BDAM rozpoczyna rok 2020 dzięki strategicznemu partnerstwu Zapaygo, umożliwiając użytkownikom dostęp do ponad 900 000 sklepów, restauracji, hoteli i lokali

Reklama Phemex

BDAM rozpoczyna rok 2020 dzięki strategicznemu partnerstwu Zapaygo, umożliwiając użytkownikom dostęp do ponad 900 000 sklepów, restauracji, hoteli i lokali.

Branża kryptowalut i blockchain odnotowuje wzrost w niespotykanym dotąd tempie w skali globalnej. Rozwój technologii blockchain, tokenizacji i zdecentralizowanej technologii uwolnił nowy rodzaj aplikacji, witryn i usług nie tylko w przestrzeni fintech, ale we wszystkich głównych branżach, w tym między innymi w bankowości, branży łańcucha dostaw, branży medycznej itp. w krajach rozwiniętych projekty kryptograficzne, takie jak Bitcoin, są uważane za towary, w krajach dotkniętych kryzysem ekonomicznym, takich jak Wenezuela i Iran, te wirtualne waluty są używane jako środek płatniczy i przechowywania wartości.

Dopuszczalność jest nadal poważnym problemem

Jednak pomimo dobrze prosperującej kapitalizacji rynkowej branża ta wciąż boryka się z masową adopcją. Głównym powodem jest to, że proces zakupu wiąże się z dużą liczbą pośredników, co skutkuje ogromnymi opłatami stron trzecich i powoduje opóźnienia nawet do dni. Podobnie, likwidacja aktywów kryptograficznych jest również czasochłonnym procesem, który może skutkować otrzymaniem przez beneficjenta kwoty mniejszej niż kwota wysłana w momencie transakcji z powodu opłat i potrąceń stron trzecich. Inną kwestią jest użyteczność i akceptacja odpowiednich monet lub tokenów przez kupców i sklepy detaliczne.

Co więcej, giełdy, na których handluje się kryptowalutą, również mają swój własny zestaw problemów. Weźmy na przykład kwestię wysokich opłat transakcyjnych, luk w zabezpieczeniach (kilka incydentów hakerskich w ostatnich miesiącach i latach powodujących straty rzędu miliardów dolarów strat), niepewny charakter operacji pod względem zgodności z prawem, brak obsługi wielu języków i słabe obsługa klienta.

BDAM (British Digital Asset Management) stara się to zmienić, wypełniając lukę między współczesnym światem kryptowalut a istniejącą infrastrukturą finansową, oferując jednocześnie wymianę architektury hybrydowej.

Przeprowadziliśmy wywiad z dyrektorem generalnym BDAM, Jaianem Cuttari, który ma doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych w kilku firmach, w szczególności jako dyrektor generalny VelTrust, wiodącej firmy doradztwa strategicznego i inwestycji z siedzibą w Stanach Zjednoczonych. Mówiąc mu o projekcie, powiedział

„Dzięki BDAM naszą wizją jest oferowanie różnorodnych produktów i usług finansowych, a tym samym tworzenie kompletnego ekosystemu finansowego z pełną obsługą skoncentrowanego na obsłudze zarówno rynków kryptograficznych, jak i tradycyjnych. Jeśli teraz widzisz status naszego projektu, to już wystartowaliśmy BDAMX, który służy jako giełda kryptowalut o architekturze hybrydowej. Wyjątkowym aspektem tej giełdy jest to, że umożliwia ona handel na kilku rynkach, takich jak Bitcoin, Ethereum i wiele innych, jednocześnie. ”

„A teraz porozmawiajmy o  BDAM Pay, dla których z radością ogłaszamy niedawno zainicjowane partnerstwo strategiczne z Zapaygo, firmą z siedzibą w Wielkiej Brytanii, która ma dostęp do ponad 900 000 sklepów, restauracji, hoteli i miejsc w ramach wyłącznych partnerstw z grupą NEC ”. – Jaian

„BDAM Pay, który ma być jedną z najwcześniejszych bramek płatniczych opartych na EOS, umożliwi użytkownikom BDAM wykonywanie transakcji opartych na kryptografii w istniejącej infrastrukturze VISA, Mastercard lub UnionPay. Sprzedawcy, tacy jak ci oferowani na platformie Zapaygo z całego świata, będą mogli przyjmować płatności od klientów BDAM, którzy będą mogli natychmiast zapłacić pewnymi dużymi lub standardowymi tokenami ERC20 za dowolny produkt lub usługę w dowolnym z 42 milionów punktów sprzedaży. terminale na całym świecie. ”Kontynuował Pan Jaian.

CEO Zapaygo, Elliot Hall, który również brał udział w dyskusji, powiedział: „Dzięki ekosystemowi oferowanemu przez BDAM z pewnością ma potencjał, aby uprościć wydawanie kryptowalut w prawdziwym świecie, ostatnie partnerstwo Zapaygo z BDAM pomoże obu firmy obsługują swoich klientów, jednocześnie kierując wysiłki w tej branży w kierunku wdrożenia kryptowaluty w świecie rzeczywistym. ”

„Wyobraź sobie, że masz dostęp do ponad tysiąca sklepów spożywczych, restauracji, kawiarni i barów: wszystkie są gotowe przyjąć Twoje kryptowaluty i to też jest priorytetem. To właśnie mamy nadzieję osiągnąć dzięki Zapaygo i BDAM. ” Ciąg dalszy Elliot.

Zespół BDAM ma wizję rozwiązania bieżących problemów, z którymi boryka się branża kryptograficzna, a tym samym usprawnienia procesu adopcji kryptowalut. Dzięki kompletnemu ekosystemowi dla projektów, firm offline i online, będzie wspierać potencjalne start-upy, oferując im platformę do wdrażania ich działalności, tworząc jednocześnie bardzo potrzebną płynność i pomagając im się rozwijać.

Plik Zespół BDAM zamierza rozpocząć kampanię IEO do marca 2020 r.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me