Zdywersyfikuj swoje portfolio dzięki platformie opartej na sztucznej inteligencji – WorldMarkets!

World Markets, wiodąca platforma handlowa, jest liderem w branży dzięki platformie inwestycyjnej opartej na sztucznej inteligencji. Dzięki unikalnej funkcji o nazwie „Zarządzana sztuczna inteligencja obsługiwana przez handlowców” łączy w sobie zarówno zaawansowaną technologię AI, jak i eksperta-analityka.

W ciągu ostatnich kilku dekad postęp technologiczny zrewolucjonizował sposób, w jaki żyjemy i prowadzimy interesy. Pomyśl o wzbogacających życie inteligentnych technologiach, które sprawiają, że życie w naszych domach jest błogie. Dzisiejszy superszybki internet poprawił jakość życia, a sztuczna inteligencja (AI) wpływa na prawie każdą branżę.

Wpływ sztucznej inteligencji na handel poprawił niezawodność i wydajność branży finansowej. Ułatwiło to teren inwestycyjny zarówno doświadczonym, jak i przyszłym inwestorom. W rezultacie coraz więcej firm brokerskich, w tym World Markets, przyjmuje technologię do wykonywania wszystkich transakcji rynkowych.  

Przegląd rynków światowych

Rynki światowe, wiodąca platforma handlowa, jest liderem w branży dzięki platformie inwestycyjnej opartej na sztucznej inteligencji. Posiada unikalną funkcję o nazwie „Konta handlowe zarządzane przez tradera za pomocą sztucznej inteligencji”, która łączy w sobie zarówno zaawansowaną technologię AI, jak i eksperta analityka.

 To połączenie inteligencji ludzkiej i maszynowej zapewniło, że platforma generuje dodatnie zwroty z inwestycji niezależnie od warunków rynkowych. 

Jak rozpocząć handel na kontach zarządzanych przez AI World Market?

Pomimo złożoności technologii AI, platforma zapewnia dość łatwą w nawigacji platformę, która nie wymaga żadnej wcześniejszej wiedzy. Oto przewodnik dotyczący tworzenia konta;

 • Po wejściu na stronę kliknij przycisk logowania w prawym górnym rogu.

Podpisz umowę cyfrową, która da platformie dostęp do funkcji handlowej Twojego konta.

 • Wpłać środki na swoje konto za pośrednictwem różnych dostępnych globalnych dostawców płatności.
 • Aktywuj swoje konto i zaczekaj 24 godziny na rozpoczęcie handlu

Ile to będzie kosztować?

Oprócz innowacyjnych funkcji technologicznych, które wprowadził World Markets, aby zapewnić inwestorom ochronę przed utratą inwestycji, platforma oferuje najbardziej konkurencyjną strukturę cenową. Na początek większość dostawców usług zarządzanych kont pobiera 30% i więcej. Oto, ile zapłacisz na światowych rynkach;

 • 20% opłaty za wyniki w przypadku standardowych kont i 1% rocznej opłaty za zarządzanie. (pozostaniesz z 80% zyskiem)
 • 10% opłaty za wyniki dla kont Gold Premier i 0,5% rocznej opłaty za zarządzanie (pozostaniesz z 90% zysku netto.

Przypadki nadużyć w zarządzaniu kontem sprawiły, że klienci sceptycznie podchodzą do inwestowania w takie usługi. Worldmarkets.com ma różne funkcje, które zapewniają, że fundusze inwestorów są nienaruszone.

 • Brak opłat z góry na rachunkach na rynkach światowych
 • Brak marż i rabatów naliczanych od spreadów
 • Platforma działa na znaku wysokiego poziomu; rachunki podlegają jedynie opłatom za zyski netto

Bezpieczeństwo kont AI na rynkach światowych


Pierwszą troską każdego inwestora jest bezpieczeństwo inwestycji przed rozważeniem zysków. World Markets zintegrował najbardziej zaawansowane procedury zarządzania ryzykiem, które analizują ryzyko przed wykonaniem każdej transakcji.

Co więcej, platforma wykorzystuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe i szyfrowanie na poziomie wojskowym, które zabezpiecza konta inwestorów przed nieautoryzowanym dostępem.

Ponieważ platforma zawiera duże ilości funduszy inwestorów, wszystkie są przekazywane do różnych banków i dostawców płynności pierwszego poziomu, aby zapewnić dodatkową warstwę bezpieczeństwa na wszystkich frontach. 

I nie martw się, że osoba wewnętrzna może manipulować operacjami handlowymi na Twoim koncie. Członkowie World Markets mają dostęp do funkcji „tylko handel”. Oznacza to, że jesteś jedyną osobą, która ma klucze do wypłaty i inne wrażliwe funkcje konta.

Więcej usług oferowanych na platformie World Markets

 Przed rozszerzeniem swoich usług o usługi rachunków handlowych zarządzanych przez sztuczną inteligencję, World Markets działa od 2003 roku jako sprzedawca metali szlachetnych. Od tego czasu uwzględnili inne możliwości handlu online, takie jak akcje, forex, towary, indeksy i kryptowaluty.

Jedną z rzeczy, która wcześnie przyciągnie twoją uwagę, jest to, że rynki światowe działają jako wprowadzacze większości swoich produktów, a nie sami główni brokerzy. Ich firmy partnerskie to Bitmex, UFX i HYCM, z których wszystkie działają od ponad 3 dekad, co zwiększa poziom zaufania do światowych rynków jako marki. Niektóre z funkcji, które sprawiają, że ta platforma jest popularna, obejmują;

 • Platforma handlowa
 • Egzotyczne metale
 • Program partnerski

Platforma handlowa

Platforma daje inwestorom możliwość wyboru między wieloma platformami transakcyjnymi.

 • Wewnętrzny MGL Copy Trader (do handlu na kontach zarządzanych przez AI)
 • MetaTrader 4 & MetaTrader 5 (konta do samodzielnego handlu i konto do handlu kryptowalutami)

Są to obecnie najbardziej zaawansowane platformy handlowe. Każdy z nich jest kompatybilny z dowolną przeglądarką internetową, urządzeniem Mac i Windows. Nie musisz utknąć na swoim laptopie, aby wykonać niektóre transakcje. Możesz łatwo uzyskać dostęp do swojego konta handlowego przez telefon komórkowy. Musisz tylko zainstalować aplikację handlową dostępną w App Store lub Google Play.

Egzotyczne metale

Wielu traderów rozpoznaje rynki światowe jako platformę handlarzy metalami egzotycznymi, głównie ze złota i srebra. Platforma umożliwia jednak handlowcom bezpieczny dostęp do innych rynków metali, co pozwala im identyfikować nowe możliwości i zdywersyfikować swój portfel. Takie metale obejmują;

 • Platyna
 • Paladium
 • Ruten
 • Iridium

Programy partnerskie

Jeśli masz znajomych, możesz zaprosić ich przez platformę do handlu, World Market hojnie Cię wynagrodzi. Za każde udane skierowanie otrzymasz 50% wszystkich opłat pobranych z nowych transakcji użytkownika. Ale oto kicker, jeśli uda ci się zdobyć 10 udanych poleceń, otrzymasz 1 uncję kredytu Suisse Gold Bar. 

Obsługa klienta

Platforma szczyci się solidnym zespołem obsługi klienta, który jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok. Klienci mogą kontaktować się przez e-mail, formularz zgłoszeniowy lub telefon. Pamiętaj, że platforma jest dostępna w 43 krajach na całym świecie i mają numery telefonów dla każdego kraju.

Plusy

 • Wysoki poziom dywersyfikacji, który daje inwestorom przewagę
 • Obsługuje różne opcje płatności 
 • Lider w branży handlu kruszcami
 • Współpracuje z czołowymi światowymi firmami finansowymi, takimi jak Barchat, HYCM, Trading View, DX. Exchange i BitMix 
 • Firma posiada kilka nagród i wyróżnień przyznawanych przez najlepsze na świecie agencje finansowe

Cons

 • Handel AI nie ma jeszcze dostępnej aplikacji ani aplikacji mobilnej na Androida
 • Nie obsługuje wypłat ani wpłat kartą kredytową
 • Brak dostępnych kont demo 

Wniosek

Rynki światowe ugruntowała swoją pozycję wiarygodnego brokera w branży. Od momentu powstania w 2003 r. Firma wyróżnia się spośród konkurentów swoimi doskonałymi usługami we wszystkich transakcjach rynkowych. Niedawne włączenie kont zarządzanych przez IA i zautomatyzowanych systemów transakcyjnych to przełom.

Zastrzeżenie Przedstawione treści mogą zawierać osobistą opinię autora i podlegają warunkom rynkowym. Przeprowadź badanie rynku, zanim zainwestujesz w kryptowaluty. Autor lub publikacja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobistą stratę finansową.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector