczy wzrost zarówno przychodów, jak i bazy klientów. W tym roku Bitbuy zostało również sklasyfikowane jako jedna z najszybciej rozwijających się firm w Kanadzie. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj.  

Na dzień dzisiejszy Bitbuy można uznać za jedną z najbardziej niezawodnych opcji kupna, sprzedaży i handlu kryptowalutami dla Kanadyjczyków. W tej recenzji Bitbuy omówmy wszystkie kluczowe aspekty tej wymiany, takie jak bezpieczeństwo, interfejs użytkownika, procedura rejestracji, opłaty itp. Pod koniec tej recenzji Bitbuy jesteśmy pewni, że będziesz w stanie zdecydować, czy ta wymiana jest dla ciebie czy nie. 

Kluczowe cechy giełdy kryptowalut Bitbuy

Ze wszystkich giełd kryptowalut, które widzieliśmy i sprawdziliśmy, Bitbuy jest nieco inny. Ta wymiana koncentruje się na robieniu tego, w czym są najlepsi, zamiast na zapewnianiu wszystkich usług kryptograficznych o umiarkowanej jakości. Poniżej znajduje się kilka rzeczy, które sprawiają, że Bitbuy jest giełdą wartą rozważenia. 

 • Niesamowity interfejs użytkownika – Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem kryptowalut i mieszkasz w Kanadzie, Bitbuy jest dla Ciebie. Interfejs użytkownika tej wymiany jest fascynujący, ponieważ jest wszechstronny, a jednocześnie bardzo łatwy w użyciu, zrozumieniu i nawigacji.  
 • Bezpieczne – Bitbuy to jedna z najbezpieczniejszych giełd kryptowalut w Kanadzie i została doceniona przez FINTRAC. Ponieważ cały rynek kryptowalut jest zdecentralizowany, trudno jest znaleźć giełdy takie jak Bitbuy, które są również uznawane przez scentralizowane władze.   
 • Łatwość użytkowania – Od utworzenia konta w zaledwie kilka minut po dokonywanie wpłat bankowych i szybkie wypłaty – łatwość obsługi jest podstawą Bitbuy. Dlatego użytkownicy z zerową wiedzą na temat kryptowalut również mogą z łatwością korzystać z Bitbuy. 
 • Niezawodna obsługa klienta – Bitbuy oferuje niesamowitą obsługę klienta dla wszystkich swoich użytkowników. Oprócz bardzo dobrze wyselekcjonowanej listy często zadawanych pytań, użytkownicy mogą kontaktować się z zespołem pomocy za pośrednictwem poczty e-mail. Bitbuy szczyci się doskonałą obsługą klienta, a ich czas odpowiedzi na zapytania e-mail jest najlepszy w branży.
 • Tylko dla Kanadyjczyków – Użytkownikami tej giełdy mogą być tylko mieszkańcy i obywatele Kanady. Użytkownicy mogą zasilać swoje konta za pomocą Interac eTransfer i przelewu bankowego z CAD jako walutą bazową. Wpłaty i wypłaty można dokonywać w CAD, a także w innych kryptowalutach.
 • Dostępność OTC Desk – Bitbuy oferuje również usługę OTC (Over-the-Counter) dla osób zainteresowanych obrotem kwotami przekraczającymi 20 000 USD. Ta funkcja będzie szczególnie przydatna dla inwestorów detalicznych o dużym wolumenie, a także inwestorów instytucjonalnych.     

Dostępne klasy aktywów w Bitbuy

Użytkownicy Bitbuy uzyskują dostęp siedem główne kryptowaluty: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Ripple (XRP), Bitcoin Cash (BCH), Stellar Lumens (XLM) i EOS. Użytkownicy mogą kupować lub handlować tymi kryptowalutami za pomocą dolarów kanadyjskich (CAD) lub innych kryptowalut. 

Możesz śledzić ich główne trendy kryptograficzne tutaj

Czy usługa Bitbuy Exchange jest bezpieczna?

Jak wspomniano wcześniej, Bitbuy jest jedną z najbezpieczniejszych giełd w Kanadzie. W ciągu ostatnich siedmiu lat ta giełda nie została włamana ani zaangażowana w jakiekolwiek nadużycia. Przechodzenie regularnych audytów i bycie uznanym MSB (Money Service Business) przez agencję federalną, taką jak FINTRAC wyjaśnia wiarygodność i niezawodność tej wymiany kryptowalut. 

Poniżej znajdują się niektóre z godnych uwagi środków zastosowanych przez Bitbuy Canada w celu zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa i ochrony funduszy klientów. 

 • Uwierzytelnianie dwuskładnikowe – 2 FA jest obowiązkowe, aby wykonać dowolną transakcję, a nawet zalogować się na swoje konto na giełdzie. 
 • Funkcjonalność w chłodni – jest to obowiązkowe w przypadku każdej wymiany, która twierdzi, że jest oryginalna i bezpieczna. Zimne przechowywanie to proces przechowywania środków w portfelu offline, który nie jest nigdzie połączony z Internetem. Bitbuy twierdzi, że 95% środków jego klientów jest przechowywanych w zimnym portfelu i jest oddzielone od sieci szkieletowej. Dlatego nikt nie może ukraść środków z sieci Bitbuy.
 • Weryfikacja KYC – Wszyscy użytkownicy zarejestrowani na Bitbuy przechodzą proces weryfikacji znany jako „KYC”, który zwykle jest przetwarzany automatycznie i jest obowiązkowy w celu ochrony potencjalnych użytkowników, którzy są oszukiwani. 
 • Audyty bezpieczeństwa – Bitbuy regularnie współpracuje z agencjami cyberbezpieczeństwa blockchain, takimi jak Cipherblade lub DUŻY (Blockchain Intelligence Group) w celu przeprowadzania różnych audytów, w tym „potwierdzania rezerw”.
 • Dowód wypłacalności – Różne audyty bezpieczeństwa wykazały, że ta wymiana przeszła pomyślnie audyty we wszystkich kategoriach, w tym wypłacalność kryptowalut do wypłacalności fiducjarnej w stosunku 1: 1. To wyjaśnia przejrzystość księgowania aktywów, które są przedmiotem obrotu na tej giełdzie.
 • Ubezpieczenie Bitcoin – Użytkownicy Bitbuy mogą przechowywać swoje zasoby bitcoinów w skarbcu offline z ubezpieczeniem do pełnej wartości ich zasobów. Było to możliwe dzięki ich partnerstwu z Knox. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj

Inne krytyczne środki bezpieczeństwa podejmowane przez Bitbuy obejmują codzienne czynności związane z szyfrowaniem i wykonywaniem wielu kopii zapasowych. Ponadto każda transakcja, która ma miejsce na giełdzie, przechodzi przez SSL w celu dodatkowego bezpieczeństwa.   

Jak handlować na interfejsach BitBuyTrading 


Użytkownicy Bitbuy mogą wybierać spośród dwóch różnych typów handlu, które są Express i Pro.

Bitbuy UI

Ekspresowy handel”Jest dla początkujących, podczas gdy„Pro Trade„Jest dla bardziej zaawansowanych handlowców kryptowalut. Każdy, kto ma konto Bitbuy, ma dostęp zarówno do opcji handlowych Express, jak i Pro. Dla użytkowników opcji handlu ekspresowego wszystko jest naprawdę proste na platformie. Użytkownicy tej opcji mogą być bardziej początkującymi inwestorami, którzy chcą kupić kryptowaluty w ciągu zaledwie kilku sekund. 

Proces jest również płynny, ponieważ wszystko, co musi zrobić użytkownik, to wybrać zasób kryptograficzny, wybrać ilość i kliknąć kup lub sprzedaj. Transakcje są również szybkie, ale opłaty mogą być nieco wyższe w porównaniu do opcji Pro Trade. 

Z drugiej strony, handel Pro jest przeznaczony dla profesjonalnych handlowców kryptowalut, którzy mają tendencję do analizowania rynku przed zakupem lub sprzedażą aktywów kryptograficznych. W tym celu ta giełda nawiązała współpracę z TradingView, aby zaoferować narzędzia do tworzenia wykresów klasy branżowej dla analityków technicznych. 

Użytkownicy pro-trade mają również dostęp do zaawansowanych typów zleceń, a interfejs wyglądałby jak każda inna giełda kryptowalut, taka jak Coinbase lub Binance, z książkami zamówień, oknami historii transakcji itp. Ponadto opłata pobierana tutaj jest tańsza w porównaniu do opcji handlu ekspresowego. Aby rzucić okiem na stronę demonstracyjną Bitbuy Pro, kliknij tutaj.   

Jak zarejestrować się na Bitbuy?

Rejestracja w Bitbuy jest dość łatwa, a cały proces zajmuje tylko kilka minut. Poniżej znajduje się procedura rejestracji krok po kroku. 

Krok 1: Odwiedź oficjalnego Witryna Bitbuy.

Kliknij „Zarejestruj się, aby rozpocząć”Bitbuy

Krok 2: Kliknij „Zarejestruj się tutaj” u dołu.  

bitbuy

Krok 3: Będziesz mógł zobaczyć poniższy ekran. Wprowadź adres e-mail, preferowane hasło i kliknij „Zarejestruj się”. (Możesz również wprowadzić kod polecający Bitbuy, jeśli ktoś Cię polecił).    

bitbuy

Krok 4: Następnie musisz odwiedzić swoją skrzynkę pocztową i zweryfikować swój adres e-mail, klikając otrzymany link.  

bitbuy

Musisz zobaczyć poniższy ekran, aby potwierdzić, że Twój adres e-mail został zweryfikowany.  

bitbuy

Krok 5: Nastąpi przekierowanie na poniższą stronę, na której należy wprowadzić swoje dane uwierzytelniające i kliknąć „Zaloguj się”.  

bitbuy

Krok 6: Wprowadź swój numer telefonu komórkowego (tylko numery północnoamerykańskie z dozwolonym kodem +1) i potwierdź, wprowadzając OTP. Później będziesz mógł zmienić technikę 2FA na Google Authenticator.

bitbuy

Krok 7: Wypełnij wszystkie dane osobowe wymienione na poniższym zrzucie ekranu.   

bitbuy

Krok 8: Wybierz opcje, które dotyczą Ciebie, wyślij zgodę na weryfikację, wybierając opcję „Akceptuj” i kliknij „Poproś o weryfikację”.

bitbuy

Krok 9: Na koniec prześlij odpowiednie dokumenty i kliknij Prześlij. Jest to „jednorazowy” proces weryfikacji KYC, aby upewnić się, że nikt nie rejestruje się przy użyciu utraconego identyfikatora lub że użytkownicy nie są oszukiwani. Po zakończeniu weryfikacji będziesz mógł zasilić swoje konto i handlować kryptowalutami na giełdzie Bitbuy.   

bitbuy

Wpłaty i wypłaty

Użytkownicy mogą dokonywać wpłat i wypłat na swoje konto Bitbuy za pomocą kryptowalut i waluty fiducjarnej CAD. Metody wpłat obejmują kryptowaluty, przelew bankowy i e-przelew Interac. 

Na poniższym zrzucie ekranu możesz zobaczyć minimalne i maksymalne limity wpłat / wypłat dla twojego konta Bitbuy. Możesz również zauważyć, że czas przetwarzania jest znacznie szybszy w przypadku przelewu elektronicznego Interac niż w przypadku tradycyjnego przelewu bankowego. 

Minimalna kwota, którą możesz wypłacić, to odpowiednio 50 $ i 20 000 $ za pomocą e-przelewu Interac i przelewu bankowego. Pierwsza metoda wypłaty zajmuje około 24 godzin, podczas gdy druga metoda zajmuje około 2-3 dni roboczych.       

bitbuy

Na poniższych zrzutach ekranu możesz znaleźć informacje związane z wpłatami i wypłatami za pośrednictwem kryptowalut.

bitbuy

bitbbuy

Odkryliśmy, że kryptowaluty to najlepszy sposób na wpłatę i wypłatę środków na konto Bitbuy, ponieważ nie ma opłaty za depozyt. Opłata za wypłatę jest również tańsza w porównaniu z konwencjonalnymi metodami wypłaty. Ponadto czas przetwarzania jest szybszy, gdy odbywa się za pośrednictwem kryptowalut.    

Opłaty za Bitbuy

Okazało się, że opłata pobierana przez tę giełdę jest bardzo rozsądna i porównywalna z oferowanymi przez nią usługami. W rzeczywistości Bitbuy pobiera najtańsze opłaty w porównaniu do wszystkich innych giełd w Kanadzie. Jak wspomniano w powyższych sekcjach, wszyscy użytkownicy Bitbuy mogą korzystać z funkcji Express Trade, Pro Trade i OTC.  

Opcja Pro Trade jest tańsza w porównaniu do Express Trade. Za kupno / sprzedaż kryptowalut pobierana jest opłata za producenta w wysokości 0,1% i opłata taker w wysokości 0,2%. Dla porównania, opłata ryczałtowa w wysokości 0,5% jest pobierana za korzystanie z opcji handlu ekspresowego w celu kupna lub sprzedaży dostępnych kryptowalut. 

Opłata za wpłatę za przelew bankowy (0,5%) jest tańsza w porównaniu do e-przelewu Interac (1,5%). Dla porównania, metoda Interac e-Transfer to sposób na szybsze wpłaty, nawet jeśli opłaty są nieco wyższe.

Ta giełda pobiera opłatę w wysokości 1,5% za wypłatę środków z konta Bitbuy za pomocą przelewów bankowych i e-przelewów Interac. Nie musisz płacić żadnej opłaty, jeśli dokonujesz transakcji za pośrednictwem kryptowalut. Więcej informacji na temat opłat za Bitbuy można znaleźć tutaj.  

Bitbuy Pros & Cons

Plusy 

 • Interfejs użytkownika i wrażenia użytkownika Bitbuy są najlepsze, jakie widzieliśmy na giełdzie kryptowalut.
 • Ta wymiana zapewnia doskonałą obsługę klienta i szybki czas odpowiedzi. 
 • Jedna z nielicznych giełd z surowymi przepisami. Zapewnia to maksymalne bezpieczeństwo środków użytkowników i zwiększa niezawodność wymiany. 
 • Dobrze dobrane typy kont (Express & Pro), ponieważ są one przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych handlowców kryptowalut. 
 • Partnerstwo Bitbuy z Knox jest cenny, ponieważ oferowanie ubezpieczenia wszystkim ich obecnym użytkownikom Bitcoiny bez dodatkowych opłat można zdecydowanie uznać za profesjonalistę. 

Cons

 • Obecnie dostępne tylko dla obywateli Kanady i mieszkańców Kanady.
 • Tylko główne kryptowaluty są dostępne do spekulacji i handlu. 
 • Umiarkowana struktura opłat. Mogło być tańsze w kilku obszarach.   

Nasz werdykt

Bitbuy Canada jest zdecydowanie jedną z wyjątkowych giełd na rynku. Ich zamiar bycia najlepszymi w tym, w czym są dobrzy, zamiast robienia wszystkiego, a jednocześnie oferowania niższej jakości, wyjaśnia ich zaangażowanie w wspaniałe usługi, które oferują. Oferowane platformy i opłaty pobierane przez tę giełdę są bardzo dobrze dobrane, aby służyć zarówno początkującym, jak i bardziej doświadczonym handlowcom. Łatwość obsługi platformy, doskonały zespół wsparcia i solidne środki bezpieczeństwa podjęte w celu ochrony funduszy klientów to jedne z najbardziej znaczących cech tej giełdy.

Często zadawane pytania (FAQ)

P: Jestem z Brazylii. Czy jest jakikolwiek sposób, abym mógł skorzystać z usług oferowanych przez Bitbuy? 

ZA – Niestety nie. Ta wymiana jest przeznaczona tylko dla obywateli lub stałych mieszkańców Kanady. Aby się zarejestrować, potrzebujesz stałego adresu w Kanadzie i numeru telefonu komórkowego w Ameryce Północnej. 

P – Czy mogę użyć PayPal lub Skrill do zasilenia mojego konta Bitbuy?  

ZA – Nie. Możesz skorzystać z przelewu bankowego i Interac, aby zasilić swoje konta. Możesz także użyć kryptowalut do zasilenia swojego konta. 

P: Czy moje środki są bezpieczne, kiedy wpłacam je na moje konto Bitbuy?   

ZA – Tak. Są całkowicie bezpieczne. W ciągu ostatnich siedmiu lat nie było ani jednego przypadku włamania na tę giełdę ani kradzieży środków klientów. Takie jest znaczenie tej wymiany dla funduszy klientów.   

P: Jestem profesjonalnym handlowcem kryptograficznym i wolę płacić mniej opłat. Którą opcję handlu powinienem wybrać? Express lub Pro?  

ZA – Zdecydowanie powinieneś wybrać opcję Pro Trade, gdy uzyskasz dostęp do narzędzia wykresów TradingView w celu analizy rynków. Opłaty na tym koncie są również mniejsze w porównaniu z kontem Express. Twoje zdrowie.  

jeśli mieszkasz w Kanadzie i chcesz z największą łatwością dostać się do kryptowalut, Bitbuy powinien być Twoją giełdą. Zarejestrować Tutaj

Zastrzeżenie Przedstawione treści mogą zawierać osobistą opinię autora i podlegają warunkom rynkowym. Przeprowadź badanie rynku, zanim zainwestujesz w kryptowaluty. Autor lub publikacja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobistą stratę finansową.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector