Trzy najważniejsze IEO, na które należy zwrócić uwagę w pierwszym kwartale

Reklama Phemex

Trudno uwierzyć, że o tej porze w zeszłym roku praktycznie nikt nie słyszał o początkowej ofercie wymiany (IEO). W maju instrument finansowania, którego pionierem był Binance Launchpad, poruszał się pełną parą, a konkurencyjna wymiana Bitfinex stała się pierwszym 1 $. miliard IEO. ZA Raport PwC wydany w czerwcu odnotował, że przyjęcie IEO „mocno przyspieszyło”, pozyskując pół miliarda oprócz sprzedaży Bitfinex tylko w pierwszych pięciu miesiącach 2019 r.. 

Obecnie, w 2020 r., Nie pojawiła się żadna inna metoda finansowania, która zapewnia wszystkie porównywalne korzyści dla IEO. Projekty mają gwarancję pewnej płynności dzięki bazie użytkowników giełdy, co również sprawia, że ​​sprzedaż tokenów IEO jest atrakcyjna dla inwestorów obawiających się utknięcia z niepłynnymi tokenami po awarii ICO.

Uczestnicy sprzedaży są również wstępnie weryfikowani jako użytkownicy giełdy, co eliminuje obciążenie projektu związane z przestrzeganiem przepisów. Giełdy korzystają również z premii zapewnianej ich tokenom wymiany oraz atrakcyjności wystawiania unikalnych nowych projektów. 

Dzięki takiemu połączeniu korzyści dla użytkowników, projektów i giełd trudno się dziwić, że w 2020 roku trend IEO nie wykazuje oznak osłabienia. Coincodex wymienia ponad 30 IEO, które są w toku lub nadchodzą w momencie pisania. Oto kilka z trzech, które warto obejrzeć. 

QAN

Dzięki osiągnięciu przez Google supremacji kwantowej pod koniec 2019 r., Obliczenia kwantowe zrobiły ogromny krok naprzód. Jednak obliczenia kwantowe może poważnie zagrozić bezpieczeństwo blockchain w przyszłości, ponieważ standard szyfrowania SHA-256 używany przez łańcuchy bloków, takie jak Bitcoin i Ethereum, jest podatny na ataki kwantowe. Oznacza to, że w ciągu następnych 5–10 lat konieczne będą poważne ulepszenia zabezpieczeń lub inne rozwiązanie, zanim maszyny kwantowe zostaną opracowane i zaadoptowane w przyszłości.. 

Tak więc pojawienie się QAN jest na czas. QAN jest pierwszą na świecie platformą inteligentnych kontraktów odpornych na kwanty, wykorzystującą post-kwantowy wariant zabezpieczeń znany jako kryptografia kratowa. Podczas gdy użycie SHA-256 sprawia, że ​​klucze publiczne są podatne na atak brutalnej siły maszyny kwantowej, kryptografia sieciowa jest odporna na ataki komputerów kwantowych. 

QAN ma również wiele innych funkcji zaprojektowanych tak, aby były atrakcyjne dla użytkowników korporacyjnych. Jest skalowalny, działa z prędkością 1600 transakcji na sekundę i jest znacznie bardziej energooszczędny niż jego poprzednicy, tacy jak Bitcoin czy Ethereum. Chociaż token QARK jest tym, co napędza sieć, QAN również ustala ceny transakcji w walucie fiducjarnej, aby użytkownicy korporacyjni mogli dokładnie prognozować wykorzystanie bez narażania się na zmienność kryptowaluty. 

QAN IEO zostanie uruchomiony na giełdzie Bitbay od 20 stycznia. W przeciwieństwie do wielu IEO, w których użytkownicy mogą uczestniczyć tylko za pomocą tokena wymiany, tokeny QARK będą na sprzedaż w różnych walutach fiducjarnych i kryptowalutach. 

Multichain Ventures

Multichain Ventures istnieje od 2016 roku iw tym czasie opracowała wiele rozwiązań blockchain klasy korporacyjnej. Obejmują one między innymi widoczność łańcucha dostaw i narzędzia do przetwarzania płatności w kryptowalutach. 

Rozwiązania płatnicze obejmują punkt sprzedaży kryptowalut, integracje handlu elektronicznego, portfele mobilne i integracje bankomatów kryptowalutowych do zakupów tokenów w sklepie. Są one również dostępne jako ogólny pakiet gotowy do natychmiastowego wdrożenia jako pakiet ogólny lub jako rozwiązanie z białą etykietą oferujące możliwość zmiany marki i licencji na oprogramowanie dla określonej niszy lub sektora. 


Podobnie zestaw narzędzi do łańcucha dostaw jest również zestawem narzędzi niezależnych od branży, który można wdrożyć w każdej firmie lub sektorze, które chcą poprawić widoczność i śledzenie produktów w swoim łańcuchu dostaw. Te produkty są również obsługiwane przez skalowalny i niezawodny Reli.cloud, siostrzaną firmę Multichain Ventures.

Potrójny

Potrójny to kolejna firma o ugruntowanej pozycji z doświadczeniem w swojej dziedzinie. Projekt ma na celu stworzenie „autonomicznej sieci informatycznej” komputerów zapewniających pamięć masową i pojemność obliczeniową. Każda aplikacja, która może działać w systemie Linux – w tym wszystkie telefony z Androidem i wiele urządzeń IoT – może działać w sieci Threefold. 

Firma współpracuje z dużymi nazwiskami, chociaż Hewlett Packard Enterprise jest chyba najbardziej znanym. HPE zapewnia swoim klientom w regionie EMEA łączność z siecią Threefold. Kleos to kolejny uczestnik, firma technologiczna 5G współpracująca z Threefold, aby pomóc w zapewnieniu łączności ostatniej mili w krajach o niższych dochodach. 

W tym roku firma planuje upublicznienie sieci Threefold. Ma ambitny cel, jakim jest udostępnienie tego rozwiązania miliardowi ludzi do 2025 r., Zapewniając szybki i niedrogi dostęp do internetu. 

Sprzedaż tokenów Threefold Network rozpocznie się na giełdzie Liquid i potrwa od 20 stycznia do 10 lutego. 

Każdy z tych projektów ma śmiałe i ambitne cele, aby wprowadzić blockchain do powszechnego zastosowania. W związku z tym wiele mówi o IEO, że każdy z nich wybrał go jako swoją metodę zbierania funduszy. W przeciwieństwie do ICO, które okazało się bańką, która szybko pęka, IEO wydaje się mieć duże szanse na przetrwanie dystansu.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector