Prawda stojąca za niedawnym „załamaniem cen bitcoinów”

Czy to korekta bitcoina? Czy to ludzie zbierają tam zyski przed Bożym Narodzeniem? A może to tylko znak końca!

Ten, kto żyje w świecie kryptowalut, dokładnie wie, kto kieruje obecnym rynkiem kryptowalut. Był czas, kiedy cena bitcoina wzrosła do 1000 $ ze 100 $ i spadła lub skorygowana po kilku dniach do 200 $. 80% spadek, odkąd król waluty był na autostradzie, nie zatrzymując się ani razu, czasami robi przerwy, a potem kolejny wysoki.

Bitcoin jest dość niestabilny, nie ma co do tego wątpliwości. Nowi nabywcy i wejście na giełdy regulowane to dopiero początek, na co patrzymy to wschód słońca, a nie poranek.

rozbicie cen bitcoinów

Jak widać na powyższym wykresie zwyżkowy rynek bitcoinów nie mógł wytrzymać sprzedaży od inwestora szukającego zysków dla tych, którzy weszli po 10 tys..

Cena Bitcoina znacznie spadła o 15,16% od czasu, gdy osiągnął poziom 20000 zaledwie 2 tygodnie temu. Teraz widzimy silny wzór trójkąta kontynuacji, który sugeruje, że cena może spaść jeszcze bardziej. Nasze główne wsparcie to 13434 (zniesienie Fibonacciego, niskie wsparcie dla wahań poziomych, formowanie trójkątów), a przełamanie tego poziomu może obniżyć cenę do wsparcia 11172 (rozszerzenie Fibonacciego, niskie wsparcie dla wahań poziomych). Nasz następny główny poziom oporu to 14757 (zniesienie Fibonacciego, wysoki opór huśtawki poziomej).

Z drugiej strony ceny poszły w górę, tworząc zwyżkowy wzór przełamujący opór 13434 i obecnie wynosi 15 tys. $.

Po naszych badaniach odkryliśmy możliwe przypadki, które mogły doprowadzić do niedawnego załamania.

Mania gotówki Bitcoin

Każdy wie, czym jest bitcoin? ale większość użytkowników niebędących użytkownikami technologii nie ma pojęcia, że ​​waluta Bitcoin, której używają, nie jest już taka sama. Bitcoin cash to prawdziwa ekonomia, jak opisał nieznany założyciel „Satoshi Nakamoto”, jak twierdzi Bitcoin cash, że są one bardziej niezawodne i mniej opłat w sieci, co jest prawdą również w porównaniu do gotówki Bitcoin, średnie opłaty wynoszą około 0,9 USD do 0,10 $, ale w przypadku bitcoina nie możesz przenieść się na mniej niż 100 $.

Niedawny hakerstwo giełd, nicehash, bitfinex i różnych małych giełd zostało zhakowanych ze względu na centralny charakter usług, które obsługują, uzyskuje się dostęp do ich serwerów, co może skończyć się pożarciem wszystkich bitcoinów.

Zwarcie


na rynku kontraktów terminowych rozpoczął się niedawno, gdzie główne regulowane giełdy połączyły siły, aby zapewnić bezpieczne środowisko do handlu z prawdziwymi i profesjonalnymi graczami na rynku, które mogą być daremne dla bitcoinów.

Coinbase

Coinbase przedstawiający teoretyka gotówki Bitcoin sugeruje, że kiedy wprowadzono gotówkę bitcoinową, nastąpiły skoki cen i ktoś z wewnątrz ujawnił informacje o czasie handlu. Coinbase jest teraz obwiniane za pomoc Bitcoin Cash w zdobyciu pompy na rynku.

Kolejny ważny powód, aby podążać za Bitcoinem opłaty wzrosły do ​​100 do 1000 USD na transakcje, Sprzedawcy przechodzą teraz na gotówkę Bitcoin, która jest tańsza w użyciu i mniej opłat.

Bitfinex stając się kolejnym Mt Gox. Ludzie zaczynają o tym krzyczeć.

Pompowanie i nieuczciwa gra

Sztuczne pompowanie rynku może zasadniczo zmienić wartości, a wszystko razem może zdestabilizować rynek. Każdy, kto jest zaznajomiony z kryzysem finansowym w latach 2007–2009, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, czym są środki pomocowe. Biliony zostały wydrukowane z powietrza, aby wesprzeć amerykańską gospodarkę. BTC jest wspierane przez Tether ?. Czy 6% do 17% + dziennego wolumenu handlu BTC wystarczy, aby zmienić jego cenę? Ten post nie jest o tym, że BTC jest – lub nie jest – wspierane przez Tether. Chodzi wyłącznie o wykorzystanie fałszywych pieniędzy do zakupu legalnych cennych kryptowalut, które można zamienić na USD lub wykorzystać do zakupu prawdziwych towarów i usług.

Twarde widelce

Wierzcie lub nie wierzcie lub nie, w tym roku prawie każdy robi swój własny hard fork, który jest dobry do tworzenia konkurencji, ale pokazuje brak integralności w społeczności Bitcoin. Było tak wiele rozwidleń, które się nie powiodły, kilka okazało się oszustami, a niektóre pozostają w tyle. Nowy przybysz nie ma pojęcia, z jaką walutą pracować.

Ryzyko eksperymentalne

Twórcy Bitcoin promują, że bitcoin jest w fazie rozwoju i nawet wersja 1 nie została wydana. Ten rodzaj testów beta się skończył.

Tzw. Korekta!

Bitcoin jest teraz niestabilny i nadal jest dobrą inwestycją, którą możesz dokonać. Bitcoin to oprogramowanie, które jest przewartościowane w historii ludzkości, nieznany założyciel Bitcoin chciał, aby wszyscy używali bitcoina do mikro-transakcji. Rynek się powtarza, psychologia to po prostu pchanie rynku w dół, aby więcej mogło kupić, co jest znane jako korekta.

Zachowaj HODL!

Daj nam znać, co myślisz w komentarzach poniżej lub napisz do nas [e-mail chroniony]

To tylko opinie autora i podlega warunkom rynkowym. Przeprowadź badanie rynku, zanim zainwestujesz w kryptowaluty. Autor lub publikacja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobiste straty finansowe.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map