Bitcoin w 2018 r .: Czego można się spodziewać po bitcoinie w nadchodzącym roku

Bitcoin w 2018 r .: Czego można się spodziewać po bitcoinie w nadchodzącym roku

Dr Julian Hosp, założyciel firmy fintech TenX, przewidział, że Bitcoin odnotuje jeszcze ostrzejsze wzrosty i spadki w nadchodzącym roku, mówiąc:

„Myślę, że zobaczymy, jak Bitcoin osiągnie poziom 60 000 USD, ale myślę również, że zobaczymy, jak Bitcoin osiągnie poziom 5000 USD. Pytanie jednak brzmi: „Który z nich trafi pierwszy?” ”

Krótkoterminowi inwestorzy Bitcoin

Wynika to z faktu, że Blockchain jako technologia fundamentalna dla Bitcoin jest solidna, innowacyjna, godna zaufania i prawdziwie przełomowa. Do tego należy długofalowość. Bitcoin jest bez wątpienia wiarygodny. Ale w ciągu ostatnich kilku miesięcy zainwestowano w nią naprawdę dużą, luźną gotówkę – głównie dzięki krótkoterminowym inwestorom przynoszącym zyski, którzy mogą tylko czekać na odpowiedni moment na wypłatę. To sprawia, że ​​Bitcoin jest niestabilny. To powiedziawszy, poza sporadycznymi korektami, Bitcoin pozostaje zdrowy, stwarzając niewielkie ryzyko dla długoterminowego inwestora, który naprawdę wierzy w jego innowacyjną siłę.

Hosp dalej dodaje i wyjaśnia-

„Nie sądzę, że to będzie bańka, która po prostu pęknie i wszyscy stracą swoje pieniądze, ale myślę, że wszystkie monety i wszystkie aktywa o bardzo niewielkim wykorzystaniu lub wartości pójdą zostać uporządkowanym. Pieniądze wpłyną na te aktywa w tej przestrzeni kryptowalut, które naprawdę zapewniają wartość, mają nową technologię i są używane przez ludzi. ”

Ponadto, jak mówi Moas, który jest znany z prognoz Bitcoin, mówi-

„Bitcoin musiałby przeskoczyć 20x z miejsca, w którym jest teraz, aby trafić w to miejsce numer jeden. To dałoby jego wycenę na około 6 miliardów dolarów, czyli blisko obecnego poziomu złota i Chin ”.

Mówi, że Bitcoin jest bardziej niezawodny niż złoto, ponieważ wiadomo, ile jest Bitcoinów na świecie, podczas gdy nikt nie może być pewien złota. Jest solidna technologicznie z jasno określoną i szanowaną wartością na rynku finansowym.

Zarabianie dzięki Bitcoin

Uważa się, że ci, którzy chcieli tylko szybko zarobić na Bitcoinie, prawdopodobnie już wyszli z rynku rezerwując zysk, gdy bitcoin wzrósł w 2017 roku, pozostawiając tylko tych, którzy naprawdę wierzą w jego wartości..

Bitcoin i rynek

Wzrost wartości Bitcoina będzie wyzwaniem dla systemu bankowego. Będą musieli znaleźć sposób na przetrwanie w erze Bitcoina. Giganci technologiczni będą musieli mocno zainwestować w R&D związane z Bitcoinem i Blockchainem, aby nadążyć za zmieniającym się rynkiem. Pojawiały się nowe start-upy, które coraz częściej manifestowałyby technologię Blockchain i rozwiązywały światowe problemy w przełomowy sposób. Forbes również stawia na Bitcoin w 2018 roku.


Bitcoin’s Future APART od jego ceny

Szczerze mówiąc, przyszła cena Bitcoina NIE jest najciekawszą rzeczą w Bitcoinie czy Blockchainie. To, jak zmieniają i rewolucjonizują rynek, wnoszą do niego nowe aspekty, to jest to, czego należy szukać. Całkowity wolumen dolara może spaść, banki mogą zostać zamknięte, Bitcoiny mogą być codzienną zmianą kieszeni w Twoim e-portfelu i możesz kupować artykuły spożywcze za jego pomocą, rząd może kontrolować i opodatkować transakcje kryptograficzne, niektóre nowe kryptowaluty mogą przewyższyć Bitcoin, a co nie . Prawdziwy potencjał Blockchain i Bitcoin jest daleki od zrealizowania i tylko niebo jest limitem. Jeśli nadal skupiamy się na cenie, zdecydowanie tracimy szerszy obraz.

Minęła era akademickich ekologów tych przeciwników Bitcoinów. Bitcoin wystartował dzięki swojej rewolucyjnej wartości i nie może go zatrzymać.

Bitcoin’s 2018?

W Bitcoinach może nastąpić więcej podziałów, aby transakcje były szybsze i łatwiejsze w zarządzaniu. Pozostanie niestabilna, ale w końcu wzrośnie. Wall Street może dołączyć i ostatecznie zakochać się w Bitcoinie, doprowadzając go do gwałtownych wzrostów. Jednym z głównych zagrożeń jest to, że powinien przetrwać katastrofę, gdyby do tego doszło. Kolejną obawą jest to, że Chiny będą go ścigać, czy ponownie je regulują, a nawet bardziej, co zaszkodzi przyszłości Bitcoinów. Kolejna duża moneta może również przejąć Bitcoin w 2018 r. Wreszcie, Bitcoin może również zyskać na popularności jako zwykła waluta.

Daj nam znać, co myślisz o bitcoinach w 2018 roku w komentarzach poniżej lub napisz do nas na adres [e-mail chroniony]

Prezentowane treści mogą zawierać osobistą opinię autora i podlegają warunkom rynkowym. Przeprowadź badanie rynku, zanim zainwestujesz w kryptowaluty. Autor lub publikacja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobiste straty finansowe.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector