Binance Launchpad okazuje się być dobrodziejstwem dla branży kryptograficznej

Reklama Phemex

Na początku 2019 roku Binance, największa giełda kryptowalut pod względem wolumenu, zainicjowała program pozyskiwania funduszy altcoin, Binance Launchpad, które stworzyły nowe możliwości dla altcoinów i platform, które umożliwiają.

Od samego początku program okazał się sukcesem. Na przykład BitTorrent, jedna z pierwszych i najbardziej oczekiwanych sprzedaży tokenów na Binance Launchpad, zebrał 7,12 miliona dolarów w piętnaście minut, odnowienie zaufania branży do rentowności nowych projektów kryptograficznych.

Inne platformy, takie jak Fetch.AI, również zebrały ogromne ilości funduszy, przynosząc 6 milionów dolarów w 10 sekund, co jest zawrotną kwotą kształtującą branżę, która przyniosła znaczny entuzjazm Binance Launchpad.

Teraz, gdy jesteśmy od ponad sześciu miesięcy w projekcie, teraz jest właściwy czas, aby sprawdzić Binance Launchpad i niektóre firmy, które wykorzystały ten mechanizm, aby ożywić swoje inicjatywy.

Oto spojrzenie na trzy znane platformy, które uczestniczyły w Binance Launchpad i ich rozwój po sprzedaży.

# 1 Matic Network

Koncentrując się na uczynieniu zdecentralizowanego ekosystemu bardziej dostępnym i przyjaznym dla użytkownika, Matic Network była czwarta sprzedaż żetonów w dniu Binance Wyrzutnia.

Token MATIC został sprzedany za pomocą najnowszego programu loteryjnego Binance Network, a wszystkie 1,9 miliarda tokenów zostało wyprzedanych, co przyniosło 5 milionów dolarów na sfinansowanie rozwoju firmy. Ich sieć wykorzystuje technologię sidechain do tworzenia sieci z tanimi, szybkimi potwierdzeniami bloków, które obsługują zarówno płatności, jak i inteligentne kontrakty.

sieć matic

Po sprzedaży tokenów MATIC nadal działa dobrze, o 445% od premiery.

Teraz Matic Network współpracuje z Cere Network za przedsprzedaż tokenów platformy. Umowa zezwala na używanie tokenów Matic na Cere przez prywatnych sprzedawców. Cere, który odzyskał już 3,5 miliona dolarów w postaci finansowania zalążkowego i wiedzy technicznej byłych członków Amazon, Twitch i Bebo, wkracza na rynek CRM, a ich integracja z Matic Network sprawi, że ten krok będzie bardziej widoczny i możliwy.

To partnerstwo daje uczestnikowi Matic Network możliwość zakupu części firmy za pomocą Matic Coin, co jest dużą szansą dla obu sieci.

W sumie Matic Network realizuje swoje ideały, tworząc infrastrukturę technologiczną w celu ulepszenia zdecentralizowanego doświadczenia, co jest najbardziej widoczne w ich partnerstwie z Cere Network.

# 2 Puść oczko

Wink, pierwsza platforma do gier oparta na blockchain na Binance Launchpad, pozwala użytkownikom grać w gry, łączyć się z graczami i stawiać zakłady w wielu ekosystemach blockchain. Platforma jest wspierana przez Fundację TRON i ich wyniki sprzedaży, które były ogłoszone 31 lipca ujawniło, że w procesie uczestniczyło 40 870 osób.

Puść oczko

Stanowi to znaczący impuls dla platformy, która średnio 4000 aktywnych użytkowników każdego dnia.

Od czasu udziału w Binance Launchpad, Wink uzyskał licencję Gaming Curacao. Kraj wyspiarski Curacao jest ośrodkiem dla firm zajmujących się grami online, a ta licencja jest dużym krokiem dla platform gier opartych na blockchain w ogóle.

Ponadto Wink uzyskał rozszerzenie Certyfikat patentowy Kostaryki. Ich ciągły rozwój sygnalizuje, że ich dojrzałość nie skończyła się na Binance Launchpad, ale, jak sama nazwa wskazuje, dopiero się zaczynał.

# 3 Harmonia

Otwarta infrastruktura Harmony ma na celu zapewnienie branży blockchain platformy konsensusowej o wysokiej przepustowości, małych opóźnieniach i niskich opłatach, która może zapoczątkować przyszłą decentralizację. Kładąc nacisk na skalowalność, Harmony koncentruje się na przedsiębiorstwie, zapewniając mechanizm dla wszystkiego, od punktów lojalnościowych po transakcje dotyczące nieruchomości.

harmony.one

Podczas premiery tokena Harmony sprzedano 1,58 miliarda ONE tokenów, a token nadal działa dobrze po sprzedaży.

Ponadto Harmony nadal koncentruje się na uruchomieniu swojego Mainnet, aw lipcu firmy ogłosił, że wszystkie ich rozwiązania będą open source, wprowadzając nowy poziom przejrzystości i wglądu w ich dalszy rozwój.

Ponieważ trzecia faza ich sieci Mainnet wciąż się zbliża, Harmony jest dobrze przygotowana, aby służyć jako bardziej funkcjonalny i łatwiejszy w użyciu łańcuch bloków dla przedsiębiorstw.

Wniosek

Binance Launchpad będzie nadal co miesiąc prezentować nowe projekty tokenów, zapewniając dostęp do nowych platform szerokiej publiczności ze znacznym apetytem na zdecentralizowane produkty i usługi.

Jeśli wyniki Matic Network, Wink i Harmony są jakąkolwiek wskazówką, te przyszłe projekty będą dobrze przygotowane, aby zrealizować swój potencjał, otrzymały wsparcie finansowe i szeroką ekspozycję, którą zapewnia Binance Launchpad.

Chociaż przyszłość zawsze będzie do zdobycia, odpowiednie możliwości mogą rozjaśnić perspektywy każdego projektu i to jest ostateczny wniosek z pierwszego zestawu inicjatyw Binance Launchpad.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me