Recenzja: Rynki Moneta ułatwiają inwestorom czerpanie korzyści z gwałtownego wzrostu zapasów / kryptowalut w 2020 roku

Spośród wszystkich rzeczy, których nie spodziewaliśmy się w 2020 roku, nagły wzrost cen akcji i rynków kryptowalut zajmuje pierwsze miejsce. Zaskakujące jest to, że rynki te rozkwitają jak nigdy dotąd, zwłaszcza gdy tysiące firm zaczęły walczyć z dziesiątkami milionów ludzi, którzy zostali bezrobotni z powodu pandemii. W tym artykule przyjrzyjmy się powodom, które przyczyniły się do tego wzrostu zarówno na rynkach akcji, jak i na rynkach kryptowalut, a także zobaczmy wkład nowych brokerów i giełd, takich jak Moneta Markets, w obsługę tego popytu. 

Analiza wzrostu giełdy     

Całkowicie niekorzystny dla obecnego scenariusza, rynek akcji był świadkiem wyniszczającego niedźwiedzia w pierwszym kwartale 2020 roku. Biliony zniknęły z giełdy w niecały miesiąc, a było to spowodowane początkiem pandemii Covid-19. Jednak rynek szybko się odbudował i stopniowo rozpoczął swoją zwyżkę aż do końca roku. 

Eksperci rynkowi przewidują, że nieoczekiwany wzrost giełdy wynika z oczekiwań ludzi co do scenariusza po pandemii. Wtedy szczepionki się wyczerpują, a gospodarka ponownie otwiera się na pełnych obrotach. Oczekiwanie to zaowocowało również rozbudzeniem zainteresowania nowych inwestorów rynkiem akcji. Według JMP Investment Bank w 2020 roku we wszystkich firmach maklerskich zarejestrowanych zostało ponad 10 milionów nowych rachunków.  

Mówiąc na ten sam temat, Michael Arone (główny strateg inwestycyjny, State Street Global Advisors) powiedział: „Jedną z rzeczy, które pandemia podkreśliła bardziej niż cokolwiek innego, jest to, że rynek akcji jest mechanizmem wybiegającym w przyszłość. To był slogan przez cały rok, kiedy inwestorzy wciąż drapali się po głowach, zastanawiając się, dlaczego giełda mogłaby osiągać tak dobre wyniki, podczas gdy gospodarka, rynek pracy i dochody stoją przed takimi wyzwaniami. Chodzi bardziej o przyszłe oczekiwania niż obecne warunki ”.  

Poniższy wykres wyjaśnia krótki okres niedźwiedzi i obecną hossę na giełdzie, na której możemy zobaczyć trzy z wielu akcji, które ogromnie wzrosły w 2020 r..  

Rynek kryptowalut

 Wyniki rynku kryptowalut w 2020 roku 

Kapitalizacja całego rynku kryptowalut na koniec 2020 roku przekroczyła jeden bilion dolarów. Z perspektywy czasu na początku roku było to zaledwie 190 miliardów. To wzrost o ponad 400% w ciągu roku. Eksperci od kryptowalut zasugerowali, że rok 2020 zapewnił idealne środowisko do rozwoju kryptowalut. 

Ponieważ tradycyjne aktywa poniosły poważne straty z powodu pandemii, w 2020 r. Akceptacja kryptowalut rosła. Wartość Bitcoina również wzrosła z około 4 tys. USD w marcu do ok. 28 tys. USD w grudniu, ponieważ inwestorzy instytucjonalni i globalne firmy kontynuowały. kupować i przechowywać tę kryptowalutę. 

Na poniższym wykresie cenowym widzimy ogromny wzrost niektórych z najlepszych kryptowalut.  

Co powinieneś wiedzieć o rynkach Moneta?

Moneta Markets została założona w 2019 roku z siedzibą w George Town na Kajmanach. Mając Vantage International Group Ltd jako spółkę macierzystą, ten broker odziedziczył wiarygodność i niezawodność. Moneta Markets posiada obecnie licencje w ramach CIMA (Cayman Islands Monetary Authority), regulatora trzeciego poziomu. Jednak firma macierzysta tego brokera jest obecna na rynku od dziesięciu lat i posiada licencje z najwyższymi organami regulacyjnymi na całym świecie.

Użytkownicy Moneta Markets mogą spekulować i handlować różnymi rynkami finansowymi, takimi jak Forex, towary, indeksy, akcje, a nawet kryptowaluty. W sumie za pośrednictwem tego brokera można uzyskać dostęp do ponad 300 klas aktywów w postaci kontraktów CFD. Ten broker oferuje swoją internetową platformę handlową, za pomocą której można składać zlecenia bez wsparcia jakiegokolwiek rozwiązania strony trzeciej. Sprzedawcy smartfonów mogą również pobrać aplikację Moneta Markets ze strony Sklep Play i Sklep z aplikacjami.   


Powody, dla których warto rozważyć rynki Moneta 

Wiarygodność – Jak wspomniano, Moneta Markets jest znakiem towarowym grupy firm Vantage, które są właścicielami najbardziej wiarygodnego brokera VantageFX. Ten broker ma swoje licencje u najlepszych regulatorów w Wielkiej Brytanii & Australia – FCA & ASIC, odpowiednio. Ogólnie rzecz biorąc, ta grupa ma ponad 70 000 aktywnych rachunków klientów na całym świecie ze średnim miesięcznym obrotem ~ 100 miliardów dolarów. To wyjaśnia wiarygodność brokera Moneta Markets. 

Zastrzeżona internetowa platforma handlowa – Dzięki tej platformie użytkownicy Moneta Market mogą handlować różnymi rynkami online bez pobierania żadnego potężnego oprogramowania. USP tej platformy polega na jej funkcjonalności. Handlowcy mogą zarządzać swoimi kontami, wchodzić / wychodzić z transakcji, składać wnioski o wpłatę / wypłatę za pomocą kilku prostych kliknięć, bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego. Handlowcy techniczni mogą korzystać z różnych typów wykresów, wbudowanych wskaźników, różnych narzędzi do tworzenia wykresów itp. 

Bezpieczeństwo – Wszystkie depozyty klientów tego brokera są bezpiecznie przechowywane w National Australia Bank (NAB), jednym z największych banków. Te depozyty są oddzielane od funduszy firmy, aby uniknąć niewłaściwego wykorzystania. Ponadto stosowane są wszystkie branżowe praktyki bezpieczeństwa, takie jak szyfrowanie SSL i uwierzytelnianie dwuskładnikowe.   

Handel marżą – Użytkownicy mogą handlować dźwignią finansową wszystkimi dostępnymi klasami aktywów, ale z różnymi wielokrotnościami dźwigni. Sprawdź poniższą infografikę, aby uzyskać więcej informacji. 

Łatwość użytkowania – Moneta Markets jest stosunkowo łatwa w nawigacji w prawie wszystkich aspektach. Otwarcie konta u tego brokera nie zajmuje więcej niż kilka minut. Istnieje wiele sposobów na zasilenie konta za pomocą łatwych opcji wpłat, takich jak Fasapay, Sticpay i JCB, wraz z tradycyjnymi opcjami finansowania, takimi jak przelew bankowy, kredyt & karta debetowa itp. Użytkownicy mogą również dokonywać wpłat za pomocą Bitcoin. Interfejs użytkownika & UX platformy handlu internetowego jest dość proste i wystarczająco proste, aby początkujący inwestorzy mogli się nauczyć i opanować handel.      

Bonus od depozytu – Wszyscy użytkownicy Moneta Market z depozytami w wysokości 500 $ i więcej kwalifikują się do 50% bonusu od depozytu. Prawie nie ma brokerów / giełd, którzy oferują tego rodzaju bonusy od depozytu, będąc regulowanymi przez brokerów najwyższego poziomu. 

Zasoby edukacyjne – Uważamy, że zasoby edukacyjne i badawcze oferowane przez tego brokera są bardzo interesujące. Funkcje takie jak Telewizja Moneta i Mistrzowie rynku pomóc inwestorom w zdobyciu najnowszych wiadomości rynkowych i różnych technik handlowych. Z pomocą Duplitrade, użytkownicy mogą kopiować transakcje od najlepszych handlowców w branży. Istnieje również mnóstwo edukacyjnych filmów wideo poświęconych głębokiemu handlowi, z których mogą korzystać użytkownicy.

To kończy naszą dyskusję o tym, jak kryptowaluty i akcje rosły w 2020 roku oraz czego można się spodziewać po nowym, ale szybko rozwijającym się uczestniku rynku, Moneta Markets. 

Zastrzeżenie Przedstawione treści mogą zawierać osobistą opinię autora i podlegają warunkom rynkowym. Przeprowadź badanie rynku, zanim zainwestujesz w kryptowaluty. Autor lub publikacja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobistą stratę finansową.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map