Indie: czołowi liderzy kryptowalut krzyczący głośno w „10-letnim raporcie z więzienia”, wątpiący w zatwierdzenie projektu ustawy

Reklama Phemex

Tak więc 7 czerwca 2019 r.Media Bloombergquint opublikowały artykuł zachęcający do kliknięcia, ukrywając wiele sekretnych faktów za zaporą na temat nadchodzącego krypto-ekosystemu w Indiach. Chociaż wielu postrzega to jako bezstronną wiadomość, z drugiej strony społeczność kryptowalut szeroko krzyczy na rząd Indii i możliwy efekt, jaki przynosi.

Artykuł Clait-Bait lub prawdziwy raport?

Nikunj Ohri, autor Bloombergquint media opublikował artykuł zatytułowany „Ekskluzywne: Indie proponują 10-letnie więzienie za użycie kryptowaluty, mogą wprowadzić własną cyfrową walutę”, cytuje projekt raportu, który rzekomo zatytułowany jest „Zakaz kryptowaluty & Rozporządzenie w sprawie ustawy o oficjalnej walucie cyfrowej, 2019 ”. Chociaż prawda stojąca za tym raportem jest nadal niejasna, ponieważ to, co miało być projektem, nadal nie jest oficjalnie udostępniane przez urzędników rządu – również nie zostało jeszcze opublikowane. W raporcie wspomniano, że komisja wysłała projekt raportu do rządu Indii, który proponuje 10 lat więzienia dla osób zajmujących się wydobywaniem, handlem, przechowywaniem kryptowalut itp. – dodał również, że Indie uruchomią cyfrową rupię, możliwą alternatywę dla kryptowaluty dla Indian.

Jeśli chodzi o raport Bloombergquint, wielu analityków / liderów branży kryptograficznej omawiało możliwe scenariusze, które mogą mieć miejsce w Indiach. Chociaż Bloombergquint jest jak dotąd dość wiarygodnym źródłem wiadomości o kryptowalutach. Czasy gospodarcze wydały podobne raport na temat korzystania z kryptowaluty w kraju, co do tej pory nie zostało potwierdzone przez Govt of India.

Co więcej, jako odpowiedź do niedawnego zgłoszenia prawa do informacji (RTI) przez Varun Sethi, Prawnik z Indii zajmujący się blockchainem o „proponowanym zakazie kryptowaluty”, Reserve Bank of India (RBI) twierdzi, że nie ma wiedzy na temat takiego raportu. Otwarcie zaprzecza raportowi, który kiedyś został wymieniony przez Economic Times jako projekt „Zakaz kryptowalut i rozporządzenie w sprawie oficjalnej ustawy o walutach cyfrowych z 2019 r.”,

Co liderzy kryptowalut myślą o raporcie z więzienia?

Na wypadek, gdybyśmy wierzyli takim doniesieniom, oto opinie liderów kryptowalut.

Według Barry’ego Silberta, założyciela & Dyrektor generalny Digital Currency Group, 10-letni raport Crypto Jail w Indiach z kolei zwiększy świadomość bitcoinów i zainteresowanie tym krajem. On mówi;

Indie się nie bawią. Będzie to oczywiście miało odwrotny wpływ na świadomość bitcoinów i zainteresowanie krajem https://t.co/S7OehKgNS1

– Barry Silbert (@barrysilbert) 7 czerwca 2019 r

Inny lider, Anthony Pompliano, współzałożyciel & Partner w Morgan Creek Digital podążył za podobnym tonem i dodał swoje wątpliwości co do rachunku, aby przejść dalej. W związku z tym wskazuje, że jeśli tak się stanie, scenariusz będzie z kolei zachęcał do adopcji.

Indie proponują karę 10 lat więzienia dla tych, którzy wydobywają, przechowują lub zawierają transakcje z kryptowalutami.


Bardzo wątpię, że zostanie to zatwierdzone, ale jeśli tak się stanie, będzie to miało odwrotny skutek i faktycznie przyczyni się do przyjęcia.

Ludzie nie lubią, gdy im się mówi, co mają zrobić ze swoim bogactwem.

– Pomp? (@APompliano) 7 czerwca 2019 r

Podczas gdy wielu Hindusów wątpi w raport Bloombergquint, autor Bloomberg Nikunj Ohri udostępnił zrzut ekranu projektu raportu, który czyta;

Ktokolwiek bezpośrednio lub pośrednio kopie, generuje, przechowuje, sprzedaje, handluje, przekazuje, zbywa lub emituje kryptowalutę lub jakąkolwiek ich kombinację z zamiarem wykorzystania jej do dowolnego z celów wymienionych w, lub bezpośrednio lub pośrednio używa kryptowaluty do dowolnego z działania wymienione w punktach (e), (g) i / lub (h) podsekcji (1) sekcji 8 podlegają karze grzywny przewidzianej przez rząd centralny w pierwszym wykazie lub karze pozbawienia wolności, która nie krótszy niż jeden rok, ale może trwać do dziesięciu lat, lub jedno i drugie.

 To powiedziawszy, nie jest to coś, co zaskakuje entuzjastów kryptowalut mieszkających w Indiach, wielu indyjskich influencerów kryptowalut nazwało ten artykuł jako FUD z powodu braku oficjalnego źródła. W rzeczywistości, odpowiadając na komentarz użytkownika, założyciel & Dyrektor generalny indyjskiej giełdy kryptowalut WazirX, Nischal Shetty oświadcza, że ​​ma duże wątpliwości co do premiera kraju, a minister finansów przygotuje taki projekt raportu. W jego słowach; NischalŹródło: Twitter

Ten raport z więzienia nie obył się bez postrzegania Indii jako drugiego co do wielkości kraju pod względem liczby ludności i jeśli przejdzie pozytywne przepisy, prawdopodobnie byłaby to najlepsza okazja, aby umieścić Indie w czołówce powstającego przemysłu kryptograficznego. w rzeczywistości, Ran NeuNer, Handlarz kryptowalutami CNBC również podzielił swój pogląd, wykrzykując ten system jako „co za banda idiotów”.

To jest tak [e-mail chroniony] głupi. Jedną z największych gałęzi przemysłu, która może otrzymać indyjską gospodarkę, jest technologia, a konkretnie blockchain. Co za banda idiotów!https://t.co/LMrVajqZ1i

– Ran NeuNer (@cryptomanran) 7 czerwca 2019 r

Ponadto CZ, dyrektor generalny jednej z giełd Binance Crypto Exchange, podzielił się dość wyjątkowym poglądem i mówi, że ustawa przyspieszy przyjęcie monet związanych z prywatnością.

Ta ustawa w Indiach naprawdę przyspieszy wdrażanie monet dotyczących prywatności.

– CZ Binance (@cz_binance) 7 czerwca 2019 r

Nadzieje pozostają 23 lipca

Jak dotąd, wiele raportów pojawiło się i zniknęło i jako takie, niniejszy raport jest tylko szkicem i nie został jeszcze przyjęty przez indyjski rząd. Jednak dość zaskakujące jest to, jak Bloombergquint uzyskał dostęp do takiego projektu raportu, podczas gdy w rzeczywistości taki projekt będzie musiał być pierwszym przekazanym przez rząd, aby uzyskać pełny dostęp. Niemniej jednak, zgłoszone przez news.bitcoin.com wcześniej, w ostatnim tygodniu przyszłego miesiąca, Sąd Najwyższy Indii sfinalizuje aspekt kryptowalut & ekosystem w Indiach. 23 lipca 2019 roku wiele nieporozumień związanych z kryptowalutą może zostać wyjaśnionych.

Coingape zwrócił się do czołowych liderów indyjskich kryptowalut & branży blockchain na ten temat. Bądź na bieżąco, aby dowiedzieć się, co kryje się za kulisami indyjskiego łańcucha blokowego & branży kryptograficznej, Coingape wkrótce podzieli się spostrzeżeniami & tajemnice tego raportu o rachunku według czołowych liderów kryptowalut z Indii w nadchodzących wiadomościach. 

Polecane źródło obrazu – Blavity

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector