McAfee zamierza być zarówno prezydentem USA, jak i premierem Wielkiej Brytanii, Greenlights for Another Bull Markets?

Reklama Phemex

  • McAfee dwukrotnie trafia do więzienia w ciągu tygodnia, a następnie ujawnia zamiar jednoczesnego pełnienia funkcji premiera Wielkiej Brytanii i prezydenta USA
  • 90% respondentów sondaży dotyczących ambicji prezydenta McAfee zagłosowało na Twitterze „tak”
  • McAfee w rozmowach z rządami Kuby, aby pomóc narodowi zbudować krajową kryptowalutę
  • Kiedy McAfee zostanie amerykańskim prezydentem w 2020 roku, a także zostanie premierem, o co więcej może prosić społeczeństwo kryptograficzne?

John McAfee nadal pozostaje jedną z sił napędowych przestrzeni kryptowalut, a jego wpływ prawie nie pozostaje niezauważony, zwłaszcza przez rządy, które wydają się albo chcieć opinii ekspertów krypto Mesjasza, albo innych mających duży problem z jego stosownością.

Ostatnie tygodnie były szczególnie dramatyczne dla popularnego entuzjasty kryptowalut, Johna McAfee. Kilka tygodni temu John był widziany u wybrzeży Kuby, gdzie według doniesień pomagał rządowi kubańskiemu w budowaniu krajowej kryptowaluty.

Stało się tak po serii wydarzeń związanych z uchylaniem się od płacenia podatków lub jego długotrwałą sprawą morderstwa w Stanach Zjednoczonych, w wyniku których agencje poszukiwały zagorzałego fana kryptowalut, a McAfee musiał zostać w biegu, aby uciec możliwe zatrzymanie.

CIA próbowała nas zabrać. Jesteśmy teraz na morzu i wkrótce przedstawimy więcej informacji. Przez kilka następnych dni nadal będę ciemno. pic.twitter.com/o79zsbxISl

– John McAfee (@officialmcafee) 19 lipca 2019 r

Odsłonięto łódź wolności

Szczegóły dotyczące spotkania z rządem kubańskim nie zostały jeszcze ujawnione. Podczas wymiany miejsc ze swoim jachtem (łodzią Freedom) wraz z żoną, Janice i kilkoma innymi członkami załogi oraz ciężką bronią, John opublikowane zdjęcia od morza, gdzie, jak twierdził, w tamtym czasie wszyscy członkowie na pokładzie „łodzi Freedom” znajdowali się kilka metrów od siebie, aby uniknąć smrodu spowodowanego brakiem kąpieli w ciągu 5 dni.

Axel. Nie może się doczekać, aż dotrzemy do portu i może wysiąść z tej zapomnianej przez Boga łodzi, która straciła klimatyzację i wodę po 18 godzinach podróży. Nikt z nas nie kąpał się przez 5 dni. Kiedy rozmawiamy, stoimy dziesięć stóp od siebie. pic.twitter.com/IX8UbylS9P

– John McAfee (@officialmcafee) 22 lipca 2019 r

McAfee zatrzymany bez aresztowania

Wiadomość o aresztowaniu przyszła później przez urzędnika McAfee Świergot konto, w którym opublikowano zdjęcia przedstawiające McAfee w zamkniętej przestrzeni (domniemana komórka policyjna), gdzie twierdził, że przemycał telefony. Powody aresztowania, jak później stwierdził McAfee, opierały się na posiadaniu broni, która nie była bezpośrednio obraźliwa. Jeden z tweetów, który przyszedł później, potwierdził, że McAfee, jego żona, Jenice i jego załoga zostali zatrzymani bez aresztowania. Jego psy również umieszczono w osobnym areszcie.

Moje drugie aresztowanie w ciągu tygodnia – myślę, że rekord. pic.twitter.com/wOQ99nWGYC

– John McAfee (@officialmcafee) 25 lipca 2019 r


McAfee zwolniony z aresztu

Ponad 24 godziny temu oświadczył McAfee zwolniony z aresztu na Dominikanie, gdzie twierdził, że jego psy były nadal zatrzymywane, ponieważ John, jego żona i załoga zostali deportowani.

Wychodzę z aresztu (nie oceniaj mojego wyglądu – cztery dni aresztu). Byłem dobrze traktowany. Moi przełożeni byli przyjaźni i pomocni. Pomimo sprzyjających okoliczności postanowiliśmy iść dalej. Więcej później. pic.twitter.com/V4539uYCHR

– John McAfee (@officialmcafee) 24 lipca 2019 r

John’s „Dinkle” At Stake!

W międzyczasie John był zagorzałym fanem bitcoinów i wierzy, że cyfrowa waluta osiągnie cenę 1 miliona dolarów do końca 2020 roku, obiecując, że zjadać swój własny mączek jeśli wydarzenia potoczą się inaczej. Według obliczeń męskość Johna nie może pozostać bezkarna, jeśli bitcoin nie osiągnie codziennej ceny o około 2000 USD dziennie do końca 2020 r..

Droga do podwójnego przywództwa

Kiedy wszystko zaczęło nabierać kształtu, John ponownie uruchomił Twittera ogłosił jego zamiary zostania prezydentem Stanów Zjednoczonych. Jak to jest nie ma więcej wiadomości, interesująca część ujawnia również jego ambicję zostania jednocześnie premierem Wielkiej Brytanii. Według Johna jest obywatelem obu regionów, a także spełnił wymagania, aby przewodzić obu narodom.

W tym celu firma McAfee zorganizowała mini online głosowanie na Twitterze i poznać opinię publiczną. Niewiarygodne, że tak ma około 90% respondentów głosował „Tak” dla podwójnego przywództwa Johna.

Biorąc pod uwagę, że w żadnym z krajów nie ma przepisów wyraźnie stwierdzających, że przywódca tego kraju nie może być również przywódcą innego kraju, i biorąc pod uwagę, że ta koncepcja nie jest bardziej absurdalna niż istniejący system dwupartyjny dzielący oba kraje na środek, powinienem się zdecydować to?

– John McAfee (@officialmcafee) 26 lipca 2019 r

Na obu siedzeniach, co się dzieje dalej?

Cóż, wierzyć, że John kiedykolwiek zostałby jednocześnie prezydentem Stanów Zjednoczonych i brytyjskim premierem, jest absurdalne, ale co najmniej jedno stanowisko naraz jest możliwą sytuacją.

Jonh McAfee jako prezydent Stanów Zjednoczonych zawsze pisze „Bull” dla rynków kryptowalut. Przynajmniej to wielu Amerykanów mogłoby to docenić i do którego celu z chęcią by się zgodzili.

Aby śledzić aktualizacje DeFi w czasie rzeczywistym, sprawdź nasz kanał informacyjny DeFi Tutaj.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector