Recenzja giełdy Crypto.com: szybka i bezpieczna platforma handlu kryptowalutami dla każdego

Crypto.com to giełda kryptowalut, która znajduje się w koszyku udanych wymian. Mają jedną z najpotężniejszych nazw domen w przestrzeni wymiany.

Jeśli chodzi o produkty i funkcje, crypto.com nie idzie na kompromisy. W branży istnieje mnóstwo giełd kryptowalut, ale Crypto.com oferuje swoim klientom wspaniałe korzyści, których inne platformy nie mają do zaoferowania.

Crypto.com wyłonił się z projektu MCO (kryptowaluta) uruchomionego w ramach pierwszej oferty monet (ICO) w 2017 r..

Z pomysłem wyprodukowania karty debetowej kryptowaluty i masowej adopcji kryptowalut, społeczność weszła w biznes wymiany kryptowalut.

W czwartym kwartale 2018 roku firma uruchomiła Crypto.com Coin (CRO), który jest rodzimym zasobem cyfrowym łańcucha blokowego Crypto.com Chain.

W następnym roku, w 2019, Crypto.com zaprezentowało swoją własną giełda kryptowalut wspierane przez CRO. Klient może uiścić swoje opłaty handlowe za pomocą tokena CRO i uzyskać pełny rabat od opłat.

Użytkownicy otrzymują również 20% odsetek rocznie w ujęciu dziennym, jeśli zdecydują się obstawiać tokeny CRO przez okres 180 dni.

Crypto.com twierdzi, że jest giełdą z dużą płynnością, niskimi opłatami i najlepszą realizacją na froncie platformy.

Przegląd funkcji Crypto.com

Jak wspomniano, giełda Crypto.com zapewnia ogromne korzyści użytkownikom, którzy dokonują transakcji za pomocą monety CRO.

Platforma Crypto.com ma przydatny zestaw funkcji, które są przydatne dla większości użytkowników. Ta giełda jest jednym z najlepszych wyborów dla osób potrzebujących prostej i bezproblemowej platformy kryptowalutowej.

To powiedziawszy, w porównaniu do firm o ugruntowanej pozycji, takich jak Binance i Kraken, platformie Crypto.com wciąż brakuje wyboru wymienionych par kryptowalut.

Obecnie giełda ma 29 zbywalnych par kryptowalut. Jeśli chodzi o ograniczenia rzeczy, Crypto.com nie ułatwia handlu lewarowanego.

Nie oferuje handlu kryptowalutami za waluty fiducjarne; umożliwia jednak handel monetami za pomocą Tether (USDT), który jest stosunkowo stabilnym aktywem.


Warto wspomnieć, że Crypto.com jest nadal jego wersją beta; w związku z tym oczekuje się, że będzie on znacznie lepszy w przestrzeni funkcji.

To powiedziawszy, modernizacje infrastruktury, które miały miejsce niedawno, obejmują:

 1. Zmodernizowany mechanizm dopasowywania i system zarządzania zamówieniami: To uaktualnienie zwiększy wydajność i przepustowość 10-krotnie.
 2. Zunifikowany REST i Websocket API: Aby umożliwić łatwość adaptacji na obu platformach.
 3. Websockets: Umożliwiłoby to użytkownikom utrzymywanie trwałego połączenia w celu składania zleceń i transakcji z transakcjami o wysokiej częstotliwości.
 4. Przeprojektowana architektura, bezpieczeństwo, poprawa skalowalności i opóźnień: Pozwól klientom handlować z potężnym, solidnym silnikiem ryzyka i wysoką dźwignią finansową.
 5. Dodanie wysokiej dostępności i odporności: To ulepszenie zwiększa stabilność i eliminuje pojedyncze punkty awarii każdego komponentu.

Crypto.com ExchangeCrypto.com Exchange

Syndykat – Obniżone ceny dzięki obstawianiu

Syndicate to wyjątkowa oferta na giełdzie Crypto.com. Jest to platforma do zbierania funduszy dla niektórych obiecujących kryptowalut, które są notowane na giełdzie Crypto.com. Posiadacze monet Crypto.com (CRO), którzy postawili na CRO, będą uprawnieni do otrzymania priorytetowego przydziału tokenów podczas aukcji ze zniżką.

Kwalifikowalność

Aby kwalifikować się i uczestniczyć w wydarzeniu Crypto.com Exchange Syndicate, użytkownik musi:

 1. Pomyślnie zakończ procedurę rejestracji na giełdzie Crypto.com.
 2. Postaw 10.000 CRO lub więcej na swoim koncie Crypto.com Exchange.
 3. Użyj monet CRO, aby zasubskrybować wydarzenie z listą tokenów ze zniżką w okresie subskrypcji.
 4. Bądź obywatelem otwartego rynku określonego w kampanii.

Ostateczna alokacja

Po wygaśnięciu okresu subskrypcji ostateczna alokacja i zwroty CRO (jeśli występują) są obliczane według następujących wzorów:

Formuła CRO

Zwrot CRO = CRP zadeklarowany przez użytkownika – (Ostateczna alokacja użytkownika X Token projektu: Token CRO)Gdzie,

Całkowita liczba subskrybowanych monet projektu to stosunek Łącznej kwoty CRO zadeklarowanej przez każdego Uczestnika i Ceny

Token projektu: CRO Rate to stała cena subskrypcji z 50% rabatem

Miękkie obstawianie – satysfakcjonujący system

Miękkie obstawianie to funkcja, dzięki której użytkownicy są nagradzani za zwykłe posiadanie zasobów cyfrowych w swoim portfelu.

Czy to BTC, LTC, ETH czy MCO; posiadacze otrzymują za to wynagrodzenie. Stakowanie miękkie różni się od typowego, ponieważ nie wymaga długoterminowego zaangażowania.

Jednak użytkownicy mogą uzyskać dodatkowe nagrody, jeśli aktywnie stawiają monety CRO.

Układanie żetonów CROStakowanie żetonów CRO

Ekosystem Crypto.com

Crypto.com znacznie się rozwinęło w ostatnich miesiącach. Posiada szeroką gamę produktów w swoim ekosystemie. Niektóre z imponujących to:

Aplikacja Crypto.com

Aplikacja Crypto.com jest prosta w obsłudze, posiada świetny interfejs użytkownika i bogate funkcje. Użytkownicy aplikacji mają możliwość zdeponowania ponad 20 różnych walut fiducjarnych, gdzie mogą również kupować i sprzedawać ponad 50 różnych kryptowalut.

Crypto Earn

Crypto.com daje użytkownikom możliwość zarabiania kryptowaluty na podstawie odsetek. Użytkownik, który zdeponuje i obstawi swoje tokeny, otrzyma do 8 procent odsetek rocznie. Zwróć uwagę, że depozyty Stablecoin mają wyższe oprocentowanie niż zwykłe depozyty, takie jak Bitcoin i Ethereum.

Crypto Pay

Jak sama nazwa wskazuje, Crypto Pay to funkcja, która umożliwia użytkownikom otrzymywanie rabatów w tokenie CRO za każdy dokonany przez nich zakup.

Karta MCO VISA

Karta MCO VISA to prawdopodobnie najbardziej pomocny produkt, jaki ma do zaoferowania Crypto.com. Jest to karta debetowa, która pozwala użytkownikom konwertować swoje kryptowaluty na fiat i wydawać je w ponad 40 milionach lokalizacji, w których obecnie akceptowane są karty VISA.

Finansowanie w Crypto.com Exchange

Wpłacanie środków na konto Crypto.com jest proste, proste i szybkie. Konto giełdowe można zasilić na kilka sposobów.

Zanim przejdziemy do różnych metod, oto szybka procedura zasilenia konta na giełdzie.

Przelej środki z aplikacji Crypto.com na giełdę: Zaloguj się do aplikacji Crypto.com. Na ekranie głównym postępuj zgodnie z kolejnością: Przelew → Wypłata → Crypto → Crypto.com Exchange. Wybierz kryptowalutę do przeniesienia, a wpłata zostanie dokonana natychmiastowo bez żadnych opłat.

Wpłata z innych portfeli: Zaloguj się do portalu internetowego Crypto.com Exchange, a następnie wybierz przycisk „Saldo” (w prawym górnym rogu).

Wybierz kryptowalutę do wpłaty i wybierz „Wpłać”. Sfinalizuj transakcję, używając adresu portfela lub kodu QR.

Depozyt giełdowy Crypto.comDepozyt giełdowy Crypto.com

Metody finansowania

metoda Kaucja Wycofać Czas przetwarzania
Karta debetowa Nie Nie
Karta kredytowa tak Nie Natychmiastowy
Przelew tak tak 5-7 dni roboczych
Portfel kryptowalut tak tak Natychmiastowy

Wycofanie

Wypłata na Crypto.com jest podobna do wpłaty środków na giełdę.

Kliknij tutaj wiedzieć, jak wypłacić środki z giełdy Crypto.com do aplikacji Crypto.com.

Kliknij tutaj wiedzieć, jak wypłacić środki z giełdy Crypto.com na zewnętrzny adres portfela.

Struktura opłat

Opłaty depozytowe i limity

Nie ma żadnych opłat ani limitów za finansowanie kryptowaluty na giełdzie Crypto.com.

Opłaty i limity za wypłatę

Wypłaty z giełdy Crypto.com to transakcja łańcuchowa polegająca na przesłaniu kryptowaluty na adres zewnętrzny (portfel lub giełda).

Ponieważ są to transakcje typu blockchain, wiążą się z tym pewne opłaty.

Poniżej znajduje się opłata za najpopularniejsze kryptowaluty w obrocie:

OpłatyOpłaty

Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat opłat i limitów, kliknij tutaj.

Plusy & Wady Crypto.com Exchange

Plusy

 • Rabat od opłaty transakcyjnej: Użytkownicy mogą skorzystać ze zniżki na opłatę transakcyjną, gdy stawiają CRO na giełdzie i wnoszą opłatę za pomocą CRO.
 • Oferta ekosystemów: Oprócz platformy wymiany, użytkownicy mogą korzystać z innych funkcji, takich jak aplikacja Crypto.com, Crypto Earn, Crypto Pay i MCO VISA Card.
 • Rabaty za pośrednictwem Syndykatu: Syndykat to funkcja, dzięki której użytkownicy otrzymują rabat w wysokości do 50%, gdy nowy zasób kryptograficzny jest notowany na giełdzie.
 • Solidne zabezpieczenia: Crypto.com przechowuje fundusze użytkowników bez łamania żadnego protokołu bezpieczeństwa. Po przeprowadzeniu audytu firma otrzymała certyfikaty zgodności PCI: DSS 3.2.1 (poziom 1) i ISO 27001: 2013, zapewniając dodatkową warstwę bezpieczeństwa.
 • Obsługa czatu na żywo: Pomoc na żywo w aplikacji jest pomocna, ponieważ daje użytkownikom możliwość skontaktowania się z zespołem pomocy w ciągu 5 minut.

Cons

 • Wyższa opłata za wypłatę: Opłata za wypłatę jest stosunkowo wysoka dla wszystkich kryptowalut.
 • Rozprzestrzenianie się handlu: Użytkownicy zgłosili, że spread jest zbyt wysoki w handlu. Dlatego zaleca się, aby handlowcy sprawdzali spready na innych giełdach przed wykonaniem transakcji, aby upewnić się, że uzyskują odpowiedni kurs.
 • Względnie nowa giełda z ograniczonym wyborem par: Crypto.com jest stosunkowo nową giełdą w porównaniu do giełd takich jak Coinbase i Binance, a zatem nie ma jeszcze udokumentowanych osiągnięć. Ponadto liczba par kryptograficznych dostępnych do handlu jest ograniczona. Mimo to oczekuje się, że w nadchodzących latach będzie się lepiej rozwijał.

Crypto.com Analytics

 • Zaręczyny
Całkowita liczba wizyt 1,79 miliona (+ 39,20%)
Średnia długość odwiedzin 05:07:03
Strony na odwiedziny 5
 • Szczegóły handlu
Maksymalna głośność 10 404 073 USD

1137,37 BTC

Tom ERV 10 404 073 USD
Dostępne waluty 13
Regulowany Nie
Rodzaj Scentralizowana wymiana
 • Statystyki mistrzowskie
Ranga Waluta Para Wolumen (24h) Tom (%)
1. Bitcoin BTC / USDT 3.710.694 $ 35,64%
2. Crypto.com CRO / BTC 2.221.256 USD 21,33%
3. Crypto.com CRO / USDT 1 630 995 $ 15,66%
4. Ethereum ETH / USDT 338 306 $ 3,25%
5. Marszczyć XRP / USDT 316.182 $ 3,04%

Czy Crypto.com Exchange Safe?

Wiadomo, że Crypto.com Exchange otrzymała jedne z najwyższych deklaracji bezpieczeństwa w przestrzeni kryptograficznej. Niewiele certyfikatów obejmuje Konsorcjum ds. Certyfikacji kryptowalut, ISO / IEC 27001: 2013, i PCI: DSS.

Ich deklaracja w połączeniu z certyfikacją polega na zapewnieniu swoim użytkownikom najwyższego stopnia bezpieczeństwa. Giełda Crypto.com twierdzi do swoich klientów, że środki są przechowywane w chłodni.

Twierdzi nawet, że oferuje zimny fundusz ubezpieczeniowy portfela w przypadku utraty środków. Co więcej, jeśli obywatele USA posiadają USD w Crypto.com, są ubezpieczeni do 250 000 USD przez FDIC.

Na froncie aplikacji mobilnej oferuje pełne uwierzytelnianie dwuskładnikowe za pomocą biometrii.

Wniosek

Crypto.com ma prawie wszystko na miejscu, aby być idealną giełdą kryptowalut zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych handlowców kryptowalut. Okazało się, że cały ekosystem jest fascynujący, ponieważ może zwiększyć wartość użytkowników giełdy Crypto.com. Dlatego zdecydowanie polecamy Ci tę wymianę. Poniżej możesz znaleźć niektóre z atrakcyjnych promocji, obniżek stawek i ofert Crypto.com.

 • Brak opłat transakcyjnych dla nowych użytkowników * przez pierwsze 90 dni.
 • 2% oprocentowanie depozytu bonusowego dla nowych użytkowników *, którzy zdeponują krypto w ciągu pierwszych 30 dni od pomyślnej rejestracji. Pamiętaj, że premia zostanie wypłacona w postaci tokenów CRO.
 • Do 50% zniżki na opłatę handlową na wszystkie transakcje dla istniejących użytkowników.

* Użytkownicy muszą ukończyć KYC na poziomie zaawansowanym, aby korzystać ze zwolnienia z opłaty transakcyjnej.

FAQs

1. W których stanach USA jest dostępna giełda Crypto.com?

Giełda Crypto.com jest dostępna we wszystkich 50 stanach Stanów Zjednoczonych Ameryki. Jednak karta MCO VISA nie jest dostępna na terytoriach USA.

2. Jakie rynki i pary kryptowalut są dostępne na giełdzie Crypto.com?

Rynki par handlowych
BTC ETH, XRP, LTC, MCO, CRO, EOS, XLM, ATOM, LINK, XTZ, BCH, ICX, VET, ADA
CRO ETH, XRP, LTC, MCO, EOS, XLM, USDC, ATOM, LINK, XTZ, BCH, ICX, VET, ADA
USDT BTC, ETH, XRP, LTC, MCO, CRO, EOS, XLM, USDC, ATOM, LINK, XTZ, BCH, VET, ICX, ADA

3. Jakie kryptowaluty są obsługiwane w portfelu Crypto.com?

Istnieje wiele kryptowalut obsługiwanych w portfelu Crypto.com.

Lista walut obejmuje BAT, BTC, CELR, CRO, DAI, ELF, ENJ, ETH, FET, GNT, HOT, KNC, LINK, LTC, MANA, MATIC, MCO, MKR, OMG, PAX, USDT, USDC, WTC , XLM, SRP i ZRX.

4. Czym różni się Crypto.com od innych giełd?

Pomimo tego, że jest młodą giełdą kryptowalut, Crypto.com okazała się silną konkurencją dla innych giełd.

Różnicując Crypto.com od innych, ta giełda oferuje cenne funkcje, takie jak obstawianie nagród, karty VISA i pożyczki kryptograficzne, a także ogromną listę narzędzi handlowych.

5. Czy Crypto.com kiedykolwiek zostało zhakowane?

Crypto.com działa w branży od nieco ponad roku i do tej pory nie zostało zhakowane w żaden sposób ani w żadnej formie.

Zastrzeżenie Przedstawione treści mogą zawierać osobistą opinię autora i podlegają warunkom rynkowym. Przeprowadź badanie rynku, zanim zainwestujesz w kryptowaluty. Autor lub publikacja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobistą stratę finansową.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector