Recenzja Delta Exchange: Dążąc do bycia Binance of Crypto Derivatives

Branża kryptowalut ewoluowała dramatycznie w ciągu ostatnich kilku lat wraz z rosnącą popularnością kryptowalut napędzaną uznaniem ich za ważny składnik aktywów. Jednym z czynników katalizujących ten proces było wejście na rynek krypto-pochodnych. Instrumenty pochodne Bitcoin otworzyły więcej drzwi dla inwestorów, a dziś przestrzeń ma kapitalizacja rynkowa ponad 250 mld USD.

Co to są krypto-pochodne?

Krypto-pochodne to aktywa finansowe, których wartość pochodzi z bazowych aktywów kryptograficznych. Aktywa kryptograficzne mogą być bitcoinami lub altcoinami. Na rynku istnieją dwa główne rodzaje krypto pochodnych – kontrakty terminowe i kontrakty wieczyste. 

W kontrakcie futures przedsiębiorca zgadza się kupić lub sprzedać określone aktywa kryptograficzne po z góry określonej cenie w określonym czasie w przyszłości. Inwestor decyduje się na długie kontrakty terminowe na kryptowaluty, gdy uważa, że ​​cena bazowego krypto wzrośnie. I odwrotnie, trader skróci krypto futures, gdy uważa, że ​​cena bazowego krypto spadnie. 

Zalety kontraktów futures są dwojakie:

 • handlowcy mogą zajmować zarówno pozycje długie, jak i krótkie, a tym samym zarabiać na rynkach zarówno rosnących, jak i spadających, i
 • Kontrakty terminowe mają wbudowaną dźwignię, co oznacza, że ​​wielkość pozycji tradera może być kilkakrotnie większa od posiadanego przez nią kapitału. 

Kontrakty terminowe mają ustalone terminy zapadalności. Oznacza to, że inwestorzy muszą ponownie zainicjować swoje pozycje po wygaśnięciu kontraktu futures. Umowy wieczyste rozwiązują ten problem. Umowa wieczysta nigdy nie wygasa. Dlatego inwestorzy mogą utrzymywać swoje pozycje tak długo, jak chcą. 

Wyjątkowa oferta Delta Exchange

Nieco ponad dwa lata, kiedy rynek kryptowalut przeżywał eksplozję nowych monet, wystartował Binance. Binance zakłócił rynek kryptowalut, umożliwiając entuzjastom kryptowalut inwestowanie w tokeny obiecujących nowych projektów. Pomogło to Binance stać się popularną giełdą do handlu altcoinami. Teraz, Delta Exchange ma szansę stać się Binance wschodzącego rynku krypto-pochodnych dzięki pionierskim instrumentom pochodnym altcoin.                 

Delta

Delta koncentruje się na udostępnianiu krypto-pochodnych inwestorom, zarówno początkującym, jak i zaawansowanym. Oferuje nie tylko pochodne Bitcoin, ale także pochodne altcoin. W bardzo krótkim czasie Delta Exchange stała się bezpieczną giełdą instrumentów pochodnych ze zdrową bazą klientów. 

To, co odróżnia giełdę Delta od innych giełd, to oferta produktów składająca się z instrumentów pochodnych opartych na altcoinach. Podczas gdy BitMex i Deribit, pierwsi uczestnicy platformy pochodnych kryptowalut mają konwencjonalne kontrakty oparte na BTC, XRP i LTC, Delta Exchange oferuje swoim traderom szereg kontraktów wieczystych, w których mogą uczestniczyć. Jego oferta obejmuje produkty oparte na ATOM, Tezos, RVN i BAT, z których kilka jest wyłącznych dla Delta.

Rynki

Giełda Delta zrozumiała i zareagowała na interesy traderów w związku z notowaniem nowych wiecznych altcoinów. Obecnie oferuje kontrakty terminowe i wieczyste na Bitcoinie & 13 altcoinów. Jego istniejące oferty obejmują BTC – USD Futures, BNB – BTC Perpetual, BAT – BTC Perpetual, XTZ – BTC Perpetual, LEO – USD Quanto Perpetual, XLM – BTC Perpetual, ATOM – BTC Perpetual i LINK – BTC Perpetual. To sprawia, że ​​Delta Exchange jest punktem kompleksowej obsługi dla inwestorów, którzy chcą zawrzeć te kontrakty w długich / krótkich terminach z wykorzystaniem dźwigni. 

Solidne zabezpieczenia i inne funkcje Delta Exchange


To, co odróżnia Delta od innych konkurentów, to to, jak dobrze potrafi łączyć wyzwania związane z dużą zmiennością, ograniczoną płynnością spotową i dźwignią dostępnych altcoinów. Oto dlaczego inwestorzy wolą to – 

 •  Brak usterki od momentu powstania – Działa od ponad roku, a system, który jest wspierany przez świetny silnik technologiczny i silny system zarządzania ryzykiem, nie widział żadnych usterek.
 • Handel dźwignią – Instrumenty pochodne mają wbudowaną dźwignię. Oznacza to, że trader może zajmować pozycje, które są kilkakrotnie większe niż kapitał. Kontrakty terminowe i wieczyste pozwalają na 100-krotną dźwignię. Ponadto handlowcy mają możliwość zajmowania zarówno pozycji długiej, jak i krótkiej.  
 • Rozliczenie Bitcoin i USDC – Inwestor może zawrzeć kontrakt futures lub wieczysty na altcoinie bez faktycznego posiadania altcoina. Na Delta Exchange wszystkie kontrakty pochodne są lewarowane i rozliczane w BTC lub USDC. To sprawia, że ​​życie traderów jest dość proste, ponieważ muszą mieć tylko BTC lub USDC, aby spekulować pewną liczbą monet. Ponadto mogą konwertować swoje salda BTC na USDC i chronić się przed spadkami na rynku. 
 • Aktywna obsługa klienta – Wielu traderów chwaliło Delta Exchange za aktywną, szybką i pomocną obsługę klienta, którą zapewnia swoim handlowcom. Delta Exchange nie zawiodła na swoim zapleczu i była w stanie szybko rozwiązywać zapytania. 
 • Oferty promocyjne – Zawsze działała promocyjnie, oferując atrakcyjne oferty za pośrednictwem referencji lub prezentów na swoich platformach społecznościowych. Niedawno zaoferował 50% zwrotu opłaty za ich wymianę. Obecnie oferują również bonus powitalny w wysokości 10 $ dla nowych użytkowników. Pełne szczegóły dotyczące tych ofert można znaleźć tutaj.

Harmonogram opłat

Delta ma bardzo atrakcyjne opłaty transakcyjne dla użytkowników. Wahają się od 0% do 0,01%. Opłaty za wypłatę są również bardzo rozsądne, a maksymalna wynosi 0,1%. Oto pełny harmonogram opłat –

Produkty Delta Exchange cieszą się zdrowym wolumenem obrotu

Uzyskanie wolumenu obrotu jest jednym z głównych wyzwań, przed którymi stają większość nowych giełd. Jednak Delta Exchange, dzięki swoim innowacyjnym produktom, strategiom marketingowym i atrakcyjnym ofertom, osiągnęła zdrowy wolumen obrotu w krótkim czasie i będzie rosnąć tylko w przyszłości.. 

W chwili publikacji prasowe kontrakty wieczyste Delta Exchange BTCUSD mają 24-godzinny wolumen obrotu 829 670 USD, wolumen obrotu XTZBTC wynosi 146 111 USD, LTCUSDQ 93,010 USD, BNBBTC 85,136 USD i LINKBTC 75,760 USD. 

Trzy proste kroki, aby rozpocząć handel na Delta Exchange

Handel na Delta Exchange jest prosty i skuteczny. Posiada przyjazny dla użytkownika i intuicyjny interfejs, dzięki czemu strona jest odpowiednia zarówno dla nowych, jak i zaawansowanych traderów. Oto jak możesz zacząć handlować na giełdzie Delta –

Stwórz swój portfel 

 1. Przejdź do strony Delta Exchange – https://www.delta.exchange. Kliknij zakładkę „Zarejestruj się” w prawym górnym rogu strony. 
 2. Wpisz swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu (opcjonalnie), kraj i identyfikator referencyjny (opcjonalnie).
 3. Przeczytaj Warunki użytkowania i zaznacz „Zgadzam się na warunki użytkowania Delta Exchange”.
 4. Kliknij przycisk „Zarejestruj się”.
 5. Zakończ weryfikację e-mail, a następnie zaloguj się na swoje konto.

Wpłać środki

1. Zaloguj się do swojego konta za pomocą swojego identyfikatora e-mail i hasła. 

 1. Przejdź do „Mój portfel”. Wybierz preferowaną monetę z listy, a następnie kliknij przycisk „Wpłata”.
 2. Skopiuj adres depozytu DeltaExchange i dokonaj wpłaty na podany adres. Pamiętaj, że niektóre monety mają minimalną kwotę depozytu.

Zlecenia kupna lub sprzedaży

 1. Przejdź do witryny Delta Exchange (https://www.delta.exchange/app/markets) i zaloguj się za pomocą swojego adresu e-mail i hasła.

  Wymieniać się

 2. Na portalu handlowym zobaczysz wykres cen po lewej stronie. Po prawej stronie znajduje się księga zamówień, a następnie sekcja składania zamówień. Kontrakt, którym chcesz handlować, można wybrać z listy rozwijanej, która otwiera się po kliknięciu pola obok logo Delta Exchange w lewym górnym rogu.
 3. Po wybraniu żądanej umowy możesz najpierw przeanalizować książkę zamówień, a następnie złożyć zamówienie. Aby złożyć zamówienie, oprócz określenia wielkości zlecenia i ceny limitu (tylko w przypadku zleceń z limitem), musisz również wybrać preferowaną dźwignię zamówienia. 

Zespół

Delta Exchange składa się z grupy wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych osób. Zespół założycielski ma silną pozycję na rynku instrumentów pochodnych ze względu na doświadczenie członków na stanowiskach kierowniczych w takich firmach, jak Citigroup i UBS. Współtworzyli również firmy, które były wspierane przez marki VC, takie jak Sequoia, i które obejmują miliony użytkowników. 

Co dalej? 

Delta Exchange działa już od ponad roku i utrzymuje i powiększa bazę klientów. Teraz chce wprowadzić nowe produkty, takie jak opcje i instrumenty pochodne na stopę procentową. Nowe produkty przyciągną więcej klientów i zwiększą wolumen obrotu na giełdzie.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector