Recenzja Bybit: Giełda instrumentów pochodnych kryptowalut

Jednym z największych problemów, z jakimi borykają się handlowcy kryptowalut, jest brak giełd, które słuchają lub dbają o ich potrzeby. Zbyt często chodzi raczej o zyski, co powoduje frustrację wielu traderów z powodu problemów, takich jak niska płynność, powolne dopasowywanie silników i słaba obsługa klienta.

Bybit, szybko rozwijająca się giełda pochodnych kryptowalut, która ma na celu rozwiązanie wszystkich tych problemów. Spójrzmy. 

Przegląd Bybit 

Bybit ma siedzibę w Singapurze i został uruchomiony w marcu 2018 r. Na starannie zaprojektowanej platformie można handlować czterema kryptowalutami: BTC, ETH, XRP i EOS. Rejestracja zajmuje mniej niż minutę i możesz rozpocząć handel natychmiast po zasileniu konta.

Firma Bybit jest dumna z oferowania swoich usług w wielu językach. Akceptuje również handlowców z większości krajów na świecie, chociaż są pewne wyjątki, w tym USA, ze względu na przepisy krajowe. Giełda zapewnia następujące funkcje:

  • Umowy wieczyste: Możesz zawrzeć kontrakt futures bez daty wygaśnięcia na Bybit, czyli coś, co nazywa się kontraktami wieczystymi. Ceny są obliczane na podstawie ostatnio notowanej ceny, kiedy zdecydujesz się zamknąć kontrakt. 
  • Potężny silnik dopasowujący: giełda jest wyposażona w superszybki mechanizm dopasowywania zamówień, który przetwarza do 100 000 transakcji na sekundę. Dla porównania PayPal przetwarza średnio 193 transakcje na sekundę. EOS, jedna z najszybszych sieci blockchain, przetwarza 50 000 tps.
  • Platforma handlowa przyjazna dla początkujących: Księga zamówień Bybit jest dostosowana do początkujących traderów. Ale zawiera również narzędzia potrzebne do zaawansowanego handlu. Użytkownicy mogą uzyskać pomoc w sekcji Centrum pomocy. USD działa jako waluta bazowa dla bezpiecznego handlu. 
  • Funkcja wymiany monet: Jedną z najnowszych funkcji Bybit jest funkcja wymiany monet, która umożliwia natychmiastową konwersję jednej monety na drugą (np. BTC na XRP) i za stałą, niewielką opłatą. Wszystko można zrobić kilkoma kliknięciami. 
  • Zaawansowane narzędzia handlowe: Niezależnie od tego, czy chcesz ustawić limity take profit i stop loss, czy też zmienić wskaźniki, Bybit ma wszystkie potrzebne funkcje konfiguracyjne. Zapewnia również dużą płynność, która pomaga w wygodnym handlu kryptowalutami.
  • Dźwignia 100X: Bybit zapewnia standardową maksymalną dźwignię finansową oferowaną przez najlepsze platformy transakcyjne. Możesz także ustawić dźwignię na 2X, 3X, 10X lub 50 razy w dogodnym dla siebie czasie.
  • Mark Price: Bybit stosuje zaawansowany system cen marek, co oznacza, że ​​pozycje są mniej podatne na likwidację niż na innych giełdach. 

bybitŹródło: Bybit

Handel na Bybit: odbierz 60 $ bonusu powitalnego

Bybit został zaprojektowany, aby oferować handlowcom płynne i bezproblemowe doświadczenie, począwszy od procesu rejestracji, a skończywszy na zaawansowanych metodach handlowych. Aby rozpocząć, musisz zarejestrować się za pomocą adresu e-mail lub numeru telefonu i hasła. Otrzymasz sześciocyfrowy kod weryfikacyjny i to wszystko. Nie musisz podawać swojego imienia i nazwiska ani żadnych innych danych osobowych.

bybitŹródło: Bybit

Po zarejestrowaniu się możesz odebrać do 60 $ premii. 10 USD można odebrać bez żadnego depozytu, a kolejne 50 USD można odebrać, jeśli spełniasz wymagania dotyczące depozytu. Odbierz swój bonus powitalny tutaj

Pomijając bonusy, możesz zacząć handlować, zasilając swoje konto za pomocą BTC, ETH, EOS lub XRP. Możesz dokonać wpłaty, otwierając zakładkę „aktywa” i „moje aktywa”. Funkcja wpłaty jest zaznaczona obok każdego zasobu i możesz skopiować adres portfela lub zeskanować kod QR.

Mając środki na koncie, kliknij „Rozpocznij handel” i zajmij pozycję rynkową. Bybit pokazuje wartość twojej kryptowaluty w USD w sekcji handlowej. Możesz także zdecydować, czy chcesz korzystać z dźwigni finansowej i innych narzędzi handlowych, o czym wspomnieliśmy wcześniej.  

Jeśli jesteś obecny w mediach społecznościowych, możesz rozważyć zgłoszenie się do programu partnerskiego Bybit. Możesz zarobić 30% prowizji od poleconych i 10% prowizji od podmiotów zależnych. 

Opłaty handlowe Bybit


Giełda pobiera następujące opłaty:

Kapitał Maksymalna dźwignia Market Maker (z rabatem 25%) Market Taker
BTC / USD 100x -0,025% 0,075%
ETH / USD 100x -0,025% 0,075%
EOS / USD 25x -0,025% 0,075%
XRP / USD 25x -0,025% 0,075%

Bybit daje animatorom rynku rabat w wysokości 0,025% od kwoty, którą wprowadzają na rynek. Jeśli utworzysz rynek o wartości 10 000 USD, podczas gdy Bitcoin będzie wart 8 000 USD, otrzymasz:

10000/8000 X -0,025%, co równa się -0,0003125 BTC. Może wyglądać na niewielką kwotę, ale na dłuższą metę może dać przyzwoite kwoty gotówki.

Umowy wieczyste Bybit wiążą się z opłatą za finansowanie, która różni się w zależności od wymienianego zasobu. Opłata za BTC i ETH do USD wynosi 0,0278%. Opłata EOS wynosi 0,01%, a XRP kosztuje 0,0141%. Jeśli chodzi o wpłaty i wypłaty, musisz zapłacić tylko za opłaty eksploatacyjne. Bybit nie pobiera opłat za wpłaty i wypłaty niezależnie od kwoty. 

Obsługa klienta

Bybit twierdzi, że nasłuchuje i troszczy się o wymianę kryptowalut, kierując się mottem „słuchamy, dbamy, ulepszamy” i zapewnia różnorodne kanały komunikacji na poparcie tego twierdzenia. Możesz skontaktować się z zespołem pomocy technicznej firmy za pośrednictwem funkcji czatu na żywo znajdującej się w prawym dolnym rogu jej witryny internetowej.

Alternatywnie możesz wysłać do Bybit wiadomość e-mail na adres [e-mail chroniony] Aby pokazać ich przejrzystość, możesz też bezpośrednio porozmawiać z dyrektorem generalnym firmy na Twitterze. Codziennie jest aktywny na platformie, a jego pseudonim to @ben_bybit. Inne kanały społecznościowe dla Bybit obejmują Facebook, Świergot, Reddit, Telegram, youtube, Średni, i Instagram.

Podsumowując

Bybit jest zdecydowanie przyjazną dla początkujących platformą handlu kryptowalutami. Zawiera elegancko zaprojektowaną stronę internetową z platformą handlową, która zawiera wszystkie niezbędne narzędzia handlowe oraz obszerną sekcję centrum pomocy, która zawiera wszystkie odpowiedzi, których potrzebujesz, aby rozpocząć. Kolejną dużą zaletą jest czat na żywo z obsługą klienta 24/7, co oznacza, że ​​możesz szybko uzyskać odpowiedź na każde pytanie dotyczące platformy. Dostaje od nas kciuki do góry. 

Zastrzeżenie Przedstawione treści mogą zawierać osobistą opinię autora i podlegają warunkom rynkowym. Przeprowadź badanie rynku, zanim zainwestujesz w kryptowaluty. Autor lub publikacja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobistą stratę finansową.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map