Indie: Kolejna giełda kryptowalut Koinex ogłasza zamknięcie; Dlatego!

Reklama Phemex

Podczas gdy społeczność kryptowalut wciąż dyskutuje o #CoinbaseDown, indyjska społeczność kryptowalut wyraża opinię o nagłym ogłoszeniu „zamknięcia” przez Koinex, jedną z najstarszych giełd kryptowalut.

Koinex wyłącza się

W dniu 27 czerwca 2019 r. Indyjska giełda kryptowalut Koinex wydała nowe ogłoszenie, zatytułowane „Ogłoszenie o zamknięciu Koinex – zakończenie usług wymiany”, z uzasadnieniem powołującym się na opóźnienia regulacyjne. & presja bankowa na konto bankowe pracownika. Koinex zdołał być jedną z zaufanych giełd w krótkim czasie po jej uruchomieniu w sierpniu 2017 r. – ale prawdę mówiąc, strach przed zamknięciem Koinex pojawił się w mediach społecznościowych, kiedy usunęli tokeny NEO, GAS i ACT wkrótce po ogłoszeniu przez Coindeltę wyłączenia w kwietniu 2019 r.

Możesz znaleźć tysiące ludzi, którzy by się trzymali $ neo na całe życie. Szkoda, że ​​nie masz wystarczającej głośności.

– N Baramy (@ naseef36) 10 kwietnia 2019 r

W rzeczywistości w tych dniach użytkownicy Koinex krzyczeli w mediach społecznościowych o oczekujące żądanie wypłaty na giełdzie Koinex. Dotarliśmy do Nischal Shetty, Dyrektor generalny indyjskiej giełdy WazirX i zapytał, jaki byłby możliwy i podstawowy powód inny niż zakaz bankowy. Według pana Sheetty’ego zakaz bankowy był oczywiście największym powodem wszystkich zamknięć giełd w Indiach do tej pory. Dodał, że kontynuował;

Ich wolumeny drastycznie się zmniejszyły, co utrudnia prowadzenie wymiany, ponieważ wolumeny napędzają przychody. Gdyby teraz mieli dobre tomy, jestem pewien, że by się nie zamknęli.

To powiedziawszy, giełda ostatecznie ogłosiła zamknięcie swojej działalności 27 czerwca i zapowiedziała, że ​​obrót zostanie zawieszony o godzinie 14.00 IST w czwartek 27 czerwca 2019.

Ogłoszenie o zamknięciu Koinex – zakończenie wymiany Usługi handlu zasobami cyfrowymi zostaną trwale wyłączone na wszystkich naszych platformach o godzinie 14.00 czasu IST w czwartek 27 czerwca 2019 r. Wszystkie otwarte zlecenia po tym terminie zostaną automatycznie anulowane, a środki zostaną zwrócone do odpowiednich portfele. Użytkownicy są proszeni o dokładne planowanie swojej działalności handlowej i zamykanie pozycji handlowych.

Ale dlaczego?

Do tej pory wiele indyjskich giełd zamknęło swoje operacje handlowe w Indiach – w tym Zebpay, Coindelta, Coinome – a bardzo częstym powodem, dla którego każda giełda szczegółowo opisała na swoich blogach, jest niepewność regulacyjna dotycząca kryptowaluty w kraju. Następnie giełda Koinex napisała post na blogu, dodając powód zamknięcia: „Wielokrotne opóźnienia agencji rządowych w wyjaśnianiu ram prawnych dla kryptowalut”. Poza tym, jeśli chodzi o aspekt regulacyjny, Koinex wspomniał również o trudnościach, z jakimi borykają się banki i bramki płatnicze. Wspomniał o tym;

Konsekwentnie spotykamy się z odmową w usługach płatniczych z bramek płatniczych, dodał Koinex. Jedną z najtrudniejszych rzeczy do rozwiązania jest wyjaśnienie członkom naszego zespołu, dlaczego co miesiąc otrzymują telefony z banku w momencie przyznania wynagrodzenia..


Ponadto zapytaliśmy założycieli innych istniejących giełd o sposób zarządzania wynagrodzeniami pracowników, ale pytanie pozostaje bez odpowiedzi do czasu zgłoszenia.

Co teraz?

Co więcej, zwracając się do swoich użytkowników, Koinex dodaje, że w ciągu następnych 5 tygodni napisali;

W ciągu następnych 5 tygodni postaramy się zwolnić wszystkie depozyty użytkowników na ich zarejestrowane konta bankowe po pobraniu opłaty wygodnej (od 10 INR do 2000 INR, w zależności od salda w portfelu INR). Portfele aktywów cyfrowych będą nadal funkcjonować, a użytkownicy będą musieli wypłacić wszystkie środki z platformy przed godziną 21:00 czasu IST 15 lipca 2019 r.

Ogłoszenie Koinex okazało się potencjalną okazją do wymiany informacji, takich jak WazirX, który szybko zauważa, że ​​„wita wszystkich użytkowników Koinex”. Pan Sheetty w sprawie dalszej rozmowy z Coingape stwierdził;

Nie ma powodu do paniki. Koinex dał wystarczająco dużo czasu, aby przenieść swoje aktywa kryptograficzne, a WazirX wita wszystkich z Koinex.

Warto zauważyć, że giełda wcześniej otrzymała finansowanie VC, które zadaje nowe pytanie, dlaczego giełda nie pozwolić sobie na zarejestrowanie swojej siedziby poza Indiami – podobnie jak inne istniejące giełdy ogłosiły swój zaawansowany plan – jeśli w ogóle regulatorzy narzucą rygorystyczne zakaz.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector