Bit connect Slapped Big-Time z awaryjnym wstrzymaniem i wycofaniem papierów wartościowych

Reklama Phemex

Kiedy inwestorzy byli zadowoleni z inflacyjnych kursów kryptowalut, czwartek był dniem, w którym bitcoin został zawieszony jako komisarz ds. papierów wartościowych w Teksasie (TSC) oznaczył rozkaz awaryjnego wstrzymania i zaniechania, aby uniemożliwić działanie Bit connect. Zaskakująca organizacja jest dobrze znanym etapem pożyczania bitcoinów z pokazową kapitalizacją 4,1 miliarda USD i od dłuższego czasu jest obwiniany za podejmowanie nagłych decyzji.

Bit connect Zamówiony, aby nie zadzierać z Teksasem

Przekazany przez nich Zakon ma zakończyć różne programy spekulacyjne obsługiwane przez Bit-connect ”, czytamy w oświadczeniu publicznym,„ zagraniczną organizację, która żąda części całego przemysłu w wysokości 4,1 miliarda dolarów za swoje cyfrowe monety walutowe ”. Coingape.com sprofilował następnie oświadczenie o napięciu w systemie biologicznym na temat spekulacji Bitconnect w listopadzie, a także w części oceniającej. W tym momencie, jak teraz okazuje się autorytatywnie, stres był w większości z powodu gwarancji udzielonych przez angielską organizację, która wydawała się niezrozumiała Ponzi.

„Bit connect zwraca się do specjalistów finansowych od projektów opartych na kryptograficznych pieniądzach, aby sprawy organizacji przyniosły roczne zwroty w wysokości co najmniej 100%”, knuje TSC. Po wyszczególnieniu, w jaki sposób emitują swoje własne monety z maksymalną liczbą 28 milionów, TSC kontynuuje: „Organizacja oczekuje, że ludzie wykorzystać Bitcoin, bardziej ustalona waluta cyfrowa, do umieszczania zasobów w różnych programach Bit connect. W jednej spekulacji zwanej Programem pożyczkowym Bit connect specjaliści finansowi kupują monety Bit connect, które są przekazywane „botowi handlowemu Bit connect” w celu uzyskania „zwrotów sięgających 40% miesięcznie”.

W omawianym przypadku administratorzy najprawdopodobniej odrzucają perspektywę rozpowszechniania większej liczby początkowych ofert monet, nieuregulowanych, wśród ich wyborców. W rzeczywistości oficjalne oświadczenie stwierdza: „Operatorzy umów dla Bit connect koncentrują się na mieszkańcach Teksasu, a także na mieszkańcach różnych stanów, za pośrednictwem witryn, sieci społecznościowych i internetowych centrów handlowych, takich jak Craigslist”, potwierdzają. Mając na uwadze, że jest to kiepski, najlepszy scenariusz, w którym można oczekiwać, że Teksas bierze na siebie ogromną rolę w przyjętej sztuczce, oto ponownie uzasadnienie administratora: „Specjaliści biznesowi nie są w żadnym wypadku zarejestrowani jako operatorzy Bit connect, aby oferować papiery wartościowe w Teksasie.”

Oświadczenia wydane przez TSC na poparcie decyzji:

TSC również mówi o nadchodzącej, nadchodzącej, początkowej ofercie monet przez organizację, zarezerwowanej tylko na kilka dni od teraz, oraz o tym, jak to „działa na stronach internetowych i przekazuje publikacje internetowe w celu pozyskania specjalistów ds. Umów, które nazywa„ odgałęzieniami ”. Organizacja zapewnia członkom materiały prezentacyjne, w tym prezentacje internetowe, i płaci im prowizje za skierowania, które wynikają z zainteresowania ”projektami organizacji.

Komisarz ds. Papierów wartościowych Travis J. Iles dodatkowo potwierdza to, co niektórzy w grupie kryptowalut również uznali za niepokojące, że organizacja „ze wszystkich intencji i celów nie ujawniła niczego na temat swoich zleceniodawców, kondycji finansowej ani metod pozyskiwania korzyści dla specjalistów finansowych. Nie podał fizycznego adresu w Anglii ”.

Wyrażenie żalu przez dziesiątki ministrów tej dziwnej organizacji zazwyczaj zawiera korelację z niejasnym charakterem Satoshi Nakamoto i brak centralizacji wokół platformy Bitcoin zorganizować. Jest to zamulenie kryptowalut, które należy wziąć pod uwagę.

Podsumowując całą kwestię, możemy tylko powiedzieć, że niezależnie od tego, czy uznasz to za rozsądne, czy nie, jeden punkt widzenia na działania stowarzyszenia jest oczywisty: otrzymali ciepłe warunki od kontrolerów, którzy obecnie chwytają się podejść do wypalenia takich przedsięwzięć, wykorzystując zgodne z prawem posunięcia inne autentyczne i godne pochwały zadania mogą w końcu zostać wyjaśnione.

Daj nam znać, co myślisz bitconnect w komentarzach poniżej lub napisz do nas na adres [e-mail chroniony]


Prezentowane treści mogą zawierać osobistą opinię autora i podlegają warunkom rynkowym. Przeprowadź badanie rynku, zanim zainwestujesz w kryptowaluty. Autor lub publikacja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobiste straty finansowe.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector