StormGain.Com: Odblokowanie przyjaznego dla użytkownika handlu marżami z mnożnikiem do 200X

W przeglądzie projektu z tego tygodnia skupiamy się na jednej z najszybciej rozwijających się giełd kryptowalut, StormGain, która zapewnia handlowcom mnożniki na najwyższym poziomie w branży, płynność, konkurencyjne opłaty i przyjazną dla użytkownika platformę.

Zainteresowanie handlem kryptowalutami rośnie w miarę wzrostu regulacji, rozwoju i świadomości na rzecz projektów kryptograficznych na całym świecie. Prowadzi to do zamieszania wśród giełd w celu zdobycia tych nowych klientów i utrzymania ich na giełdzie. Jednym z kluczowych elementów w handlu kryptograficznym jest marża, która jest głównym punktem sprzedaży dla wiodących w branży.

Handel z dźwignią na niektórych giełdach jest zbyt drogi lub zbyt skomplikowany w użyciu lub giełda nie jest wystarczająco płynna. Co więcej, dzikie wahania cen są rosnącą katastrofą dla transakcji użytkowników, powodując masowe likwidacje na platformach wymiany kryptowalut z dźwignią..

Wyzwania w dziedzinie handlu kryptowalutami

Jednak na przestrzeni lat sektor handlu kryptowalutami zmagał się (i nadal) mierzy się z tymi i innymi wyzwaniami, które StormGain ma na celu rozwiązać. StormGain wyróżnia się spośród większości giełd oferujących użytkownikom unikalne funkcje poprawiające wrażenia użytkownika na swojej platformie. Niskie opłaty, przyjazny dla użytkownika interfejs handlowy, najlepsze lewarowanie i szerokie możliwości zakupu kryptowalut to tylko niektóre z przewag konkurencyjnych oferowanych przez giełdę.

W tym artykule zajmiemy się unikalnymi możliwościami i funkcjami StormGain, tym, jak kupować, sprzedawać i handlować kryptowalutami na giełdzie oraz jak najlepiej wykorzystać platformę o wysokim poziomie dźwigni.

StormGain.com: Potęga handlu lewarowanego

Według oficjalnej strony internetowej, StormGain to wygodna platforma do handlu kryptowalutami, która obsługuje ponad 120 000 użytkowników i jest dostępna w ponad 100 krajach. Giełda rozpoczęła się w lipcu 2019 roku i jest prowadzona przez CEO i Chief Operating Officer w XCOEX, Alex Althausen.

Giełda oferuje handel, kupno, sprzedaż i przechowywanie najlepszych par kryptowalut, w tym Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH), XRP i Tether (USDT).

Co ważniejsze, giełda oferuje wysoce płynną wymianę i wysoką w branży dźwignię z mnożnikiem do 200x.

Dźwignia finansowa to zdolność do handlu dużą pozycją przy niewielkim kapitale handlowym. Na przykład mnożnik 200x na kapitale handlowym 1000 USD pozwala na obrót w wysokości 200 000 USD, zwiększając marże zysku.

Zapamiętaj: Handel z wysoką dźwignią jest bardzo ryzykowny. Zachowaj ostrożność, mając do czynienia z transakcjami o dużej dźwigni finansowej.

Co więcej jest oferowane?

·     Wpłaty i wypłaty Fiat

Wymiana StormGain pozwala na wpłaty do 20000 USD przy minimalnym zestawie 50 USD. Prowizja od depozytów fiducjarnych wynosi 5%, a wypłaty kryptowalut na poziomie 0,1%.


·     Wiele opcji zakupu fiat

Platforma umożliwia użytkownikom kupowanie kryptowaluty bezpośrednio przy użyciu waluty fiducjarnej za pomocą kart debetowych VISA i MasterCard oraz Simplex, dostawcy usług płatniczych. Ponadto StormGain oferuje do 15% rabatów przy każdym depozycie, a także oferuje prowizje od usług handlu i wymiany.

·     Konkurencyjne opłaty

Opłaty na giełdzie wahają się od 0,095% do 0,25% na każdej dokonanej wymianie w zależności od wybranych par kryptowalut.

Silna przewaga konkurencyjna

Wraz z napływem giełd kryptowalut oferujących transakcje z depozytem zabezpieczającym i związanymi z tym wyzwaniami (wyjaśnionymi powyżej), platforma StormGain została zbudowana z myślą o rozwiązywaniu tych problemów. Oto niektóre z konkurencyjnych funkcji oferowanych przez giełdę.

Wysoka dźwignia finansowa

Jak wspomniano wcześniej, giełda oferuje konkurencyjne w branży mnożniki, aby zwiększyć zwroty użytkowników z ich transakcji. Minimalna kwota transakcji wynosi tylko 10 USDT (lub jej równowartość), co umożliwia klientom detalicznym zajmowanie większych pozycji.

10% odsetek

Na oficjalnej stronie StormGain obiecuje roczne 10% odsetek od zasobów kryptowalut, dzięki czemu giełda jest jedną z najlepszych platform w tym aspekcie.

Szybka i bezproblemowa rejestracja

Rosnąca liczba inwestorów detalicznych i instytucjonalnych wchodzących w przestrzeń kryptowalut to mile widziany widok. Ponadto zgodność z KYC staje się powszechną cechą scentralizowanych platform kryptograficznych, co jest dobrą rzeczą dla branży. Jednak giełdy tracą klientów, odrzucając ich, jeśli nie spełniasz w pełni wymagań.

StormGain omija złożone wymagania, a użytkownicy potrzebują tylko połączenia internetowego, adresu e-mail i depozytu w wysokości 50 USDT, aby otworzyć konto.

Jak zarejestrować się na StormGain.com

  1. Idź do urzędnika StormGain.com stronie internetowej.
  2. Kliknij przycisk „Zarejestruj się” w prawym górnym rogu i wprowadź swój adres e-mail lub numer telefonu i hasło, aby zabezpieczyć konto.
  3. Poczekaj na wiadomość potwierdzającą z giełdy. Postępuj zgodnie z podanymi instrukcjami.
  4. Wpłać swoje środki (fiat lub krypto) i zacznij czerpać korzyści, jakie oferuje aplikacja handlowa StormGain.
  5. Możesz również polecić znajomym i otrzymać bonus: https://stormgain.com/refer-a-friend

>>Dowiedz się więcej na temat „Jak kupić Crypto na StormGain.com” Wymieniać się.

Handel na rachunku demo

Jeśli jesteś uczniem w tej dziedzinie, giełda oferuje konto demo doładowane do 50000 wirtualnych tokenów USDT, aby pomóc użytkownikowi rozpocząć przygodę handlową bez ryzyka.

Chcemy więcej…

Partnerstwo z Newcastle

StormGain szybko zyskuje trwałe uznanie dzięki giełdzie, która jest teraz reklamowana w angielskiej Premier League (EPL) po uzyskaniu partnerstwa w rękawie z czterokrotnymi mistrzami ligi, Newcastle United FC.

Program lojalnościowy

Czy jesteś pełnoetatowym przedsiębiorcą i chciałbyś otrzymać jakieś nagrody za przeprowadzanie codziennych transakcji? StormGain oferuje swoim najlepszym handlowcom do 20% prowizji w ich „Programie lojalnościowym”.

Program składa się z pięciu warstw; Korzyści Standard, Gold, Platinum, Diamond i VIP. (Patrz tabela powyżej).

Często zadawane pytania (FAQ)

  • Czy mogę handlować na StormGain za pomocą mojego telefonu lub tabletu?

Tak. StormGain jest dostępny w sklepie z aplikacjami mobilnymi na iOS oraz w Sklepie Play na Androida.

  • Ile dźwigni finansowej mogę uzyskać?

Wymiana umożliwia szereg opcji od wielokrotności 50x do 200x.

Wniosek

Gdy świat kryptowalut przekształca się w aktywa przyjęte na całym świecie, giełdy, takie jak StormGain.com, przodują w tworzeniu łatwiejszych platform i usług handlowych. Firma oferuje swoim użytkownikom zaawansowany system transakcyjny, w tym zlecenia z limitem i sygnały handlowe oparte na sztucznej inteligencji.

Wyzwaniem, przed którym stoi giełda, jest jej młody charakter w tej dziedzinie, ale przy większym uruchomieniu dwa lata wcześniej, giełda daje wiele obietnic dla użytkowników..

Zastrzeżenie Przedstawione treści mogą zawierać osobistą opinię autora i podlegają warunkom rynkowym. Przeprowadź badanie rynku, zanim zainwestujesz w kryptowaluty. Autor lub publikacja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobistą stratę finansową.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector