Wymiana AAX: Handluj kryptowalutami Spot i kontraktami futures efektywnie w ruchu!

Handluj w ruchu, w każdej chwili dzięki światowej klasy silnikowi dopasowującemu

Świat kryptowalut szybko się rozwija, a wraz z nim pojawia się konkurencyjne tło dostawców usług płatniczych kryptowalut, oferujących unikalne usługi, aby zachęcić użytkowników do korzystania z ich platform. Giełdy kryptowalut są w centrum świadczenia tych usług, dlatego znalezienie dobrej wymiany może ułatwić podróż po krypto.

Ten artykuł dotyczy jednej z giełd powstańczych, Wymiana AAX, dążąc do zapewnienia swoim użytkownikom najlepszej platformy do wpłat, wypłat i handlu szeroką gamą kryptowalut. Koncentrujemy się na unikalnych funkcjach handlowych AAX, opłatach na platformie i światowej klasy silniku dopasowującym, który poprawia wrażenia użytkownika z kontraktów futures i spot. AAX oferuje również szeroką gamę fid-to-crypto na rampach i zjazdach za pośrednictwem swojej platformy over-the-counter (OTC) oraz we współpracy z wyspecjalizowanymi dostawcami płatności.

Ale najpierw zapoznajmy się z krótką historią AAX Exchange i rolą, jaką ma ona odgrywać w handlu aktywami kryptograficznymi.

Historia AAX

Atomic Asset Exchange, w skrócie AAX, to giełda kryptowalut z siedzibą w Hongkongu uruchomiona w 2019 roku po 19 miesiącach testów i rozwoju. Giełda zarejestrowana na Malcie oferuje swoim klientom detalicznym i instytucjonalnym platformę „klasy instytucjonalnej” do handlu kontraktami terminowymi na kryptowaluty, cenami spot i transakcjami peer to peer OTC..

Technologia LSEG

Giełda stała się pierwszą giełdą kryptowalut, która wykorzystywała Millennium Exchange ™, sprawdzony w bitwach silnik dopasowujący stworzony przez LSEG Technology, dostawcę rozwiązań technologicznych London Stock Exchange Group.

„Niskie opóźnienia, odporność i skalowalny mechanizm dopasowywania Millennium Exchange zapewnia wiodącą na rynku wydajność i niezawodność”. – AAX staje się pierwszą giełdą kryptowalut korzystać z technologii LSEG

AAX zintegrował platformę LSEG, z której korzysta kilka czołowych światowych giełd, takich jak London Stock Exchange, Borsa Italiana, Johannesburg Stock Exchange i Singapore Exchange, aby zaoferować niezawodną i szybką platformę handlową.

Token AAB

AAB to natywny token giełdy AAX oferujący wewnętrzne nagrody systemowe, w tym 20% rabatu na opłatę handlową. W sumie wyemitowano 50 milionów tokenów AAB, z czego 20% jest dostępnych publicznie. Podobnie jak Binance BNB, giełda spala tokeny, aby zmniejszyć ich podaż (chociaż AAX robi to codziennie).

Giełda wykorzystuje 100% swoich przychodów z kontraktów futures na zakup AAB z rynku i spalanie tokenów każdego dnia. Giełda będzie powtarzać ten proces, aż 50% całkowitej podaży AAB zostanie spalone.

AAX: OTC, Futures i Spot Trading

Jak wspomniano powyżej, inwestorzy mogą korzystać z szerokiego spektrum kupowania i sprzedawania najlepszych kryptowalut, w tym Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Tron, XRP i coraz większej liczby specjalistycznych tokenów narzędziowych, w tym Kyber, 0x, LINK, BAT i nie tylko.

Handluj w biegu!

Giełda AAX zapewnia wygodę handlu w dowolnym miejscu i czasie dzięki światowej klasy silnikowi dopasowującemu Millennium Exchange i jest dostępna na telefony komórkowe w sklepach z aplikacjami iOS i Android. AAX obsługuje również systemy API, aw przyszłości będzie w stanie oferować łączność FIX także dla klientów instytucjonalnych.

Bezpieczeństwo funduszy jest na najwyższym poziomie dzięki wielowarstwowym systemom bezpieczeństwa, solidnemu nadzorowi i w pełni audytowanym systemom. Giełda jest również zgodna z Cryptocurrency Security Standard (CCSS).

Aby chronić swoje rynki przed manipulacją, utrzymywać czyste pule płynności i zapewnić, że platforma jest wolna od złych aktorów, AAX współpracuje z Solidus Labs, Elliptic i Refinitiv, odpowiednio w zakresie nadzoru rynku, monitorowania i kontroli globalnego ryzyka..

Opłaty, wpłaty i wypłaty

Opłaty handlowe

Podobnie jak w przypadku każdej innej giełdy kryptowalut, opłaty transakcyjne są oferowane na poziomach, które wspierają handel z wysoką częstotliwością na giełdzie. Opłaty za transakcje kasowe wahają się od 0,01% do 0,06% dla twórców i 0,01% do 0,1% dla takera.

Opłata za handel kontraktami futures jest ustalona zarówno dla animatorów rynku, jak i takersów i wynosi standardowo 0,02%.

Wypłaty i depozyty

Nie ma żadnych opłat za wszelkie depozyty kryptograficzne lub fiducjarne, a także transfery na platformie. Giełda pobiera jednak opłaty za wypłatę, które są bardzo konkurencyjne w porównaniu do innych czołowych giełd, takich jak Binance. Istnieje minimalny limit wypłat dla każdego krypto (0,001 dla BTC i 0,02 dla ETH), a opłaty za wypłatę również różnią się w zależności od aktywa – 0,0004 BTC dla wypłat bitcoinów i 0,003 ETH dla wypłat w eterze.

Na początku giełda AAX akceptowała tylko depozyty i wypłaty kryptowalut, ale ostatnio współpracował z EPay, Coinify, Mercuryo i inne, aby umożliwić wpłaty i wypłaty w ponad 20 różnych walutach fiducjarnych.

Dodatki

Konkursy handlowe

Giełda okresowo organizuje konkursy dotyczące depozytów i handlu, aby nagrodzić zaangażowanie użytkowników. Od 13 lipca 2020 r. Do 7 sierpnia na giełdzie będzie prowadzona promocja nagradzająca pierwszych 500 klientów, którzy zdeponują co najmniej 200 USD dziennie, nagrodą w wysokości 10 USDT.

Giełda oferuje również użytkownikom szansę na wspólne wygranie do 20 BTC we wspólnej puli nagród. możesz się zarejestrować tutaj przed 24 lipca.

Plemię AAX

AAX oferuje również program partnerski, AAX Tribe, który oferuje do 40% prowizji i 10% prowizji drugiego poziomu. Istnieje sześć poziomów programu partnerskiego Sage, Guru, Chief, Ruler, Conqueror i Monarch.

Inicjatywa dochodu pasywnego AAB Plus

Giełda uruchomiła swój token AAB, podobny do natywnego token BNB Binance, który zapewnia użytkownikom możliwość zarabiania pasywnego. Dzięki inicjatywie AAB Plus użytkownicy mogą przechowywać swoje tokeny w skarbcu AAX, obiecując roczną stopę zwrotu w wysokości 4,50%. Stawka jest generowana według minuty, a użytkownicy mogą w dowolnym momencie wypłacić kwotę ze skarbca bez żadnych opłat. Ponadto AAB Plus działa w taki sposób, że jeśli cena AAB spadnie w stosunku do USDT, względny zwrot będzie większy. Jeśli jednak wartość AAB wzrośnie, użytkownicy będą zadowoleni, wiedząc, że wypłacona kwota nie zostanie obniżona.

Minimalna wartość depozytu w skarbcu AAX wynosi 100 AAB+.

Widok handlu

AAX zawiera również zintegrowany interfejs Trading View zapewniający szeroką gamę wykresów, grafik i instrumentów do przeprowadzania analizy technicznej na giełdzie bezpośrednio, bez przełączania.

Na AAX Crypto Trading Dojo, który można znaleźć w AAX Academy, użytkownicy mogą dowiedzieć się, jak najlepiej korzystać z aplikacji AAX, w tym wszystkich narzędzi do tworzenia wykresów. Dojo ponadto uczy traderów, jak używać wskaźników technicznych i analiz, aby doskonalić swój handel.

Wniosek

Ponieważ branża wymiany kryptowalut nagrzewa się z powodu coraz większej liczby sprzedawców detalicznych wchodzących na rynek, AAX świadczy wysokiej jakości usługi, które kwestionują status quo.

Jedną z najlepszych cech platformy jest interfejs użytkownika i doświadczenie. Giełda zastosowała wiodącą w branży platformę, która ułatwia przełączanie między kontami futures, OTC, spot i bezpośrednimi zakupami, zapewniając użytkownikom bezproblemową obsługę transakcji.

FAQs

  • Co oznacza AAX Exchange?

AAX to skrót od Atomic Asset Exchange.

  • Jakie usługi oferuje AAX?

Jak wspomniano powyżej, AAX oferuje użytkownikom platformę do handlu kontraktami terminowymi i cenami spot. Giełda oferuje również punkt handlu OTC peer-to-peer.

  • Czy mogę połączyć moje konto bankowe z AAX?

Tak, do konta osobistego można dodać różne metody płatności, w tym bankowe, ale także PayPal, AliPay i inne metody. Za pośrednictwem OTC AAX użytkownicy mogą następnie przystąpić do kupowania i sprzedawania kryptowalut w zamian za USD, HKD, CNY.

  • Czy AAX Exchange akceptuje depozyty fiducjarne?

Tak. Obecnie giełda AAX oferuje platformy typu fiat-to-crypto na rampach i poza nimi obsługujące więcej niż 20 walut lokalnych.

  • Jakie są opłaty za depozyt w systemie AAX?

Przelewy bankowe fiat (Hongkong i SEPA) nie są obciążane opłatą depozytową, ale depozyt w e-walucie podlega opłacie w wysokości 5%.

Zastrzeżenie Przedstawione treści mogą zawierać osobistą opinię autora i podlegają warunkom rynkowym. Przeprowadź badanie rynku, zanim zainwestujesz w kryptowaluty. Autor lub publikacja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobistą stratę finansową.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me