Recenzja Cripto Intercambio – najszybszy sposób na wymianę kryptowalut?

Popyt na natychmiastowe giełdy kryptowalut rośnie, ponieważ ludzie szukają szybkich, bezpiecznych i wygodnych sposobów handlu altcoinami. Bezpieczeństwo jest szczególnie ważne dla wielu właścicieli wirtualnych walut. A ponieważ przypadki hacków utrzymują się na tradycyjnych witrynach do handlu altcoinami, handlowcy będą mieć nadzieję, że giełdy nieupoważnione, takie jak Cripto InterCambio, spełnią ich potrzeby.

Mówiąc o Cripto InterCambio, chilijski startup trafia na pierwsze strony gazet od czasu jego powstania w czerwcu. Chociaż założony z misją ułatwiania szybkiej wymiany altcoinów w Ameryce Łacińskiej, startup szybko staje się globalną platformą.

Więc o co chodzi w Cripto InterCambio? Aby dać przegląd, poniżej znajduje się podsumowanie wymiany:

 • Szybki sposób na wymianę kryptowalut
 • Obsługiwana szeroka gama altcoinów
 • Zero opłat
 • Nieograniczone wolumeny handlowe
 • Bez rejestracji
 • Całodobowa obsługa klienta

Jak stosować Cripto InterCambio

Cripto InterCambio posiada schludny, dobrze zorganizowany interfejs użytkownika ułatwiający dokonywanie transakcji. Ponieważ jest to bezpłatne i nie wymaga rejestracji, wszystko, czego potrzebujesz do wymiany, to adres odbiorcy. Cripto InterCambio zajmie się resztą.

Cały proces krok po kroku wygląda następująco:

 1. Uzyskaj dostęp do narzędzia wymiany na criptointercambio.com
 2. Wybierz, które kryptowaluty i ile chcesz wysłać
 3. Wybierz, który altcoin chcesz otrzymać w zamian
 4. Kliknij opcję Wymień teraz
 5. Wpisz adres odbiorcy i przejdź do następnego kroku
 6. Potwierdź i dokonaj płatności
 7. Zapisz swój identyfikator transakcji do wykorzystania w przyszłości
 8. Wyślij swoje krypto na adres podany przez giełdę

Cripto InterCambio ułatwia wymianę w ciągu 5-30 minut, w zależności od wymienianych altcoinów. Bitcoin czasami trwa dłużej, gdy jest duże zapotrzebowanie. Ale według recenzentów online; to szybka wymiana.

Kolejną wyjątkową cechą jest to, że możesz dokonywać powtarzających się transakcji z InterCambio bez odwiedzania jej strony internetowej. To pomaga, jeśli regularnie wymieniasz monety na określony altcoin.

Załóżmy, że wydobywasz Ethereum i regularnie musisz wymieniać je na Bitcoin przed wypłatą na konto bankowe. Możesz zapisać adres ETH InterCambio po pierwszej transakcji. Odtąd wyślesz określoną ilość Ethereum na adres, a InterCambio prześle równoważną ilość BTC do Twojego portfela Bitcoin.

Obsługiwane waluty

Cripto InterCambio stale aktualizuje listę obsługiwanych kryptowalut. Do tej pory umożliwia wymianę ponad 100 altcoinów, stabilnych monet i tokenów. Niektóre z najpopularniejszych monet, którymi możesz handlować na stronie to:

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • Marszczyć
 • Monero
 • DZIARSKOŚĆ
 • USD Tether
 • Binance
 • PIESEŁ

Możesz wymienić wszystkie obsługiwane waluty od najmniejszych możliwych kwot do maksymalnej, na jaką Cię stać. Giełda pokazuje minimum wymagane, które możesz wysłać za każde krypto dla Twojej wygody.

Ale radzi również, aby dowiedzieć się, jakie są oczekiwane opłaty za sieć blockchain za każdy altcoin, który planujesz wysłać. W ten sposób będziesz lepiej poinformowany o tym, ile wysłać, jeśli chcesz otrzymać w zamian określoną ilość altcoinów.

Bezpieczeństwo i prywatność


Jedną z największych zalet Cripto InterCambio są funkcje prywatności. Nie wymaga podania adresu e-mail, nazwiska ani adresów kontaktowych. Giełda jest zainteresowana tylko adresem portfela odbiorcy. Prowadzi jednak rejestr rachunków, notatek, wiadomości i znaczników docelowych. Rejestruje te rekordy, aby przyspieszyć przyszłe płatności.

Dla Twojego bezpieczeństwa InterCambio zabezpieczyło swoją stronę internetową za pomocą szyfrowania SSL. Oznacza to, że wszystkie informacje przesyłane z Twojego komputera do centrali są zaszyfrowane i nie mogą być przeglądane przez zewnętrznych użytkowników Internetu.

Będąc giełdą nieupoważnioną, Cripto InterCambio w ogóle nie przechowuje twoich kryptowalut. To eliminuje ryzyko zhakowania i narażenia altcoinów ludzi.

Kiedy wysyłasz BTC na giełdę, znajduje platformę handlową oferującą najlepsze kursy wymiany i natychmiast kończy transakcję. Następnie natychmiast wysyła odpowiednie altcoiny na adres odbiorcy.

Wciąż pod względem bezpieczeństwa, Cripto InterCambio ma funkcje rozpoznawania nieprawidłowych adresów portfeli. Tak więc, jeśli wpiszesz adres z brakującym znakiem, nie wyśle ​​to płatności i nie doprowadzi do utraty Twoich altcoinów. Rozpoznaje również adresy, które nie odpowiadają altcoinowi, który chcesz otrzymać.

Na przykład może powiedzieć, że wprowadziłeś adres Dashcoin (DSH) po określeniu, że chcesz otrzymywać monety Dash (DASH). W ten sposób chroni Cię przed popełnieniem błędu i trwałą utratą środków.

Obsługiwane kraje

Obecnie większość giełd kryptowalut świadczy usługi wymiany na całym świecie. Jednak ze względu na przepisy rządowe popularne platformy transakcyjne często wykluczają kraje z restrykcyjnymi przepisami dotyczącymi kryptowalut. Korea Północna, Chiny i Stany Zjednoczone to jedne z najpopularniejszych krajów, którym większość giełd nie oferuje swoich usług.

Cripto InterCambio nie jest odporny na te przepisy. W rezultacie zapewnia wytyczne dotyczące oczekiwań, jakich wymaga od swoich klientów. Jako przegląd, mówi;

 • Wszyscy użytkownicy muszą mieć ukończone 18 lat
 • Zabrania się korzystania z usługi w celu popełnienia nielegalnych działań
 • Nie możesz być mieszkańcem USA, Kuby, Sudanu, Korei Północnej, Krymu, Syrii, Boliwii lub Bangladeszu
 • Korzystając z jej usługi, musisz podać poprawne informacje
 • Nie możesz używać robotów ani pająków do wymiany monet na platformie

Nie trzeba dodawać, że Cripto InterCambio oczekuje, że będziesz korzystać z jego usług w sposób legalny i etyczny. Nie wymaga podania danych osobowych ani danych weryfikacyjnych. Dlatego zawsze możesz korzystać z jego usług, nawet jeśli pochodzisz z kraju, który zabrania kryptowalut. Ale robiąc to, musisz wziąć na siebie całe ryzyko.

Obsługa klienta

Cripto InterCambio zapewnia wsparcie w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim, trzech najpopularniejszych językach w Ameryce Łacińskiej. Możesz wysłać startupowi wiadomość e-mail, tweetować do niego, skontaktować się z personelem Facebooka lub skontaktować się z nim za pośrednictwem Medium.com.

Zanim jednak skontaktujesz się z Cripto InterCambio, zastanów się nad znalezieniem odpowiedzi w sekcji często zadawanych pytań. Możesz na przykład dowiedzieć się, dlaczego witryna nie stosuje stałych stawek, jak znaleźć adres portfela lub anulować transakcję.

Pytanie FAQ zawiera kilkanaście pytań i odpowiedzi. Jest więc duża szansa, że ​​znajdziesz rozwiązanie każdego problemu związanego z Cripto InterCambio. Oczywiście nie wahaj się wysłać e-maila, jeśli uważasz, że w ten sposób uzyskasz lepszą odpowiedź.

Konkursy świąteczne

W tym okresie świątecznym, Cripto InterCambio rozdaje pięciu szczęśliwym zwycięzcom w trwającym konkursie 20, 30, 50, 70 i 100 dolarów. Zasady są proste:

Alternatywnie;

 • Polub strony InterCambio na Facebooku: Cripto InterCambio espanol i Cripto InterCambio International
 • Udostępnij strony i napisz komentarz opisujący Twoje życzenia świąteczne pod postem

InterCambio vs Changelly vs Shapeshift

Changelly i Shapeshift to dwie najpopularniejsze błyskawiczne wymiany online. Ale jak wypadają w porównaniu z chilijskim Cripto InterCambio?

Changelly

 • 5% opłat transakcyjnych
 • Obsługuje zarówno FIAT, jak i Crypto
 • Szybki i popularny
 • Wymaga adresu e-mail do przeprowadzenia transakcji
 • Regularnie prosi o konta w mediach społecznościowych w celu dodatkowej weryfikacji
 • Koszty mogą być wyższe niż na tradycyjnych giełdach

Shapeshift

 • Obowiązkowa rejestracja od 2018 roku
 • Obsługuje ponad 30 altcoinów
 • Zero opłat transakcyjnych
 • Liczne skargi dotyczące powolnych transakcji
 • Zawyżone opłaty dla górników

Cripto InterCambio jest bardziej podobny do Shapeshift niż Changelly. Jednak nie prosi o rejestrację konta. Obsługuje znacznie większą liczbę altcoinów i cieszy się opinią szybkiego ułatwiania transakcji.

Wniosek

Cripto InterCambio robi to, co obiecuje doskonale; umożliwia szybką i bezpłatną wymianę kryptowalut. Oferuje tę usługę bez przechowywania twojego altcoin, prosząc o twoje dane osobowe lub jakiekolwiek inne wymagania KYC. Innymi słowy, oferuje usługi wymiany kryptowalut w sposób, w jaki wszyscy chcielibyśmy, aby były dostarczane.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map