Projekty Blockchain, w których można faktycznie zarobić kryptowaluty? Zrozumienie przyjęcia Blockchain

Tak więc cały świat kryptowalut jest zalewany wiadomościami i artykułami skupionymi wokół handel kryptowalutami. Dlaczego nie, handel kryptowalutami dał początek wielu milionerom w ciągu ostatnich 3 lat. Ale doradcy nie ryzykują, a wielu straciło również swoje bogactwo, padając ofiarą oszustw i podejrzanych projektów kryptowalut. Pytanie, które jest często ignorowane i wywołało wiele debat, to jest „Jak daleko jest, gdy mówimy o adopcji kryptowalut?”. Więc podjęliśmy wyzwanie.

Dlaczego ta „prawdziwa” adopcja łańcucha bloków jest kluczowa?

Aby kryptowaluty były naprawdę głównym nurtem, bardzo konieczne jest, aby kryptowaluty były częścią codziennej gospodarki i były sprzedawane w celu świadczenia usług w świecie rzeczywistym. Innymi słowy, zamiast kupować kryptowaluty poprzez „kupowanie”, należy je zdobywać w zamian za usługi. A potem powinna istnieć infrastruktura, która pozwoli „wydawać” kryptowaluty w zamian za codzienne potrzeby.

Więc analizuje istnienie sposobów na zarabianie kryptowalut i równoległe ich wydawanie. Oto krótka lista niektórych popularnych projektów blockchain, w których faktycznie możesz zarobić znaczne kryptowaluty.

Projekty Blockchain, w których możesz zarabiać kryptowaluty, wykorzystując swoje umiejętności

  1. Steemit

Na szczycie listy jest Steemit, bez wątpienia są takie przykłady jak poniżej, gdzie steemit okazał się godny wydawców. W skrócie, steemit to w zasadzie sieć publikowania treści, w której użytkownicy otrzymują wynagrodzenie za swoje działania, takie jak głosy za pozytywnymi opiniami,

Wyjątkowy przypadek wysokich zarobków na steemicie

Plik Steem blockchain konsekwentnie tworzy nowe tokeny STEEM i dodaje je do „puli nagród” społeczności. STEEM jest następnie przyznawany użytkownikom za ich wkład na podstawie głosów, które otrzymują ich treści. Twórz wartościowe treści i otrzymuj nagrody, więc teoria działa.

Jak twierdzi się, zarabianie na steemit nie jest łatwe. Autor poinformował, że:

„Spośród 230 artykułów około 5 przyniosło jakiekolwiek godne uwagi zwroty, z których żaden nie zrekompensował kosztów ich napisania. Mają też okres przydatności do spożycia tak długo, jak tweet […] Będę musiał przyznać Steemitowi „D” dla twórców treści ”.

Jeden artykuł twierdzi, że początkowy proces dystrybucji tokenów został sfałszowany i Steem nie jest w rzeczywistości zdecentralizowaną siecią.

  1. Przewodnik LBRY

LBRY to zdecentralizowana platforma typu open source do udostępniania treści wideo, która nagradza Cię za ich konsumpcję. Tak, dobrze to przeczytałeś. Otrzymujesz nagrody nie tylko za tworzenie treści, ale także za ich konsumpcję.

W dłuższej perspektywie ekonomia LBRY może zapewnić mechanizm wynagradzania twórców treści, a mianowicie wskazówki od użytkowników treści w natywnym tokenie LBC aplikacji (skrót od LBRY Credit). Do aplikacji dołączony jest dedykowany portfel LBC. Inne sposoby uzyskania LBC to wkład w projekt LBRY i wydobycie

Aby korzystać z LBRY, musisz zainstalować aplikację dostępną dla systemów Linux, macOS i Windows.

Ile możesz zarobić używając LBRY? Oto wyjaśnienie, które znaleźliśmy na stronie LBRY:


„Dzięki zarabianiu w YouTube twórcy zarabiają zmienną kwotę zależną od zaangażowania widzów w reklamy. Nie ma ustalonej formuły, ale znaleźliśmy rozsądną szacunkową liczbę gości na około 2 USD za tysiąc wyświetleń. To kosztuje grosza za 5 wyświetleń. Tak więc w LBRY, jeśli zapłacisz tylko jednego grosza za wyświetlenie (cena, którą każdy widz zapłaciłby bez zastanowienia), możesz natychmiast uzyskać 5-krotność zarobków za wyświetlenie, które otrzymujesz z YouTube! ”

Przeczytaj także: 5 najlepszych prognoz cen bitcoinów wskazujących na wysoki wzrost wartości Bitcoin w 2018 roku

  1. D.Tube

D.tube to kolejny projekt zbudowany na platformie steemit blockchain. Choć nie tak popularny jak steemit, to jednak projekt nabrał tempa w minionym roku.

Projekt D.tube wykorzystuje ten sam łańcuch bloków i podstawowe mechanizmy ekonomiczne, co steemit. W skrócie, D.tube, zdecentralizowana platforma wideo oparta na protokole InterPlanetary File System. D.tube to YouTube bez reklam (i bazy użytkowników) – zamiast tego używa wbudowanej waluty Steem, aby nagradzać producentów treści. D.sound to kolejny przykład, w tym przypadku strumieniowego przesyłania dźwięku.

  1. Łańcuch SMS-ów

A co, jeśli aplikacja nagrodzi cię za jedyne istnienie – coś, czego zwykle nie robi, chyba że twoja własna matka, mam rację? Aplikacja, która to robi, nazywa się SMSChain. Jej założyciele nazywają SMSChain zdecentralizowaną bramą SMS i tym w istocie jest.

Każdy, kto kupi token SMSCHAIN ​​i zainstaluje aplikację, może automatycznie zarabiać, sprzedając swoje świeże wiadomości SMS. Użytkownicy programu mogą ustawić łączną liczbę wiadomości wysyłanych przez SMSCHAIN ​​dziennie, oprócz rodzaju treści do wysłania (przykład: wiadomości transakcyjne z Google, Facebooka, WhatsApp itp.).

Twierdzi się, że możesz zacząć sprzedawać swoje niewykorzystane wiadomości SMS za nagrodę finansową i prawdopodobnie automatycznie zarabiać około 6000 USD miesięcznie na urządzeniu mobilnym po założeniu konta! Jeśli nie masz znacznych niewykorzystanych wiadomości SMS lub nie chcesz sprzedawać wielu wiadomości, nadal możesz łatwo zarobić kilkaset miesięcy za pomocą aplikacji.

  1.  Oczywiście kup i „hodl” dalej

Jest to prawdopodobnie najprostszy sposób uczestniczenia we wzroście kryptowaluty bez konieczności nadmiernej aktywności. Jeśli oglądałeś cena Bitcoina, znacznie wzrosła w ciągu prawie dekady istnienia. W ten sposób ludzie, którzy kupili i trzymali swoją kryptowalutę, widzą, że czerpią korzyści z gwałtownego wzrostu wartości.

Wniosek

„Rozlew krwi” w styczniu 2018 roku doprowadził do upadku wielu projektów blockchain. Chociaż rynek kryptowalut jest nadal bardzo daleki od tego, co można nazwać „adopcją” lub „głównym nurtem”. Ale ostatnie kontrowersje wokół Facebooka i zakaz reklam kryptograficznych przez główne portale społecznościowe, a także Google otworzyły drzwi do nowych możliwości.

Użytkownicy będą bardziej skłonni do poszukiwania alternatyw w miarę narastania monopolistycznych zachowań tych gigantów. Plik przyszłość blockchain jest jasna, a rosnący popyt z pewnością zaowocuje bardziej wartościowymi projektami.

Czy przegapiliśmy jakieś ważne projekty blockchain, których używałeś do zarabiania kryptowalut?? Proszę wspomnieć w komentarzach poniżej.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map