Projekty ICO, które przetrwały i będą się rozwijać w 2021 roku

Dla zagorzałych zwolenników kryptowalut wszyscy pamiętamy szał ICO z 2017 roku. ICO były w czołówce wszystkich kryptowalut w tamtym roku. Aby zorientować się, jak ogromne były ICO w 2017 roku, ICO zebrały zaledwie 225 milionów dolarów w 2016 roku. Jest to znacznie mniejsze niż kwota zebrana w 2017 roku, która wynosiła blisko 6 miliardów dolarów. ICO wywarły duży wpływ na zmianę narracji kryptowalutowych pod względem adopcji i przyciągania nowych inwestorów do sektora.

Pomimo ogromnego wrażenia, jakie ICO pozostawiły w świecie kryptowalut, nie każdy projekt okazał się sukcesem. Na przykład udane projekty, które wyszły z ICO 2017, nie stanowiły nawet połowy całkowitej liczby ICO. Wiele projektów zakończyło się niepowodzeniem, a nawet te, które odniosły sukces, ostatecznie umarły po drodze. Niemniej jednak wciąż są takie, które wystartowały i będą się rozwijać w 2021 roku.

Bliższe spojrzenie na ICOs Bull Run 2017

ICO nie zaczęły się w 2017 roku, ale ten rok bardzo się zmienił w branży kryptowalut pod względem początkowych ofert monet. Zmienił oblicze finansowania społecznościowego dzięki natywnym tokenom zapewniającym nowe sposoby gromadzenia funduszy za pośrednictwem fiat lub kryptowalut, takich jak bitcoin i ethereum. ICO były sposobami, za pomocą których startupy kryptowalut oferowały własną kryptowalutę. Statystyki pokazały, że te startupy były w stanie zebrać miliardy dolarów przez cały 2017 rok.

Kupno tych kryptowalut nie było gwarancją, że projekty te zakończą się sukcesem, a nawet będą kontynuowane, ponieważ kupujący nie mają dużego wpływu na kierunek, w jakim podążały projekty. Poza tym brak organu zarządzającego do nadzorowania rynku oznacza, że ​​te projekty nie mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności. Wiele ICO były prowadzone przez oszustów, którzy chcą szybko zarobić, a ponad 80% jest prowadzonych przez oszustów. Niemniej jednak nadal istniały autentyczne projekty, które z powodzeniem były kontynuowane. Badania wykazały, że 70% pozyskiwania funduszy poprzez sprzedaż tokenów zostało przeznaczone na oryginalne projekty.

Przechodzę Raport o martwych monetach, ponad tysiąc monet kopnęło w wiadro. Wskazuje to na ogromną liczbę projektów kryptograficznych, które nie spełniły obietnic ICO. Istnieją również autentyczne projekty, które przyniosły dobry produkt, ale ostatecznie nie przyniosły dobrego zwrotu z inwestycji. Nie pomogły też warunki rynkowe w kolejnym roku 2018. Rynek 2018 pomógł znormalizować branżę, co zakończyło szaleństwo ICO 2017. Monety oszustwa były stopniowo odfiltrowywane, więc projekty osiągały słabe wyniki. 

Projekty, które przetrwały ICO i będą się rozwijać w 2021 roku

TRON (TRX)

TRON wypadł dobrze podczas fazy ICO, która miała miejsce w Wrzesień 2017. Szybko osiąga maksymalny pułap 70 mln USD, co świadczy o tym, jak wysoko oceniany jest przez inwestorów. Pomoże wiedzieć, że plik założyciel Justin Sun jest protegowanym Jacka Ma. Sam projekt oferuje wartość, którą inwestorzy uznają za atrakcyjną jako międzynarodowa zdecentralizowana platforma treści cyfrowych oparta na technologii rozproszonej pamięci masowej. Odkąd jego natywny token TRX był dostępny w sprzedaży, jego wartość wzrosła z 0,001091 USD w 2017 r. Do 0,024252 USD w 2020 roku, osiągnie najwyższy w historii poziom 0,300363 USD w 2018 roku.

W ostatnim czasie TRON znajdował się na trajektorii zwyżkowej i przewiduje się, że do końca roku lub na początku 2021 roku osiągnie poziom 0,03 USD. handlu bestiami, prognoza dotycząca TRON pozostaje wysoka na 2021 r.

Fusion (FSN)

Projekt Fusion uruchomił ICO w lutym 2017 r., który zgromadzi około 42,2 mln USD w sprzedaży tokenów po ICO. Projekt został zbudowany z myślą o interoperacyjności blockchain, aby umożliwić użytkownikom dokonywanie transakcji w różnych łańcuchach bloków. Pozwoliło to kilku DApps na wykorzystanie budowania w łańcuchu Fusion. Oprócz transakcji międzyłańcuchowych platforma Fusion oferuje również usługi pozyskiwania danych i usług międzyorganizacyjnych za pośrednictwem inteligentnych kontraktów. Jedną z rzeczy, która prawdopodobnie przyciągnęła inwestorów do projektu, jest również bezpieczeństwo platformy wykorzystującej rozszerzenie Zarządzanie rozproszonymi uprawnieniami do kontroli (DCRM) dla bezpieczeństwa aktywów.

Prognozy pochodzące z handlu bestiami wykazuje dodatni wzrost dla Fusion w 2021 r. Oczekuje się, że cena wzrośnie z obecnej ceny 0,2390486 do nawet 0,4761077 USD, przy średniej 0,3889518 USD. Kolejna projekcja z monety cyfrowe pokazuje, że Fusion może osiągnąć nawet 0,60629471 USD w 2021 r. Obie prognozy wskazują, że FSN może się rozwinąć w 2021 r. i może być wartościową inwestycją, która zapewni znaczny zwrot z inwestycji. 


Podstawowy żeton uwagi (BAT)

Brendan Eich, który jest również współzałożycielem Firefox / Mozilla, stworzył Token BAT. Celem jest przekształcenie reklam cyfrowych za pośrednictwem łańcucha bloków poprzez ustanowienie zdecentralizowanego rynku łączącego użytkowników, wydawców i reklamodawców. BAT to token oparty na ethereum i natywny token dla przeglądarki Brave. Pozwala użytkownikom zarabiać na reklamach i eliminować niepotrzebne wydatki na reklamę. Kiedy BAT uruchomił swoje ICO w 2017 roku, zgromadził oszałamiający efekt 35 milionów dolarów w zaledwie 30 sekund. Spowodowało to pewne kontrowersje co do procesu ICO, z 5 użytkownikami kupującymi połowę podaży tokena.

Przewiduje się, że token BAT będzie miał rozszerzenie pozytywny pocisk Oczekuje się, że cena tokena wzrośnie z obecnej ceny 0,1784180 USD do poziomu 0,3222797 USD do listopada przyszłego roku. Oczekuje się, że średnia cena tokena wyniesie około 0,2603704 USD w 2021 r.

EOS

Podobnie jak Ethereum, EOS jest blockchainem stworzonym do host DApps ze zdolnością do obsługi tysiąca transakcji na sekundę minus opłaty sieciowe za te transakcje. Łańcuch bloków EOS umożliwia poziome i pionowe skalowanie DApps. Blockchain ma token narzędziowy EOS i EOS.IO, które działają podobnie do systemu operacyjnego komputera. Aby zbudować DApps w łańcuchu bloków, deweloper musi tylko posiadać token EOS. ICO dla tokena została uruchomiona 25 czerwca 2017 r., kończący następny rok 8 czerwca. Około 4 197 956 135 USD zostało zebranych za pomocą tej unikalnej metody całorocznego ICO.

Obecnie token EOS kosztuje około 2,33 USD za token i jest rzutowany wzrośnie do średnio 2,49 USD w 2021 r., a największy wzrost szacuje się na około 3,05 USD. Zwrot z inwestycji jest niewielki w porównaniu z innymi monetami, które omówiliśmy do tej pory. Jednak nadal znajduje się wśród monet, które mają się rozwijać w 2021 roku.

0x (ZRX)

Projekt 0x to zdecentralizowana wymiana stworzony, aby umożliwić wymianę monet opartych na ethereum peer2peer. Sam DEX jest oparty na ethereum, a użytkownicy mogą wymieniać różne rodzaje aktywów, takie jak nieruchomości, akcje i wiele innych za pomocą tokenów. Protokół ma na celu zachęcenie do współdziałania DApps. Token dla platformy 0x nazywa się ZRX i działa na dwa kluczowe sposoby. Pierwszą kluczową funkcją jest przyznanie użytkownikom władzy nad zarządzaniem rozwojem protokołu. Twój poziom autorytetu zależy od ilości posiadanego tokenu. Drugą kluczową funkcją jest wykorzystanie tokena do wnoszenia opłat transakcyjnych na rzecz Relayerów za świadczone usługi.

ICO tokenów rozpoczęło się w sierpniu 2017 r. I zakończyło w tym samym miesiącu, zwiększając sprzedaż tokenów o 24 mln USD. Plik ROI od ICO był 6,54x na USD, 4,96x na ETH i 2,01x na BTC. Przechodząc przez prognoza z handlu bestiami, oczekuje się, że cena wzrośnie z obecnej ceny 0,3105097 USD i osiągnie średnio 0,4272899 USD do końca 2021 r..

ChainLink (ŁĄCZE)

Chainlink to Sieć Oracle oparta na blockchain zadanie polegające na dostarczaniu danych w czasie rzeczywistym do inteligentnych kontraktów. Zdecentralizowana sieć wyroczni Chainlink koncentruje się na zapewnieniu poprawności danych dostępnych dla węzłów w łańcuchu bloków i upewnieniu się, że te węzły działają prawidłowo. Natywny token Chainlink nazywa się LINK i jest formą płatności dostępną do płatności za usługi w sieci. Protokół zorganizował swoje ICO w 2017 roku i popchnął projekt do opinii publicznej, przynosząc znaczną kwotę 32 milionów dolarów.

Plik projekcja dla Chainlink na 2021 rok wygląda obiecująco, ponieważ według przewidywań token osiągnie średnio 11,138 USD w ciągu roku z obecnej ceny 10,160 USD. Oczekuje się, że do grudnia 2021 r. Osiągnie poziom 14,137 USD.

Polkadot

Ten projekt jest reklamowany jako sieć blockchain nowej generacji który umożliwia użytkownikom łączenie się za pośrednictwem wielu różnych łańcuchów bloków za pośrednictwem jednej sieci. Został zbudowany w celu zwiększenia interoperacyjności i przełamywania monopoli internetowych, zapewniając jednocześnie lepszą skalowalność, optymalizację i samorządność. Jego natywny token nazywa się DOT. Token ICO został wyprzedany trzeciego dnia, co było bardzo udanym ICO, które podbiło ogromną sumę 144 630 000 $. Jednak nie jest to bez pewne kontrowersje ponieważ zainwestowany fundusz został zablokowany na 2 lata po ICO.

Możesz spodziewać się, że moneta będzie się rozwijać również w 2021 roku projekcje pokazujące, że cena tokena wzrośnie z obecnej ceny 3,94000 USD do 4,92857 USD do grudnia przyszłego roku.

Wniosek

Rynek kryptowalut podlega dużym zmianom w górę iw dół, a prognozy te są oparte na danych historycznych w połączeniu z algorytmami sztucznej inteligencji w celu prognozowania. Prognozy cen nie są pewne, ale są wskaźnikiem prawdopodobnego ruchu ceny tokena w ciągu następnego roku.

Uwaga: wszystkie dane finansowe i predykcyjne w tym artykule mają charakter wyłącznie informacyjny i nie przekładają się na żadne porady finansowe lub inwestycyjne. Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wyniki inwestycyjne na podstawie artykułu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector