FTX ogłasza nadchodzący przegląd projektu „Upbots” IEO

Reklama Phemex

W ciągu ostatnich kilku lat popularność kryptowalut wzrosła wykładniczo, co doprowadziło do znacznego wzrostu wolumenów handlu na świecie. Reputacja kryptowalut jako alternatywnej inwestycji, wraz z globalnymi przekazami pieniężnymi i spekulacyjnym magazynem wartości, to główne przyczyny niedawnego wzrostu. Wielokrotne przypadki użycia przedstawione przez projekty DeFi również odgrywają istotną rolę w obecnej rewolucji cyfrowej waluty. 

Współczesny ekosystem handlowy składa się z giełd kryptowalut, które nie sprzyjają wydajności rynku, zapewniając szerokie możliwości handlu arbitrażowego. Jednak nieefektywne rynki są rynkami wrażliwymi. Wraz z napływem nowych traderów, z których wielu nie ma doświadczenia, rośnie zapotrzebowanie na praktyczne porady i wskazówki dotyczące handlu. 

Doświadczeni handlowcy kryptowalutowi nie mają motywacji do udzielania prawdziwych porad nowicjuszom. Sygnały i inne konkretne wezwania do handlu są odradzane, ponieważ inwestorzy ryzykują, że zostaną oznaczeni szylingami monet na ich korzyść. Co gorsza, mogą przyciągnąć uwagę poszczególnych organów promujących porady inwestycyjne. 

W rezultacie nowi handlowcy wkraczają w wysoce konkurencyjne środowisko bez perspektyw na odniesienie sukcesu w starciu z zaprawionymi w bojach weteranami handlu. Mając tak wiele do nauczenia się na temat zarządzania ryzykiem, strategiami handlowymi, podstawami rynkowymi i metodologiami analizy, nowi inwestorzy znajdują się w osobliwej sytuacji.

Muszą wybierać między ryzykownym, ale zdecydowanym działaniem lub obowiązkową i cierpliwą nauką. Oba są równie szkodliwe dla wyników finansowych tradera z powodu zaniedbania, ignorancji lub bezczynności. 

UpBots ma na celu obniżenie progu wejścia dla nowych kryptowalut i handlowców forex poprzez stworzenie przyjaznego dla początkujących i wszechstronnego interfejsu handlowego. UpBots będzie służyć jako platforma oparta na blockchain, ułatwiająca podejmowanie trafnych decyzji handlowych dzięki wykorzystaniu botów i innych zaawansowanych systemów. Ponadto platforma ta oferuje również zaawansowane rozwiązania przeznaczone dla doświadczonych traderów i zachęca ich do uczenia innych.

Katalog funkcji Inside UpBots

UpBots został zaprojektowany, aby uprościć handel dla nowych użytkowników, jednocześnie zapewniając entuzjastom zaawansowany interfejs zdolny do generowania zwiększonych zwrotów. Jako platforma all-inclusive ma sens tylko to, że UpBots oferuje szereg wyrafinowanych narzędzi handlowych. 

Oto krótkie omówienie:

 • Zaawansowana platforma handlowa oparta na łańcuchu bloków, która jest w pełni kompatybilna z komputerami stacjonarnymi i urządzeniami mobilnymi
 • Bezpieczny, wieloplatformowy cyfrowy portfel walutowy do przechowywania aktywów
 • Jednoczesne wsparcie dla zdecentralizowanych i scentralizowanych giełd kryptowalut (DEX i CEX)
 • Wdrażanie automatycznych botów handlowych opartych na prowizjach, które zajmują się handlem w imieniu użytkowników 
 • Interfejs twórcy botów, w którym użytkownicy mogą tworzyć własne algorytmy handlowe z możliwością dostosowania za pomocą wbudowanych narzędzi
 • Możliwość pożyczania, pożyczania i stawiania aktywów opartych na kryptowalutach za pomocą protokołów DeFi
 • Asortyment łatwo dostępnych zaawansowanych narzędzi handlowych
 • W pełni rozwinięta baza wiedzy dla początkujących, która zawiera informacje potrzebne do zostania profesjonalnym traderem 
 • Rynek z dostawcami sygnałów kryptograficznych, którzy aktywnie udzielają wskazówek handlowych i ujawniają ukryte możliwości
 • Seria narzędzi do zarządzania ryzykiem, które zachęcają do zachowania bogactwa wraz z mądrymi decyzjami handlowymi
 • Podążaj za najlepszymi traderami w branży dzięki funkcjom kopiowania UpBots zaprojektowanym dla początkujących i zapracowanych użytkowników

W związku z tym praktycznie nie ma funkcji handlu, której brakuje UpBots. Dzięki dostosowywanemu interfejsowi każdy użytkownik może traktować platformę jako swojego konsjerża handlowego. 

Testy wykazały, że boty platformy można szkolić do przeprowadzania złożonych transakcji w oparciu o zainteresowania użytkowników i obecne nastroje na rynku kryptowalut. Boty ułatwiają handel 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co jest celem, którego żaden człowiek nie może osiągnąć. 

Analiza rynku wykazała, że ​​zlecenia kupna / sprzedaży na małą skalę, regulowane i ciągłe składane przez boty mogą odzwierciedlać potencjalną rentowność handlu dziennego. Uważa się, że UpBots przyspieszy rozwój i wdrażanie innowacyjnych botów handlowych, które mogą potencjalnie wyeliminować potrzebę ciągłego przeprowadzania analizy technicznej wykresów i trendów rynkowych przez użytkowników.

Rynek szkoleń UpBots 

Od UpBots stara się obniżyć barierę wejścia na rynek handlowy, początkujący, a nawet zaawansowani użytkownicy będą mogli wykorzystać wszechstronną bazę wiedzy platformy. Dzięki partnerstwu BrainFeed zapewnione zostaną liczne kursy. Niektóre z głównych modułów szkoleniowych do kupienia obejmują zasoby dotyczące handlu, zarządzania pieniędzmi, ekonomii finansowej, analizy technicznej, kryptowalut, łańcucha bloków, rozwoju botów, wdrażania inteligentnych kontraktów, analizy fundamentalnej i nie tylko. 

Ekosystem tokenów UBXT

Platforma uważa, że ​​token narzędziowy jest niezbędny, jeśli chodzi o zapewnienie bezpiecznego użytkowania, przejrzystości i zaufania. Zatem UBXT reprezentuje token ERC-20 z kilkoma przypadkami użycia. Łącznie zostanie wybitych 500 milionów tokenów UBXT po cenie początkowej 0,01 USD / UBXT. 

Oto kilka istotnych szczegółów dotyczących natywnego tokena UpBots. 

 • Środki płatnicze

Użytkownicy będą mogli wykorzystać token UBXT do płacenia za subskrypcje platformy, sygnały, szkolenie użytkowników, a także szereg innych usług do kupienia. 

 • Zapewnienie kopiowania handlu i wydajności botów

Klienci mogą wykorzystać handel kopiami, aby odzwierciedlić zyskowne transakcje najlepszych inwestorów na świecie. Podobnie, potężne boty mogą być wynajmowane do prowadzenia handlu 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Prowizje są wypłacane twórcom botów i użytkownikom, którzy świadczą usługi handlu kopiowaniem na podstawie ich wydajności.

 • Program poleceń

Obecni klienci, którzy polecają UpBots innym handlowcom, będą mogli ubiegać się o opłatę za polecenie, która zostanie zapłacona za pośrednictwem UBXT. 

 • HODL-ing

Użytkownicy, którzy posiadają tokeny UBXT, otrzymują szereg zachęt. Obejmują one między innymi wyższe płatności za polecenie, bezpłatne narzędzia handlowe i bezpłatne członkostwo. 

 • Wizja Tokenomiki firmy UpBots

Wartość tokenów UXBT zostanie zachowana i zwiększona dzięki polityce finansowej platformy. Aspekty takie jak limity tokenów, blokowanie tokenów, spalanie tokenów i program HODL będą aktywnie kontrolować szybkość i bezpieczeństwo UBXT jako aktywa. 

Sprzedaż tokenów FTX 

Po udanych transakcjach z tokenami instytucjonalnymi i prywatnymi, UpBots przeprowadzi publiczną sprzedaż tokenów 14 września w ramach starań o pozyskanie kapitału i nowych użytkowników. 

Sprzedaż będzie realizowana w ramach partnerstwa z FTX, jedną z wiodących na świecie giełd instrumentów pochodnych kryptowalut. Plik impreza sprzedaży publicznej zapewnia dostęp do 6% tokenów UBXT. Reszta została sprzedana za pośrednictwem instytucji & sprzedaż prywatna lub zostały przydzielone do rezerwy firmy, funduszu rozwojowego, zespołu, doradców i programu nagród. 

Pozyskany kapitał zostanie wykorzystany w celu ułatwienia rozwoju platformy, marketingu, tworzenia partnerów, rezerw, porad prawnych, codziennych operacji i ekspansji biznesowej. UpBots chce zrewolucjonizować obecny paradygmat wymiany walut cyfrowych, uruchamiając kompleksową platformę, która jest przeznaczona zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych handlowców kryptowalut na całym świecie. 

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me